فهرست مطالب

کتاب یک زن رنج و رهایی که به دست سیبیلا آلرامو نوشته شده است.که با زبان فارسی به انتشار رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است.آلرامو در سن پانزده سالگی به دست یکی از کارگران کارخانه پدرش مورد تجاوز قرار گرفت. ولی در میلان و شهری بسیار کوچک در مارکه بزرگ شده بوده است. در میلان تا پنجم ابتدایی به درس خواندن پرداخته است.آلرامو به موجب دختری نوجوان در کارخانه ی پدرش به کار پرداخته است و همزمان کارهای نگارندگی همانند دوماو هوگو و ماندزونی را خوانده است.نگارنده ی نوشته ی یک زن رنج و رهایی سیبیلا آلِرامو نگارنده ی فمینیست پیشگام ایتالیایی می باشد.آلرامو در هزار و هشتصد و بیست و شش میلادی در آلساندریا متولد شده است. او شاهد سرنوشت خالی از خوشبخت بودن پدر و مادرش و بدرفتاری‌های پدر خویش بوده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یک زن رنج و رهایی تماس بگیرید

کتاب فرزند پوشالی که توسط طاهر بن جلون نوشته و به دست نجمه موسوی ترجمه شده است.که با زبان فارسی می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. او اول در مدرسه قرآنی محله و همچنان در مدرسه دو زبانه عربی و فرانسه که به دست یک فرانسوی اداره شده است آغاز به یادگیری کرد.با خانواده‌اش به شهر طنجه سفر می کند و تا هجده سالگی در این شهر زندگی می کند.نگارنده ی کتاب فرزند پوشالی طاهر بن جلون یکی از شاعران و نویسندهای مراکشی که به زبان فرانسه نگاشته است و زاده شده در اول دسامبر هزار و نهصد و چهل و چهار در شهر فاس در مراکش می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فرزند پوشالی تماس بگیرید

کتاب خلق یک انگیزه که توسط ویلیام سامرست موآم نوشته شده است.که با زبان فارسی نگاشته شده می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. او در سال هزار و هشتصد و هفتاد و چهار وقتی که پدرش در در سفارت انگلستان در پاریس مشغول به کار بوده است به دنیا آمده است .سال هزار و نهصد و بیست و هفت سامرست موام در جنوب فرانسه به زندگی ادامه داد.نگارنده مشهور کتاب خلق یک انگیزه ویلیام سامرست موآم متولد شده بیست و پنج ژانویه هزار و هشتصد و هفتاد و چهار و درگذشته شانزده دسامبر هزار و نهصد و شصت و پنج یکی از داستان‌نویسان و نمایشنامه‌نویس انگلیسی بوده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خلق یک انگیزه تماس بگیرید

صفحه1 از32

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید