توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب راز جمجمه سرخ که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط شهره نورصالحی ترجمه شده است.در نشر پیدایش چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و هفت صفحه است.ویلیام دیپ مشهور به بیلی پسر دوازده ساله ی ماجراجویی بوده كه همراه خواهر خویش شینا و خانواده‌اش داخل شهرِ بالتیمور ایالتِ مریلند زندگی می نمود. عموی وی یك زیست‌شناس دریایی بود . یك روز دكتر دی از جمجه سرخی صحبت می نماید كه برای ناخدایی به اسم بن لندهور که یک پا داشته است. روزی كه بیلی و شینا واسه ی دیدن عموی خود به قایق پیشرفته ی او رفتند با رویدادهای عجیبی روبه‌رو گشتند. آنها به سراغ گنجی می‌گردند كه به آشنایی با ناخدای دویست‌ساله‌ای منتهی می گردد و ناخدایی كه راضی نمی باشد مرده بماند و به طور احتمالی همان ناخدای بن لندهور است. بیلی و شینا پس از سپری نمودن داستان و اتفاق عجیب تصادفی داخل داستان مرموز خطرناكی در پارك وحشت شده و هولناک ترین كابوس آنها درمورد جمجمه سرخ به حقیقت تبدیل می‌شود .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز جمجمه سرخ تماس بگیرید.

کتاب انتقام شوهر که به دست لئون تولستوی نگاشته و توسط محمدعلی شیرازی ترجمه شده است.اثر فوق در مجله ماه نو چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و چهل و چهار صفحه است.اول فصل بهار بود. مدت دو روز و یک شب را داخل ترنی که در هر ایستگاه ایستاده تا مسافرین را پیاده نماید سپری نمودیم .عاقبت سه نفر که از ایستگاه نخست با من همسفر شدند و در کوپه باقی مانده بودند . اول خانمی بود که روزهای جوانی را گذارنده بود و گل زیبائیش داشت پژمرده می گشت. او در سیگار کشیدن افراط می نمود و پشت سر هم سیگار روشن می نمود. از صورتش پیدا بود که سختی های بسیاری کشیده است. این زن دوستی داشت که چهل سال از زندگیش می گذشت. او لباس نو و شیکی به تن کرده و از صحبت کردن خسته نمی شد.سومی مردی بود که اندامی کوتاه داشت و موهای سر او قبل از زمانش سفید گشته بود، از حالتهای او پیدا بود که آدم عصبی باشد. برای آنکه دور همه نشسته و خیره به همه چیز نگاه می نمود. او پالتو زیباای بر تن داشت و کلاهی به رنگ سفید و سیاه به سر داشت . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب انتقام شوهر تماس بگیرید.

کتاب دلقک دربار ملکه که به دست فیلیپا گرگوری نگاشته و توسط کامیار جولایی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر جویا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و هشتاد و پنج صفحه است.هانا گرین پس از سوختن مادر خود به دست دادگاه تفتیش عقاید به موجب یهودی بودن او در لباسان پسرها و با پدر خویش با نام اولیور گرین از شهرِ آراگونِ اسپانیا فرار نمود و به انگلستان رفتند. ولی هانا یک پناهنده معمولی نمی باشد. او می تواند که آینده را پیش گویی کند . نیروی رویت و قدرت پیش بینی آینده که همانند هدیه ای از سوی خداوند به او داده گشته در زمان پرآشوب پادشاهی خاندان تئودور مساله ای بسیار فوق العاده با اهمیت و باارزش است.هانا به دست رابرت دادلیِ مسحورکننده که پسرِ جان دادلی از سیاستمداران جنرال و محافظِ پادشاه ادوارد ششم به دربار خاندان تئودور راه پیدا می کند و به موجب دلقک مقدس دربارِ ادوارد ششم و بعد از آن به عنوان دلقک دربار ملکه ماری و الیزابت انتخاب می گردد. برای خرید کتاب دلقک دربار ملکه به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب برف داغ که به دست یوری بوندارف نگاشته و توسط ا. ع. حمید ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار به انتشار رسیده و در بنگاه نشریات پروگرس چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و هشتاد و پنج صفحه است. یوری بوندارف به عنوان یکی از نگارنده های بزرگ زمان شوروی اثرات بسیار زیادی در ادبیات معاصر این کشور گذاشت. او در زمره ی اولین نگارنده هایی بود که درمورد جنگ جهانی دوم که روس ها از آن به اسم جنگ بزرگ میهنی یاد می نمایند نگاشت. در خلال جنگ جهانی دوم در دسامبر هزار و نهصد و چهل و دو ارتشهای زرهی و تانک های ژنرال مانشتین واسه یاری رساندن به ارتش محاصره شده ژنرال فریدریش پاولوس به سمت استالینگراد عزم گشتند. پیش از رسیدن به استالینگراد بین دشتی بزرگ رودخانه کوچک یخ بسته ای وجود داشت. لشگرهای شوروی به فرماندهی ژنرال بسسونوف همچنان با یک راهپیمایی طولانیِ بی وقفه با طی کیلومترهای سخت به سمت این رودخانه رفتند . برای خرید کتاب برف داغ به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب وحشت در آمیتی ویل که به دست جی آنسون نگاشته و توسط محمدرضا ملکی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و نود به انتشار رسیده و در نشر قطره چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و پنجاه و سه صفحه است.داستان وحشت در آمیتی ویل اثر نگارنده ی معروف آمریکایی جی آنسون بر پایه ی مشاهدات خانواده لوتز در زندگی بیست و هشت روزه شان داخل خانه ای جن زده در آمیتی ویلِ لانگ آیلند در ایالت نیویورک آمریکا نگاشته شده است.جرج و کتی لوتز با سه فرزند خویش به خانه ای بسیار بزرگ داخل آمیتی ویل می روند تا در آنجا زندگی کنند.نواحی روستایی که واقع در اطراف نیویورک است. حدود یک سال قبل از آمدن این خانواده به آمیتی ویل شخصی به اسم رونالد شش عضو خانواده خود را که با شلیک گلوله در این خانه به قتل می رساند و حالا اعضای جدیدی این خانه با اتفاقات و صحنه هایی شگفت آور روبه رو می شوند که به گمانشان به قتل همان اشخاص قبلی ارتباط دارد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب وحشت در آمیتی ویل تماس بگیرید.

کتاب اسیر که به دست رابرت لوئی استیونسن نگاشته و توسط پرویز نجم الدینی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و سه به انتشار رسیده و در نشر توسن چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و سه صفحه است.دیوید بالفور یک جوان هفده ساله می باشد که داخل روستای اسندین در اسکاتلند زندگی می نماید. دیوید چند وقت پیش پدر خویش را از دست داده است و برای آنکه مادرش را هم در ایام قبل از دست داده واسه ی آغاز یک زندگی تازه تصمیم به ترک نمودن شهر خود می گیرد. او در صبح ژوئن هزار و هفتصد و پنجاه و یک مسافرت خویش را آغاز می نماید. پیش از آنکه حرکت کند آقای کامپبل کشیش دهکده که یکی از دوستان صمیمی او بوده با او حرف می زند و آخرین خواسته ی پدر وی را به او می گوید. طبق صحبتهای کشیش پدرِ دیوید پیش از فوتش نامه ای به کشیش داده و از او درخواست کرده که پسر وی این نامه را به دست فردی به اسم ابینزر بالفور برساند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسیر تماس بگیرید.

کتاب نسل شجاعان که به دست سبکتکین سالور نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک به انتشار رسیده و در نشر دبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و چهار صفحه است.زمان بسیار کمی بعد از فوت کردن اسکندر نواحی تصرف شده به دست او قطعه قطعه گشت. سرداران او که هر کدام ادعای جانشینی اسکندر و جهانبانی کردند و به جان هم دیگر افتاده بودند و در دورانی بسیار کوتاه به موجب جنگهای پی در پی و خونریزیهای بی حد نیرو و قدرت آنها بسیار کم شد.دول کوچکی که جانشینان امپراتوری اسکندر شدند و در هر روز با مشکلاتی روبه رو گشتند و کم کم مدعیانی از بین مغلوبین هم بلند شدند .یونانیان باختر که در انتهای الیه شرقی مناطق تصرف شده ی اسکندر سکنی داشتند بر مخالفت سلوکی ها که به طور تقریبی متصرفات آسیایی اسکندر را در دستانشان بود قیام نمودند و دولت مستقلی واسه ی خویش به وجود آوردند که در تاریخ به اسم دولت یونانی باختر مشهور شد. برای خرید کتاب نسل شجاعان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب انگشت اتهام که به دست آگاتا کریستی نگاشته و توسط بهزاد منتظری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به انتشار رسیده و در نشر سبزان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و شصت و هفت صفحه است.داستان انگشت اتهام اثر آگاتا کریستی جلد چهارم از نمونه ی جمع آوری شده ی کارآگاهی خانم مارپل است. داستانِ اثر درباره ی خانواده بارتون می باشد که واسه ی رسیدن به آرامش از لندن به روستایی کوچک و آرام پناه برده اند .به نظر می آید که روستای آرامِ لیمستوک محل مناسبی واسه ی آرامشِ جری بورتونِ تحت مراقبت و خواهر خود جووانا پس از تصادف باشد. ولی خبر نامه‌ای که با سم مخلوط شده در بین مردم پخش گشته که ارتباط نامشروع میان جری و جووانا را بر ملا می سازد .شوک آورتر اینکه این نامه کریه در تمام روستا می‌چرخید. هنگامی خودکشی می کند که روستا در شوک عمیقی فرو رفته است. زمانی بعد فردی را واسه ی بررسی به روستا فرستادند که کشیش و دکتر و خدمتکاران را مورد اتهام قرار می دهد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب انگشت اتهام تماس بگیرید.

کتاب جسدی در کتابخانه که به دست آگاتا کریستی نگاشته و توسط مجتبی عبدالله نژاد ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر هرمس چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و بیست و هفت صفحه است.کلنل آرتور بانتری با همسر خویش دالی داخل عمارت گوسینگتون هال زندگی می نماید.در یکی از روزها صبح اول وقت خدمتكارِ منزل خبر وجود داشتن یك جسد را داخل كتابخانه به كلنل و همسر وی داد. آنها بعد از دیدن جسد با بهترین فردی كه واسه ی رسیدگی به مسئله قتل می‌شناسند یعنی همان خانم مارپل تماس گرفتند. پس از آن خانم مارپل به گوسینگتون هال رفته و به روش آرام و پیگیر خویش ماجرا را دنبال می نمایند. ولی مسئول تیم بررسی و پژوهش مردی می باشد به اسم بازرس اسلاك كه از روزهای قبل و قدیم از خانم مارپل خوشش نمی‌آید. در طول تحقیقات آنها جنازه دیگری را دوباره پیدا می کنند كه موضوع قتل پیش را پیچیده تر می نماید .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جسدی در کتابخانه تماس بگیرید.

کتاب استلا که به دست یان د هارتوگ نگاشته و توسط پرویز دوائی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو به انتشار رسیده و در نشر روزنه کار چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و شش صفحه است.داستان استلا قصه ای درمورد ناخدایِ کانادایی یک یدک کش جنگی به اسم دیوید راس داخل جنگ جهانی دوم می باشد که به قصد یاری رساندن به کشتی های آسیب دیده داخل بندر پلیموث در انگلستان می روند و در همانجا با دختری به اسم استلا که یک مهاجر سوئیسی ایتالیایی است آشنا می شود. استلا تنها داخل خانه ای می باشد كه كليدش به دست مرداني كه دريانورد هستند و روانه ی جنگ دريايي مي شوند و سرنوشتشان نا مشخص است دست به دست می شود . توضیحاتی درمورد عشق بین او و دیوید راس ماجرای این رمان را شکل می دهد.هارتوگ با چاپ استلا بسیار معروف می شود. که آنرا نیز به زبان انگلیسی نوشته بود آغاز شد. اثری که به هنگام چاپ مورد استقبال زیاد مطالعه کننده های انگلیسی قرار گرفت و ماه ها در فهرست اثرهای پرفروش روز آمریکا بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب استلا تماس بگیرید.

صفحه1 از69

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید