توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

همانطور که می دانید تعدادی از آثار فرانتس کافکا پس از مرگ او به چاپ رسید کتاب محاکمه را بسیاری قویترین و سخترین اثر کافکا می شناسند محاکمه روایت شخصی است متهم و در نهایت گنهکار به جرم و گناه نکرده یا حداقل مشخص نشده اورا قضاوت میکنند در دادگاهی که خود دادگاه مفهومی از عدالت و انسانیت ندارد و قهرمان که مجرم است در فضایی سرد و پر از چرا محکوم میشود.حال فضای کار را باید خواند تا بتوان قاضی را محکوم را و دلیل قضاوت را از زبان خودتان متوجه شوید کتاب محاکمه نخست در دهه سی و ده چهل بفارسی برگردانده شد اما بیشتر خلاصه کتاب و ترجمه ای ضعیف بود تا استاد امیر جلال الدین اعلم این کتاب را کامل به زبان فارسی ترجمه نموده اند.این کتاب بصورت کاغذی و چاپ ناشر برای فروش موجود است که برای خرید کتاب محاکمه اینجا کلیک نمایید و برای دانلود به ادامه مراجعه نمایید

کتاب فرمانده بعد از خدا نوشته فون دونیتز می باشد و توسط ذبیح الله منصوری ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات گلبانگ چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد صفحه است. کتاب معروف خاطرات کارل فون دونیتز که داخل ایران با اسم فرمانده بعد از خدا پخش و رایج می باشد .اثری از کارل فون دونیتز که دریاسالار آلمانی بوده می باشد که در دو جنگ جهانی اول و دوم حاضر بوده و در سال هزار و نهصد و چهل و پنج پس از خودکشی کردن هیتلر به مدت زمان بیست روز صدر اعظم آلمان شد و برخی ها هم اکنون حزب رایش سوسیالیست بعدها او را پیشوای قانونی آلمان می دانستند.کارل دونیتز در شانزده سپتامبر هزار و هشتصد و نود و یک به دنیا آمده است و از رهبران نیروی دریایی آلمان در جنگ جهانی دوم بوده است. برای خرید کتاب فرمانده بعد از خدا به لینک موجود مراجعه نمایید.

فرمانده بعد از خدا

کتاب یادداشتهای محرمانه اوا براون که به دست ناصر نجمی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و بیست و هشت به انتشار رسیده و در نشر کانون شهریار چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و یک صفحه است. با وجود اینکه در حال حاضر آدولف هیتلر را مظهر و نشانه ی شرّ مطلق دانسته اند او زندگی عاشقانه ای را همچنان گذراند . او در طول زندگی خویش به چند عدد زن علاقه مند شده بود. البته آنطور که از روایات و شایعات گفته اند اینگونه است.هم اکنون معروف ترین این زنان معشوقه طولانی مدّت او که به دشواری یک روز هم همسر او شناخته می شد اوا براون بوده است. او همچنان زمان کوتاهی بعد از عروسی و خودکشی آدولف وی هم خودکشی کرد. ولی او تنها یکی از زنهای حاضر در زندگی آدولف هیتلر بود. اوا براون در تاریخ آلمان زیادتر به عنوان معشوقه‌ هیتلر شناخته گشته تا همسر قانونی‌ او. حقیقت این بوده که اوا هنگامی که در سی آوریل سال هزار و نهصد و چهل و پنج خودکشی می کرد اوا هیتلر اسم داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یادداشتهای محرمانه اوا براون تماس بگیرید.

یادداشتهای محرمانه اوا براون

کتاب مجمع الجزایر گولاگ نوشته الکساندر سولژنیتسین می باشد و توسط عبدالله توکل ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و شش به چاپ رسیده و در انتشارات سروش چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتصد و نود و هفت صفحه است. مردم چطور به این مجمع الجزایرِ پشت پرده می روند و در هر زمانی وسیله حمل و نقلی از هواپیما و قطار گرفته تا کشتی به سمتش می روند . ولی هیچ کسی از این وسیله های حمل و نقل لوحه ای نداشته و ندارد که اطلاعی از مقصد دهد و کارکنان گیشه های بلیط فروشی یا کارکنان دوایر و دستگاه های مسافرت و سیاحت داخل مرزی در زمانی که بلیطی به مقصد آنجا طلب کنند گرفتار تعجب می شوند.برای آنکه نه از مجموعه این جزیره ها خبری دارند و نه چیزی درمورد یکی از جزایر زیاد این مجمع الجزایر می دانند .مجموعه مجمع الجزایر گولاگ در هفت قسمت و سه جلد نوشته شده است. جلد نخست برگرفته از قسمت اول و دوم و جلد دوم برگرفته از قسمت سه و چهار و جلد سوم شامل قسمتهای پنج و شش و هفت است . برای خرید کتاب مجمع الجزایر گولاگ به لینک موجود مراجعه نمایید.

مجمع تاجزایر گولاگ

کتاب ماجراهای مارکوپولو که به دست ریچارد ج. والش نگاشته و توسط احسان شهبازی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر علمی و فرهنگی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سی و دو صفحه است. مارکوپولو یک تاجر و جهانگرد ایتالیایی بوده که سفرنامه ی وی او را به معروفیت چشمگیری رساند. مارکوپولو به شرق دور و چین سفر نمود. او در مسیر برگشت به خانه یک سال را همچنان داخل ایران گذارنده است .مارکوپولو در سال هزار و دویست و پنجاه و چهار میلادی در ونیز ایتالیا و در یک خانواده با اصل و نصب و تاجرپیشه به دنیا آمد. پدر وی نیکولو و عمویش مافئو هنگامی که او فقط شش سال داشت ونیز را به قصد سفر به پکن در چین ترک نمودند. در آن هنگام جاده ای موسوم به جاده ابریشم وجود داشت. جاده ابریشم به خیلی از راه های تجاری که میان شهرهای عمده و مرکزهای تجاری از شرق اروپا تا شمال چین وجود داشت اطلاق می گشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ماجراهای مارکوپولو تماس بگیرید.

ماجراهای مارکوپولو

کتاب بانوی چراغ به دست که به دست خسرو خلیقی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و شش به انتشار رسیده و در نشر امیرکبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد نوزده صفحه است.فلورانس نایتینگل معروف به بانوی چراغ‌ به‌ دست یک پرستار و ریاضیدان و آماردان معروف انگلیسی و پایه گذار حرفه پرستاری مدرن می باشد . او معروف به بانوی چراغ شده بود برای آنکه او با تحمل کردن بی خوابی در همه ی طول شب بالا سر بیماران می‌گشت و ضمن درمان به آنها دلداری هم نیز می‌داد.فلورانس نایتینگل در سال هزار و هشتصد و بیست داخل شهر فلورانس ایتالیا متولد شده است . به این موجب اسم زادگاهش را بر روی او گذاشتند. پدر و مادر او انگلیسی بودند و وقتی که فلورانس پنج ساله شد به انگلیس برگشت .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بانوی چراغ به دست تماس بگیرید.

بانوی چراغ به دست

کتاب اسم من اهریمن که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه شده است.اثر فوق در نشر پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سی و هفت صفحه است.به مگی اوکانر ابریک بگوید امروز تولد او می باشد . او همان دختر بسیار خجالتی با صورت زیبایی است که در بیرون از چادر پیشگو ایستاده است. دوستان و آشنایان او به موجب سیزدهمین سال به دنیا آمدن وی او را به كارناوالی كوچك واقع در اسكله آورده اند. آن‌ها با خود تصمیم گرفته اند که به همراه مگی به چادر غیب‌ گو بروند تا پیشگو آینده‌ی مگی را در روز به دنیا آمدنش پیش‌ بینی نماید. اما خرسندی و شاد بودن مگی بسیار طول نمی کشد و دوامی نخواهد داشت. زنی که دست او را گرفت و دید مگی را وارد ترسی نفس گیر کرد .برای آنکه مگی واقعا داخل چادر پیشگو نشده است و او در را به روی تالار وحشت باز کرده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسم من اهریمن تماس بگیرید.

اسم من اهریمن

کتاب بگو پنیر و بمیر نوشته آر ال استاین می باشد و توسط ماندانا قهرمانلو ترجمه گشته است.اثر فوق در انتشارات ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و هشت صفحه است.هر قطعه عکس روایت گر داستان و قصه ای می باشد.گرگ دوربینی قدیمی پیدا می‌کند. او تصور می‌کند که دوربین خراب است.تصاویر و عکس‌هایی که با آن دوربین می‌اندازد و با تمام عکس‌های معمولی بسیار متفاوت است. انگار دوربین سبب می گردد که رویدادهای بدی در آینده رخ دهد . شری او را مجبور می نمایند که روز تولد خود از او عکس اندازد. هنگامی که عکس ظاهر می گردد شری داخل عکس نیست . واسه ی شری چه اتفاقی قرار است بیفتد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بگو پنیر و بمیر تماس بگیرید.

بگو پنیر و بمیر

کتاب به اردوگاه وحشت خوش آمدید که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط میترا کیوان مهر ترجمه شده است.در نشر ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت و سه صفحه است.استاین گفته است که وظیفهٔ بزرگ او این است که مو به تن بچه ها سیخ کند .نوشته های او با فروش زیادتر از دویست و پنجاه نسخه در سطح دنیا او را به پر فروش ترین نگارنده ی کودک تبدیل کرده‌ است .غذا فوق العاده نمی باشد .راهنماها رفتار بسیار عجیب و غریبی دارند و رئیس اردوگاه با نام عمو ال کمی پریشان و مجنون به نظر می رسد. به هر صورت بیلی می تواند از عهده ی تمام آنها بر آید. ولی بعد یکدفعه هم اردویی هایش شروع به گم شدن میکنند. چه اتفاقی در حال رخ دادن است.برای چه پدر و مادرشان نامه هایش را جواب نمی دهند.بعد از تاریک شدن هوا چه چیزی در کمین آنها می باشد.اردوگاه شب های مهتابی به اردوگاه شب های سرشار از کابوس مبدل شده است و امکان دارد بیلی نفر بعدی باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب به اردوگاه وحشت خوش آمدید تماس بگیرید.

به اردوگاه وحشت خوش آمدید

کتاب جیغ نوشته آر ال استاین می باشد و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه گشته است.و در انتشارات پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و چهل و نه صفحه است.اسپنسر ترنر جدیداً وسیله ی بسیار جالبی به اسم جیغ کش خریداری کرده است. این گونه که فروشنده گفته بود این دستگاه می بایست به اسپنسر امکان این را بدهد که مویه های شبح ها و روح ها را دریافت نماید. اسپنسر با همه ی وجود علاقه دارد با جهان ارواح تماس برقرار نماید . مشتاقانه در انتظار این است که دستگاه تازه اش را امتحان نماید. ولی اسپنسر خیلی سریع صداهای ناشی از وحشت خود را خواهد شنید برای آنکه هنگامی دستگاه را روشن می نماید در را به روی تالار وحشت باز کرده است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جیغ تماس بگیرید.

جیغ

صفحه1 از103

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید