توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب سفرهای گالیور که توسط جاناتان سوئیفت نوشته شده است.که دارای صد و نود صفحه می باشد. اثر فوق به روش اثرهای آن روزگار با توضیحات مختصری از سرنوشت اشخاص و معرفی او شروع می گردد و با شرح سفرهای او ادامه پیدا خواهد کرد.اثر ماجراها و سفرهای گالیور با اسم جامع سفرهایی به برخی ممالک دور افتاده جهان نگاشته شده به دست جاناتان سوئیفت بوده است.گالیور در این رمان اول در نقش دکتر کشتی و بعد به عنوان نقش ناخدا داستانی تخیلی ایفا می نماید. این اثر یکی از اثرهای به جای مانده و کلاسیک ادبیات انگلیسی و هم اکنون نوشته ای هزل بر طبیعت آدمی و هجو قصه های ماجراجویانه آن روزگار است.نوشته از دوران اولین نشر خیلی مورد استقبال قرار گرفت و هم اکنون هم به طور گوناگون چاپ می‌شود. همچنین اقتباس‌های بسیاری از روی آن به طور داستان تصویری و انیمیشن و فیلم و سریال شده است. این اثر که در چهار قسمت نوشته گشته و به طور سفرنامه دریانوردی به اسم ناخدا لموئل گالیور و از زبان خود او تعریف شده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرهای گالیور تماس بگیرید.

کتاب در انبوه که توسط برتوت برشت نوشته شده است.که دارای نود و پنج صفحه می باشد.برتوت برشت شخصی که ژان پل سارتر از فیلسوفان و داستان نگاران فرانسوی مشهور او را بی تردید از بزرگترین نمایشنامه نگاران معاصر خوانده و شاعری که تئاتر اروپا را تحت تاثیرات خود قرار داده و نوآوری که هنر تئاتر را متحول ساخته است.و مسیرهای جدید شگفت به روی نگارنده و بازیگر و تماشاگر باز کرده است. او که پس از مدتها بزرگترین نمایشنامه نگار آلمان بعد از جنگ نازیها بود شد .در دهم فوریه سال هزار و هشتصد و نود و هشت داخل شهر باستانی آگسبورگ در جنوب آلمان که آن دوران یکی از پادشاهی های باواریا به حساب می آمد متولد شد .مادر وی از جنگل سیاه و پدرش کارخانه داری مشهور بود. وقتی که برتوت متولد شد والدینش در جایگاه اشخاص ثروتمند آگسبورگ به حساب می آمدند. سرنوشت اینگونه خواسته بود که برشت راه دیگری را در سرنوشت خود انتخاب نماید. مناسبات خانواده‌اش واسه ی او دلنشین نبود و بسیار زود با تفکرات و دیدگاه و قید و بندهای قدیمی و کهن خانواده خود به مخالفت برخواست.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب در انبوه تماس بگیرید.

کتاب خواب گران که توسط ریموند چندلر نوشته شده است.که دارای سیصد و چهار صفحه می باشد.این اثر را می شود از شاهکارهای مهندسی رمان حساب کرد. چندلر نویسنده اسن اثر بجای معماهای رخ دادن قتل از شبکه درهم پیچیده‌ای از جنایات و خلافکارها با عنوان هسته مرکزی رمان استفاده نموده است. او آنگونه زیرکانه و ماهر رویدادها را چفت و بست می نماید که تا صفحه آخر اثر تعلیق آن نگهداری می گردد و قصه یک دفعه از هیجان و زیبایی نمی‌افتد.چندلر گفته است که داستان معمایی می بایست درمورد انسانهایی حقیقی در جهان واقعی باشد. هر اندازه او عناصر خیال را در قصه ی معمایی منکر نمی‌شود. این طور نظر و دید جدید بوده که رمان معمایی را به کلی واژگون نموده است. و دوباره هم این چندلر می باشد که می‌گوید داستان معمایی می بایست درمورد حادثه های باورپذیر از مردم و افراد باور پذیر در شرایط باورپذیر باشند. ولی مهمتر از آن این می باشد که او باورپذیری را یک مقوله ارتباط داشته به سبک دانسته و نه چیز دیگر.همت و چندلر که دورانی هر دو واسه ی مجله بلک ماسک قصه ی معمایی می نگاشتند تاثیر گرفته از دستورالعمل سردبیر آن بودند که پرهیز کاملا جدی از هر صورت صفت و قید اضافی یا مزاحم در جمله بوده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خواب گران تماس بگیرید.

کتاب عینک طلایی که توسط سر آرتور کانن دویل نوشته که به دست حسین سبحانی ترجمه شده است.که دارای هفده صفحه می باشد.شرلوک هلمز یک فرد بسیار باهوش که یک کارآگاهی خصوصی می باشد که از همه ی مناطق جهان واسه ی حل کردن رازهای غیرمعمول و سردرگم پیش او آمده و از او چاره می خواهند.ضرر ندارد که بدانید دایره المعارف رمانهای پلیسی شرلوک هلمز را بزرگترین کارآگاه در زمانه ی ادبیات و احتمالا معروفترین خالق و آفرینده ی ادبی تمام عصرها خوانده است.شخص به وجود آورنده ی شرلوک هلمز سر آرتور کانن دویل می باشد که از پزشکان و نگارنده های اسکاتلندی در دانشگاه ادنبورگ به تحصیل پرداخته است. او نگارنده ی بسیار پرکاری می باشد و اثرهای او خیلی متنوع و مختلف است. به علاوه بر رمانهای شرلوک هلمز تقریبا شصت داستان کوتاه و چهار رمان او مقدار بسیار زیادی داستان تاریخی و علل خصوص بوئرها در افریقا جنوبی و کتاب هایی درمورد احضار روح نوشته است.شرلوک هلمز حتی از خالق و نگارنده داستان های خویش مشهورتر و محبوب تر گشته است.او با شیوه ی استدلال و استنتاج مخصوص خود به گونه ای معما را حل می کند که حتی پلیس انگلستان را هم مطهیر می شود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عینک طلایی تماس بگیرید.

کتاب مردان کوچک که توسط لوییزا می آلکوت نوشته و به دست چیستا یثربی و فرشته موثق نژاد نرجمه شده است.که دارای چهارصد و هفتاد و هشت صفحه می باشد.لوییزا می آلکات داستان نگار آمریکایی می باشد که به موجب داستانهای زیبایی چون زنان کوچک و مردان کوچک و پسران جو معروف شده است.زنان کوچک برابر موضوعات خانه خانواده الکات و ارکارد هوس در کنکورد و ماساچوست نگاشته شده است.که در خصوص زندگی حقیقی نگارنده و سه خواهر خود می باشد .داستان مردان کوچک هم نگاشته ی این نگارنده است که بعد از چاپ داستان زنان کوچک که یکی از کتابهای ماندگار این داستان نویس آمریکایی است چاپ شد.کتاب مردان کوچک داستانی می باشد با حال و هوای زنان کوچک و در واقعیت هم به گونه ای ادامه آن اثر است . البته قصه اش به زنان کوچک ارتباطی نداشته ولی با آن همه کارکتر نگاشته شده است. جو بزرگ گشته و با آقای بائر ازدواج نموده و دو تا پسر کوچیک هم دارند. آنها یک مدرسه شبانه روزی با چند عدد پسر بچه کوچک را اداره می نمایند که بسیار از آنها بی سرپرست و فقیر هستند . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مردان کوچک تماس بگیرید.

کتاب تفکرات تنهایی که توسط ژان ژاک روسو نوشته و به دست پزشکپور ترجمه شده است.که دارای صد و هشتاد و شش صفحه می باشد.تفکرات تنهایی اسم یک اثر ادبی می باشد که ژان ژاک روسو نگارنده ی مشهور و سرشناس اهل فرانسه نوشته است. این اثر یکی از نوشته های معروف ادبی دنیا است.تفکرات او در خصوص سیاسی و ادبی و تربیتی اثر زیادی بر معاصران گذاشت. نقش فکری او که سال‌ها داخل پاریس عمر سپری نمود با نام یکی از راه‌ بازکنان آرمان‌های انقلاب بزرگ فرانسه قابل انکار نیست. باز هم در این دنیا تنهای تنها ماندم.من نه برادری داشته و نه اقوامی و نه یاری که مرا بشناسد و یا از من یاد نماید .به این سبب در این اجتماع غیر از خویش کسی را نداشته و ندارم. مردی که دوستدار تمام افراد بود و اشخاصی در اجتماع را مثل خود دوست داشت از سمت همان اجتماع رانده گشت. آنها در دنیای کینه ورزی و حسادت نقشه کشیدند که چه گونه شکنجه ای در روح حساس من زیادتر تاثیر دارد و با توافق آرا همه ی ارتباطاتی که مرا با جهان خارج مربوط می ساخت قطع کردند. برای خرید کتاب تفکرات تنهایی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب خانه کج که توسط آگاتا کریستی نوشته شده است.که دارای دویست و پنجاه و نه صفحه می باشد.آگاتا کریستی نویسنده مشهور داستانهای جنایی اهل انگلستان می باشد که شیفته دنیای بی گناه می باشد. او چند دفعه به ایران سفر نموده و در یک مصاحبه گفته من تمام وقت در حال نگاشتن بودم و هم اکنون بیش از پنجاه سال بوده که اثرهای پلیسی می نگارم. این اثر یکی از اثرهای بخصوص و مورد علافه نگارنده می باشد.به صورتی که همیشه نویسنده درمورد خانه کج می گفت این کتاب یکی از بهترین نوشته های من است. خانه کج در حقیقت اثری زیبا و جالب است. در هشتم دسامبر هزار و نهصد و بیست و شش هنگامی در سانینگ دیل قرار داشته در برکشر زندگی می نمود به مدت ده روز گم شده و ناپدید می گردد و روزنامه‌ها در این باره جاروجنجال بسیاری به پا می کنند. ماشین او داخل یک گودال گچ پیدا شد و خود او را هم چنان در آخر داخل هتلی قرار داشته در هروگیت پیدا نمودند. آگاتا اتاق هتل را با اسم خانمی که چندی پیش همسرش اعتراف کرده با او ارتباط عاشقانه دارد کرایه نموده بود و در شرح این داستان ادعا کرد که به موجب ضربه روحی ناشی از فوت مادر و خیانت کردن همسرش دچار فراموشی شده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خانه کج تماس بگیرید.

کتاب عجیب ولی واقعی که توسط فرانک ادواردز نوشته شده است.که دارای پنجاه صفحه می باشد.چند وقت پیش مطلب خیلی جذابی را درباره ی یک مرتاض هندی شنیدم که بسیار من تحت تأثیر قرار داد.گفته شده بود که آن مرد مرتاض بی آنکه کوچکترین حرکتی کرده باشد یک دستش را به سمت آسمان برده و به مدت بیست و پنج سال بود که سرپا وایساده بود.طبق گزارشهای شاهدهایی که وجود داشتند و مدارکی که بود حتی کبوتری همانگونه در کفه دست او که به طرف آسمان بود لانه کرده و جوجه های خود را در آن لانه شگفت آور پرورش داده بود.مرتاضی که اسم برده شده واسه ی تمرکز داشتن و پاکسازی روح خود از عوامل بد و پلیدی توانسته بود با میل کردن روزی یک عدد فندق به مدت بیست و پنج سال زنده ماند. نکات بسیار جالب توجه همچنان در این می باشد که حتی برداشتن و خوردن آن به اندازه ای آرام بوده که به طور کامل نامشهود می نمود. به دستی او و تمام اشخاص همانند او چطور آدمهایی می باشند. آیا می شود فهمید و درک نمود که آدمی بدون کوچکترین استراحت بیست و پنج سال سرپا بایستد و چیزی نخورد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عجیب ولی واقعی تماس بگیرید.

کتاب دو سال در تعطیلات که توسط ژول ورن نوشته شده است.که دارای صد و نود و دو صفحه می باشد.داخل اقیانوس آرام یک عدد کشتی گیر توفان بزرگ و سنگین شده و بسیار نزدیک است به عمق آب های درهم تنیده فرو رود.اشخاصی که در داخل این کشتی هستند پانزده نفر کودک و هفت عدد پانزده ساله می باشد. مردی وجود ندارد که به آنها کمک کند. توفان کشتی را به سمت تخته سنگ های بسیار بزرگ و غول پیکر بغل دریا می کشاند. تعطیلات بسیار طولانی و شگفت آور شروع می گردد. تعطیلاتی بسیار خطرناک داخل سرزمینی ناشناخته و غیرمسکونی می باشد.بچه ها واسه ی زنده ماندن به غیر از جرأت و همت هیچ وسیله دیگری با خویش ندارند .شکار می نمایند و ماهی گرفته و کمندها و دام ها و تله ها و چیزهای دیگر درست می کنند.حیوانهای بسیار زیادی را پرورش داده و درختکاری می نمایند.تنگ نظری ها و حسودی کردن ها و خودخواهی ها و قدرت طلبی های این و آن مهاجرنشین بسیار کوچک را به تجزیه و به مسیر از بین رفتن و تباهی می کشاند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دو سال در تعطیلات تماس بگیرید.

کتاب گرگ بیابان که توسط هرمان هسه نوشته و به دست قاسم کبیری ترجمه شده است.که دارای سیصد و سی و هشت صفحه می باشد.اثر گرگ بیان هم اکنون همانند دیگر از اثرهای هسه اتوبیوگرافی خود نگارنده می باشد. تک تک وصف و گفته هایی که از هاری هالر شده است از مبتلا شدن به مریضی به نام نقرس و عینکی که به چشمانش زده تا عادتهای او به خواندن و نظرهای سیاسی او از سرنوشت شخصی هسه مایه گرفته می باشد.در سال هزار و نهصد و بیست و چهار بعد از برگشت هسه از تبعید داوطلبانه خود به سوئیس از آنجا به طور کامل غریب و بیگانه می نمود. اسم وحشی بیابان ها را واسه ی خود برگزید و در سال هزار و نهصد و بیست و شش شعرهایی که درمورد حال خود او بود را زیر عنوان خاطرات منظوم گرگ بیابان به انتشار رساند. با انتخاب کردن اصطلاح گرگ بیابان تلاش هسه بر این اساس بود که حال و وضع بخصوص خود را توضیح دهد. وضعیت انسانی که حس می نمود از جهان و مردم عادی خود دور و خسته گشته و همانند گرگی در بین بره های اجتماع رها شده است. برای خرید کتاب گرگ بیابان به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از65

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید