توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب دنیای قشنگ نو که توسط آلدوس هاکسلی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و شصت و چهار صفحه می باشد.نوشته ی دنیای قشنگ نو یا همان دنیای شگفت انگیز جدید یک داستان بسیار علمی و تخیلی پادآرمانی می باشد که در سال هزار و نهصد و سی و دو به اثر آلدوس هاکسلی نگارنده و شاعر اهل انگلیس چاپ شده است.رویدادها و اتفاقات این داستان در سال دو هزار و پانصد و چهل در شهر لندن سپری و آرمان های شهری را به دید و نظر می کشاند که در آن مهندسی ژنتیک به آفرینش آدمها با خصوصیات از قبل انتخاب شده موجب شده نظام اخلاقی اجتماع با به وجود آمدن حکومت جهانی و از بین بردن جنگ و گرسنگی و تهی دستی و از بین بردن کامل خانواده و زاد و ولد به طور کامل پوست انداخته و علم روان شناسی به صورت شگفت انگیزی پیشرفت کرده و فقط نشان آدمها تشکیل سعادت و از بین بردن سختی های غیر ضروری می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دنیای قشنگ نو تماس بگیرید.

کتاب تب طلا که توسط جک لندن نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و هشتاد و شش صفحه می باشد. جک لندن نگارنده ی فعال سوسیالیست اهل آمریکا بوده است. نوشته های او مثل آوای وحش و گرگ دریا با پذیرایی و استقبال مطالعه کنندگان بسیار زیادی مواجه شد. او از اولین نگارنده های آمریکا است که از مسیر نگاشتن و نویسندگی به پول بسیار زیادی رسیده است. او درمورد صحنه هایی که نگاشته و تصویر نموده را با چشمان خویش دیده و پهلوانان بسیاری از کتابهایش اشخاصی بوده اند که با او رفت و آمد و مراوده داشته اند. در اثرهای جک لندن اثرگذاری اندیشه های چارلز داروین و هربرت اسپنسر و کارل مارکس و فریدریش نیچه بسیار نمایان است. این نوشته ها که برخی اوقات رنگ زیاد ناتورالیستی به خویش گرفته مسلط و چیره بر تجزیه و تحلیل های خیلی دقیق اجتماعی است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تب طلا تماس بگیرید.

کتاب پلکان مخفی که توسط کارولین کین نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و هفتاد و هشت صفحه می باشد. خانم کارولین کین نگارنده ی مشهور اهل امریکا می باشد که یکی از فعالترین نویسنده هایی می باشد که زندگی خویش را صرف نگاشتن قصه و کتاب واسه ی کودکان و نوجوانان نموده است.او با خلق کردن شخصیتی به اسم نانسی درو و انجام دادن فعالیتهایی برای گشودن معماهای دلپذیر و دلنواز و آموزشگر با پذیرایی زیاد خانواده های مهم و متصل به شرافت و مذهب تمامی ملل انگلیسی زبان انجام گرفت.به صورتی که به اجبار در این خصوص ادامه داد و پیروز شد. پنجاه و دو اثر درمورد نانسی درو و عملیاتهای شگفت آور او نگاشته است.گفتنی می باشد که آن طور که کتابها بسیار شدید کمیاب شدند و انتشار کننده ها بران شدند که نشرهای پشت سر هم از هر یک از آن ها تهیه کنند و در دست دوستداران بگذارند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پلکان مخفی تماس بگیرید.

کتاب راز حباب ها که توسط آگاتا کریستی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و چهل و هفت صفحه می باشد.قصه از جایی آغاز می‌شود که شخصی به اسم آنتونی کید به عنوان یکی از کارمندان یک تور سیاحتی داخل آفریقا سرگرم انجام دادن برخی کارها می شود.و به دست رفیق قدیمی خویش جیمی ماک گراث تحریک به حادثه جویی و ول کردن شغل قبلیش می‌شود. کنت استیل پیچ که دورانی داخل راس امور هرزوسلاواکی بوده است. در یکی از شبها توسط برخی آدمهای ناشناسی مورد خشونت و حمله قرار می‌گیرد و جیمی به کمک کردن به او می شتابد و به موجب این کمک کنت استیل پیچ پیش از فوت کردنش دفتر خاطره های خود را به او می دهد تا به انتشاراتی بفروشد و پولی معادل بر هزار لیره را واسه خویش بگیرد.این نوشته یکی از مشهورترین نوشته های خانم کریستی می باشد که بدون حاضر بودن کارآگاه مشهورش هرکول پوآرو مطالعه کننده را در محاصره ی خود قرار می دهد.و یا آنکه آگاتا خواهان آن است که به یاد همه آورد که عنوان ملکه جنایت تا آخر عمر برای او می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز حباب ها تماس بگیرید.

کتاب یک مرد که توسط اوریانا فلاچی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای چهارصد و بیست و دو صفحه می باشد.که به دست پرویز ملکی انتشارات امیر کبیر چاپ و ترجمه گشته است.اثر یک مرد سرنوشت زندگی مردی به اسم آلساندرو پاناگولیس می باشد که توسط همسرش بازگو می شود.در حقیقت اوریانا فالاچی یک مرد را در کالبد و شکل نامه ای به آلکوس سرنوشت این رزمنده ی یونانی را را تعریف می نماید.آلساندرو پاناگولیس که زیادتر از سی سال قبل به جنگ و مقابله کردن با پاپادوپولس دیکتاتور نظامی یونان بلند می شود و در این مسیر زندانی شده و در زمان بازداشتش به بی رحمانه ترین صورت امکان داشته آزار و اذیت می شود و عاقبت داخل دادگاه به او حکم اعدام می دهند. اوریانا فالاچی یکی از روزنامه‌نگاران و نگارنده ها و مصاحبه کننده ی های مشهور سیاسی که اهل ایتالیاست می باشد .که داخل شهر فلورانس به دنیا آمده و در سن هفتاد و هفت سالگی در آن شهر از دنیا رفت. چیزی که زیادتر از هر مساله ای به مشهور شدن او کمک کرد نمونه های صحبت های کامل و معروف او با رهبران بنامی همانند محمدرضا شاه پهلوی و یاسر عرفات و ذوالفقار علی بوتو و آیت‌الله خمینی و ایندیرا گاندی و معمر قذافی و هنری کیسینجر است. برای خرید کتاب یک مرد به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب طلای خدایان که توسط اریک فون دانیکن نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و شصت و دو صفحه می باشد.اثر طلای خدایان یکی از چهارمین نوشته های دکتر اریش آنتون پاول فون دنیکن نگارنده ی مشهور اثرهای عقیده های فضانوردی باستانی می باشد.این کتاب در سال هزار و نهصد و هفتاد و دو منتشر شده است. نویسنده معروف اریش فون دنیکن در چهارده آوریل هزار و نهصد و سی و پنج داخل زوفینگن سوئیس به دنیا آمده است. او تحصیل رده از دانشگاه اس تی مایکل در فرایبورگ می باشد. نخستین کتاب فون دنیکن با اسم ارابه خدایان می باشد که از اثرهایی بوده که بسیار زیاد فروش رفته است.این اثر داخل آلمان و آمریکا بود و پس از مدتها در سی و هشت کشور دیگر همچنان به انتشار رسید.این نوشته با توجه زیادی روبرو گشت. عقیده های او داخل این اثر موجب شد تا او را پدر نظریات فضانوردی باستانی نام دهند. او بیست و شش نوشته گوناگون نگاشته است که به بیست زبان عمده ی جهان برگردانده شده است . برای خرید کتاب طلای خدایان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب نخستین آموزگار که توسط چنگیز آیتماتف نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و شصت و نه صفحه می باشد. نخستین آموزگار داستانی می باشد که به دست حبیب فروغیان ترجمه گشته است.زنی با نام آلتینای که استاد دانشگاه می باشد به شهر آبا و اجدادی خویش بر گشته است.مکانی که داخل آن رشد کرده و بزرگ شده است و سرنوشتش رقم خورده می باشد.او با یک مرد نقاش ه از افراد زندگی رده در آنجا آشنا شده و سرگذشت خویش را واسه ی او تعریف می نماید که او بنگارد تا واسه ی افراد دیگر درس عبرتی شود. او از مردی به اسم دوی شن تعریف می نماید. کسی که در حال حاضر نامه رسان آئول شده می باشد. آلتینای از زمان جوان بودن خویش و دوی شن صحبت می کند. دورانی که دوی شن به آئول آمده تا واسه ی بچه ها مکانی تهیه نماید که درس بخوانند. دوی شن اولین معلم آلتینای است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نخستین آموزگار تماس بگیرید.

کتاب جادوگر شهر اُز که توسط فرانک بااوم نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.کتاب بسیار جالب جادوگر شهر اُز اثری از فرانک بااوم است که به دست شاگاهیراتا دوباره نگاشته و به دست علی آشنا ترجمه فارسی شده است تا همچنان کودکان و نوجوانان فارسی زبان هم این داستان را مطالعه کنند و بتوانند لذت ببرند.دوروتی دختری می باشد که پدر و مادر خویش را از دست داده است و یتیم می باشد. که با سگش توتو و عمو زن عمویش در مزرعه ای در کانزاس زندگی می نمایند. روزی طوفانی بزرگ می‌آید و دوروتی و سگش و خانه‌اش را با خویش به آسمان برده و در سرزمین آز می اندازد . در اُز تمام چیزهای وجود داشته بسیار زیبا و غریب می باشند .با این وجود دوروتی خواسته هر صورتی که شده به منزلش بازگردد. دوروتی تصمیم گرفته ه تا به شهر اُز رفته تا از ساحره ای که در آن شهر زندگی می نماید واسه ی برگشتن به خانه کمک گیرد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جادوگر شهر اُز تماس بگیرید.

کتاب روز شغال که توسط فردریک فورسایت نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای پانصد و هفت صفحه می باشد.نویسنده ی مشهور فردریک فورسایت متولد شده در بیست و پنج اوت هزار و نهصد و سی و هشت می باشد که برخی اوقات تفسیرگر سیاسی انگلیسی می باشد. او زیادتر به دلیل داستانهای جالبی از جمله روز شغال و سگ‌های جنگ و پرونده ی اودسا و تندیس و مُشت خدا معروف شده می باشد.فورسایت داخل اشفورد کنت متولد شده است و در مدرسه تون‌بریدج و هم اکنون در دانشگاه گرانادا اسپانیا درس خوانده است. او قبل از آنکه به سمت نگارندگی برود در دهه پنجاه خلبان نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا بوده است. او نوزده سال بیشتر نداشت که در به درجات زیادی از سمت نیروی هوایی رسید. ولی قانون های محکم و دشوار نظامی با اخلاقیات او سازگار نبو.به این دلیل تصمیم گرفت به طرف روزنامه‌نگاری برود. از سال هزار و نهصد و شصت و یک تا هزار و نهصد و چهل و هشت به موجب خبرنگار رویترز و بی‌بی‌سی در کشورهای گوناگون خدمات فراوانی نمود. برای خرید کتاب روز شغال به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب من مارتین نیستم که توسط آر.ال.استاین نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دوازده صفحه می باشد. آر.ال.استاین نگارنده ی مشهور آمریکای می باشد که مجامع تالار وحشت و اتاق کابوس و مورمور که داخل ایران به اسم دایره وحشت و ترس و لرز هم اکنون ترجمه گشته است. واسه ی نوجوانان و مجموعه خیابان ترس را به غیز از نوجوانان واسه ی بزرگسالان همچنان نگاشته است. استاین گفته است که وظایف بسیار بزرگی داشته و یکی از آنها سیخ نمودن مو بر بدن بچه ها می باشد. اثرهای او با فروش زیادتر از دویست و پنجاه میلیون نسخه در تمامی دنیا او را به پر فروش ترین نگارنده ی کودک مبدل نموده است . او هم چنان در کنار همسرش جینو و پسر خود مت زندگی می‌کند. استاین گفته که من دوستدار این می باشم که مطالعه کننده هایم را به جاهای وحشتناکی ببرم. آیا شما می دانید که هولناک ترین مکان چه جایی است.آن مکان فکر و اندیشه ی خود شماست. این اثر قصه ی پسریست که با هم اتاقی خود اشتباه گرفته شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب من مارتین نیستم تماس بگیرید.

صفحه1 از44

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید