توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب اسم من اهریمن که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه شده است.اثر فوق در نشر پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سی و هفت صفحه است.به مگی اوکانر ابریک بگوید امروز تولد او می باشد . او همان دختر بسیار خجالتی با صورت زیبایی است که در بیرون از چادر پیشگو ایستاده است. دوستان و آشنایان او به موجب سیزدهمین سال به دنیا آمدن وی او را به كارناوالی كوچك واقع در اسكله آورده اند. آن‌ها با خود تصمیم گرفته اند که به همراه مگی به چادر غیب‌ گو بروند تا پیشگو آینده‌ی مگی را در روز به دنیا آمدنش پیش‌ بینی نماید. اما خرسندی و شاد بودن مگی بسیار طول نمی کشد و دوامی نخواهد داشت. زنی که دست او را گرفت و دید مگی را وارد ترسی نفس گیر کرد .برای آنکه مگی واقعا داخل چادر پیشگو نشده است و او در را به روی تالار وحشت باز کرده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسم من اهریمن تماس بگیرید.

اسم من اهریمن

کتاب بگو پنیر و بمیر نوشته آر ال استاین می باشد و توسط ماندانا قهرمانلو ترجمه گشته است.اثر فوق در انتشارات ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و هشت صفحه است.هر قطعه عکس روایت گر داستان و قصه ای می باشد.گرگ دوربینی قدیمی پیدا می‌کند. او تصور می‌کند که دوربین خراب است.تصاویر و عکس‌هایی که با آن دوربین می‌اندازد و با تمام عکس‌های معمولی بسیار متفاوت است. انگار دوربین سبب می گردد که رویدادهای بدی در آینده رخ دهد . شری او را مجبور می نمایند که روز تولد خود از او عکس اندازد. هنگامی که عکس ظاهر می گردد شری داخل عکس نیست . واسه ی شری چه اتفاقی قرار است بیفتد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بگو پنیر و بمیر تماس بگیرید.

بگو پنیر و بمیر

کتاب به اردوگاه وحشت خوش آمدید که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط میترا کیوان مهر ترجمه شده است.در نشر ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت و سه صفحه است.استاین گفته است که وظیفهٔ بزرگ او این است که مو به تن بچه ها سیخ کند .نوشته های او با فروش زیادتر از دویست و پنجاه نسخه در سطح دنیا او را به پر فروش ترین نگارنده ی کودک تبدیل کرده‌ است .غذا فوق العاده نمی باشد .راهنماها رفتار بسیار عجیب و غریبی دارند و رئیس اردوگاه با نام عمو ال کمی پریشان و مجنون به نظر می رسد. به هر صورت بیلی می تواند از عهده ی تمام آنها بر آید. ولی بعد یکدفعه هم اردویی هایش شروع به گم شدن میکنند. چه اتفاقی در حال رخ دادن است.برای چه پدر و مادرشان نامه هایش را جواب نمی دهند.بعد از تاریک شدن هوا چه چیزی در کمین آنها می باشد.اردوگاه شب های مهتابی به اردوگاه شب های سرشار از کابوس مبدل شده است و امکان دارد بیلی نفر بعدی باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب به اردوگاه وحشت خوش آمدید تماس بگیرید.

به اردوگاه وحشت خوش آمدید

کتاب جیغ نوشته آر ال استاین می باشد و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه گشته است.و در انتشارات پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و چهل و نه صفحه است.اسپنسر ترنر جدیداً وسیله ی بسیار جالبی به اسم جیغ کش خریداری کرده است. این گونه که فروشنده گفته بود این دستگاه می بایست به اسپنسر امکان این را بدهد که مویه های شبح ها و روح ها را دریافت نماید. اسپنسر با همه ی وجود علاقه دارد با جهان ارواح تماس برقرار نماید . مشتاقانه در انتظار این است که دستگاه تازه اش را امتحان نماید. ولی اسپنسر خیلی سریع صداهای ناشی از وحشت خود را خواهد شنید برای آنکه هنگامی دستگاه را روشن می نماید در را به روی تالار وحشت باز کرده است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جیغ تماس بگیرید.

جیغ

کتاب چگونه هیولایی را بکشیم که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط رویا خادم الرضا ترجمه شده است.اثر فوق در نشر ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و دوازده صفحه است.گرتن و برادر ناتنی‌ او با نام کلارک از اقامت داخل منزل پدر بزرگ و مادر بزرگ خود تنفر دارند. پدر بزرگ به طور کامل ناشنوا می باشد و همه ی کاری که مادر بزرگ دوست دارد انجام دهد فقط غذا پختن است. علل خصوص که آن‌ها درست در وسط یک باتلاق تاریک و گلی زندگی می نمایند. هیچ چیزی بدتر از این وجود ندارد درست است.نه اشتباه می باشد. زیرا که موضوع واقعا مرموزی درباره ی منزل پدر بزرگ و مادر بزرگ وجود دارد. چیزی شگفت انگیز درمورد اتاقی در طبقه بالا. آن اتاقی که درش همیشه قفل است. اتاقی که از آن صدا‌های وحشتناکی به گوش می‌رسد .صداهای هولناک و ناله‌های ترسناک .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چگونه هیولایی را بکشیم تماس بگیرید

چگونه هیولایی را بکشیم

کتاب دختر سایه که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط محمد قاسم زاده ترجمه شده است. در نشر ویدا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و چهل و چهار صفحه است.دختری به اسم سلنا مایلز با اجبار به مدت زمان تقریبا یک ماه خانه خویش را ترک نموده و به شهر الوود و به منزل خاله ی خود نقل مکان می نماید. او از این کار تنفر دارد چونکه مجبور است بعد از سالها مجدد با دختر خاله ی خود جادا رو به رو گردد.ولی جادا فقط مشکل او نیست که داخل شهر الوود انتظار سلنا را میکشد. خیلی سریع سلنا از نیروی پنهان خویش باخبر میگردد و مجبور است با دشمنان زیاد خود از جمله غارتگر سرخ نبرد کند .او از سایه ها برخواسته و دست های خود را از هم باز می نماید و متوجه می شود که جریان هوا او را از زمین بالا برده است . شنلش از هم باز شده و همانند دو بال بزرگ هوا را شکافته است. شهر زیر پای او بوده و چراغ های خیابان ها و منازل شهر زیر آسمان بی مهتاب در حال درخشش است. هوای سرد گونه هایش را منجمد نموده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دختر سایه تماس بگیرید.

دختر سایه

کتاب دروغگو دروغگو نوشته آر ال استاین می باشد و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه گشته است. و در انتشارات پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و پنجاه و هفت صفحه است.دروغگو دروغگو اثری از رابرت لارنس استاین نگارنده ی آمریکایی محبوب بین نوجوانان است.راس آرتور پسر جوانی می باشد که باهوش و خوش تیپ است و در محله بورلی هیلز زندگی می نماید. ولی راس دارای یک مشکل است .او بسیار زیاد داستان های عجیب می بافد و به دیگران دروغ می گوید. آن اندازه که نمی شود تشخیص داد کدام یک از صحبتهای راس دروغ و کدام یک درست می باشند. در حقیقت او به دروغگویی عادت نموده است.دروغگویی های او برای وی مشکلات بسیاری ایجاد می نماید. پدر و مادرش که می فهمند او بسیار دروغ می گوید مانع رفتن او به خارج از خانه می شوند . اما راس تحمل ندارد. برای آنکه با دوستانش قرار مهمانی گذاشته بود. او پنهانی از خانه بیرون رفته و به مهمانی می رود. اما در آن مکان با چیز شگفت آوری روبرو می گردد. پسری که عیناً مثل خود اوست. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دروغگو دروغگو تماس بگیرید.

دروغگو دروغگو

کتاب دیو و دختر که به دست آر ال استاین نگاشته و توسط غلامحسین اعرابی ترجمه شده است.اثر فوق در نشر پلیکان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و دو صفحه است.این اثر جلدِ هشتم از مجموعه کتابهای مورمور می باشد که داخل ایران تحت عناوین مورمور به دست انتشارات پلیکان و دایره وحشت توسط نشر ویدا و ترس و لرز توسط انتشارات پیدایش به فارسی ترجمه گشته اند.لوسی علاقه ی شدیدی به قصه های دیو و پری دارد. آن اندازه که از این داستان ها گفته که خانواده و دوستانش کفرشان درآمده است. اما یک روز لوسی با یک دیو حقیقی و زنده روبه رو می گردد . اما چه بد که لوسی آن اندازه از داستان های دیو تعریف نموده که هیچ نفر حرفها و صحبتهایش را باور نمی نماید و چقدر بد که دیو هم لوسی را شناخته و با عنوان قربانیِ بعدی به دنبال او می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دیو و دختر تماس بگیرید.

دیو و دختر

کتاب روحی در همسایگی نوشته آر ال استاین می باشد و توسط شهره نورصالحی ترجمه گشته است.و در انتشارات پیدایش چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و چهار صفحه است. که در سال هزار و نهصد و نود و سه در آمریکا منتشر شد.در همسایگی هانا اتفاقات بسیار عجیبی و غریبی رخ می دهد . درست از دورانی که پسر جدیدی تازه به منزل بغلی او نقل مکان کرده است. ولی او کی به آن جا آمده است.آیا شب پیش که هانا به خواب رفت منزل خالی نبود.پس برای چه همچنان خالی و متروک به نظر می رسد.هانا قادر نیست جواب این سوالات را از همسایه ی خود بگیرد. او پشت سر هم غیبش می زند.بسیار زرد بود و رنگش پریده بود.آیا هانا با یک روح در رابطه بود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روحی در همسایگی تماس بگیرید.

روحی در همسایگی

کتاب قدرت استثنایی که به دست آر.ال.استاین نگاشته و توسط شهره نور صالحی ترجمه شده است.اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد صد و نود صفحه است.دوقلو بودن برخی اوقات بسیار عالی می باشد و برخی اوقات هم نیز بسیار کسل کنند و حال‌گیری است.من از تمام شوخی‌هایی که مردم با ما می‌کنند بدم می آید و تنفر دارم . به طور مثال می گویند که شما دوتا بسیار به هم شبیه هستید و آدم از کجا متوجه شود کدام کدام است.و به خیال خودشان بسیار بامزه هستند .آخر من دختر می باشم و قُلِ من پسر است.پدر و مادر هم نیز کارمان را سخت‌تر نمودند . منظورم نام هایی می باشد که بر روی ما گذاشتند.جیلیان و جَکسون. بسیار هم به هم می‌آیند نه.زمان زیادی می باشد که در این فکر هستم که وقتی بزرگ‌تر شدم نامم را عوض نمایم و بگذارم آدریانا.فکر کنم من زیادتر از برادرم به دوقلو بودن حساسیت دارم. در خانواده ی جرارد او از همه بی‌ خیال‌تر است و همه‌چیز به نظرش خوب است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قدرت استثنایی تماس بگیرید.

قدرت استثنایی

صفحه1 از102

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید