پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

کتاب داستان خارجی

همانطور که می دانید تعدادی از آثار فرانتس کافکا پس از مرگ او به چاپ رسید کتاب محاکمه را بسیاری قویترین و سخترین اثر کافکا می شناسند محاکمه روایت شخصی است متهم و در نهایت گنهکار به جرم و گناه نکرده یا حداقل مشخص نشده اورا قضاوت میکنند در دادگاهی که خود دادگاه مفهومی از عدالت و انسانیت ندارد و قهرمان که مجرم است در فضایی سرد و پر از چرا محکوم میشود.حال فضای کار را باید خواند تا بتوان قاضی را محکوم را و دلیل قضاوت را از زبان خودتان متوجه شوید کتاب محاکمه نخست در دهه سی و ده چهل بفارسی برگردانده شد اما بیشتر خلاصه کتاب و ترجمه ای ضعیف بود تا استاد امیر جلال الدین اعلم این کتاب را کامل به زبان فارسی ترجمه نموده اند.این کتاب بصورت کاغذی و چاپ ناشر برای فروش موجود است که برای خرید کتاب محاکمه اینجا کلیک نمایید و برای دانلود به ادامه مراجعه نمایید دانلود کتاب محاکمه http://dl.karaketab.com/new/mohakeme.pdf

کتاب فرمانده بعد از خدا نوشته فون دونیتز می باشد و توسط ذبیح الله منصوری ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات گلبانگ چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد صفحه است. کتاب معروف خاطرات کارل فون دونیتز که داخل ایران با اسم فرمانده بعد از خدا پخش و رایج می باشد .اثری از کارل فون دونیتز که دریاسالار آلمانی بوده می باشد که در دو جنگ جهانی اول و دوم حاضر بوده و در سال هزار و نهصد و چهل و پنج پس از خودکشی کردن هیتلر به مدت زمان بیست روز صدر اعظم آلمان شد و برخی ها هم اکنون حزب رایش سوسیالیست بعدها او را پیشوای قانونی آلمان می دانستند.کارل دونیتز در شانزده سپتامبر هزار و هشتصد و نود و یک به دنیا آمده است و از رهبران نیروی دریایی آلمان در جنگ جهانی دوم بوده است. برای خرید کتاب فرمانده بعد از خدا به لینک موجود مراجعه نمایید.

 

فرمانده بعد از خدا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کتاب یادداشتهای محرمانه اوا براون که به دست ناصر نجمی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و بیست و هشت به انتشار رسیده و در نشر کانون شهریار چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و یک صفحه است. با وجود اینکه در حال حاضر آدولف هیتلر را مظهر و نشانه ی شرّ مطلق دانسته اند او زندگی عاشقانه ای را همچنان گذراند . او در طول زندگی خویش به چند عدد زن علاقه مند شده بود. البته آنطور که از روایات و شایعات گفته اند اینگونه است.هم اکنون معروف ترین این زنان معشوقه طولانی مدّت او که به دشواری یک روز هم همسر او شناخته می شد اوا براون بوده است. او همچنان زمان کوتاهی بعد از عروسی و خودکشی آدولف وی هم خودکشی کرد. ولی او تنها یکی از زنهای حاضر در زندگی آدولف هیتلر بود. اوا براون در تاریخ آلمان زیادتر به عنوان معشوقه‌ هیتلر شناخته گشته تا همسر قانونی‌ او. حقیقت این بوده که اوا هنگامی که در سی آوریل سال هزار و نهصد و چهل و پنج خودکشی می کرد اوا هیتلر اسم داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یادداشتهای محرمانه اوا براون تماس بگیرید.

یادداشتهای محرمانه اوا براون

کتاب مجمع الجزایر گولاگ نوشته الکساندر سولژنیتسین می باشد و توسط عبدالله توکل ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و شش به چاپ رسیده و در انتشارات سروش چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتصد و نود و هفت صفحه است. مردم چطور به این مجمع الجزایرِ پشت پرده می روند و در هر زمانی وسیله حمل و نقلی از هواپیما و قطار گرفته تا کشتی به سمتش می روند . ولی هیچ کسی از این وسیله های حمل و نقل لوحه ای نداشته و ندارد که اطلاعی از مقصد دهد و کارکنان گیشه های بلیط فروشی یا کارکنان دوایر و دستگاه های مسافرت و سیاحت داخل مرزی در زمانی که بلیطی به مقصد آنجا طلب کنند گرفتار تعجب می شوند.برای آنکه نه از مجموعه این جزیره ها خبری دارند و نه چیزی درمورد یکی از جزایر زیاد این مجمع الجزایر می دانند .مجموعه مجمع الجزایر گولاگ در هفت قسمت و سه جلد نوشته شده است. جلد نخست برگرفته از قسمت اول و دوم و جلد دوم برگرفته از قسمت سه و چهار و جلد سوم شامل قسمتهای پنج و شش و هفت است . برای خرید کتاب مجمع الجزایر گولاگ به لینک موجود مراجعه نمایید.

مجمع تاجزایر گولاگ

 • اسیا
 • امیر کبیر
 • نیل
 • بنگاه ترجمه
 • جاویدان
 • دادجو
 • دنیای کتاب
 • عطایی
 • علمی
 • فروغی
 • کتاب جیبی
 • کورش