توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب مصیبت نامه نوشته عطار نیشابوری می باشد .اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و شصت صفحه است.مصیبت‌ نامه به طور احتمالی واپسین اثر عطار نیشابوری است.مصیبت‌ نامه به احتمال زیاد واپسین اثر عطار نیشابوری می باشد. مثنوی مصیبت‌ نامه در بحر رمل مسدس محذوف گفته گشته و برگرفته از هفت هزار و پانصد و سی بیت است. عطار اثر مصیبت‌ نامه را در چهل مقاله نگاشته است که مطالب آن با توحید الهی شروع و با ستایش پیامبر اسلام و خلفای راشدین و امام حسن و امام حسین ادامه پیدا می نماید و بعد از آن همچنان با موضوعی درمورد صفت شعر و چند داستان به جلو هداییت می شود. قصه های این اثر داستان سالکی در پیدا نمودن واقعیت بوده که از مراحل کختلف گذر می کند و از شخصیت‌هایی همانند آدم و نوح و ابراهیم و موسی و داوود و عیسی و محمد مصطفی سوال می‌کند. در هر کدام از این نوشته ها که به طور مجموع سی و پنج مقاله بوده شیخ عطار و خطاب سالک را با موضوعاتی که مناسب مرتبه آن موجود است که طرف خطاب سالک واقع شده آرایش می دهد. برای خرید کتاب مصیبت نامه به لینک موجود مراجعه نمایید.

مصیبت نامه

کتاب شمس من و خدای من نوشته پرویز عباس داکانی می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات علم چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و شش صفحه است. مولانا در ششم ربیع‌الاول سال ششصد و چهار هجری قمری به دنیا آمده است. او در زمان حملات جهان‌سوز مغولان كه در سال ششصد و شانزده هجری شروع شد نوجوانی سیزده‌ ساله بود. مولانا متولد شده در اینگونه زمانی است.ولی اقبال بلند او در آن بود كه در بین خاندانی متولد گشت كه نور توحید و عرفان و پرتو قدیم در آفاق زندگی معنوی ایشان داشت و تلالو اندیشه و علم و فضیلت در بین جماعات آنها نافذ بود. شعر او ناظر به دنیا ماده و فراسوی جهان مادی بوده و به همه ی اشخاص انسانی از هر رنگ و نژاد و یار و پیروان هر كیش و آیین تعلق دارد.واسه ی مولانا بلوغ دوم كه ولادت ثانی و مرگ قبل از مرگ بوده پس از دیدار شمس رخ داد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شمس من و خدای من تماس بگیرید.

شمس من و خدای من

کتاب شعر باغ حکمت که توسط محمدعلی مصاحبی نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.محمدعلی مصاحبی تخلص داشته به مصاحب فرزند شادروان میرزا حسین مصاحبی بوده است و نسب خانوادگی به شعران مشهور و مصاحب و عبرت نائینی داشته است. او در تاریخ دوازده خرداد هزار و سیصد و یک در شهرستان قم داخل خانواده ای مذهبی به دنیا آمده است و زمان کودکی را تا سن چهار سالگی در داخل آن شهر و بعد از آن با تمامی خانواده به مکانی که در آنجا متوبد شده است برگشت. کتاب باغ حکمت یکی از اثرهای شعر او بوده است که درمورد و منقبت چهارده معصوم علیهم السلام سروده شده و برگرفته از غزلیات و قصیده ها و پندیات اجتماعی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شعر باغ حکمت تماس بگیرید.

کتاب غزلیات شمس تبریزی که توسط شمس تبریزی نوشته شده است.که دارای پنج هزار و چهارصد و شصت و دو صفحه می باشد.کتاب فوق مجموعه کامل و بزرگ دیوان غزلیات شمس تبریزی است.شمس تبریزی از صوفیان معروف سده هفتم هجری می باشد. آوازه ی او زیادتر به موجب آشنایی مولوی با او است و دیوان غزل‌های مولوی با اسم کلیات شمس شناخته می گردند. او از افراد تبریز بوده است. درباره ی محل دفن او دو فرضیه موجود است که نخستین فرضیه حکایت از دفن او در شهر خوی داخل استان آذربایجان غربی که شهرداری خوی از زمانها قبل در حال بازسازی محل دفن او جهت آماده سازی بهتر واسه ی بازدید مردم است و فرضیه دوم که پس از مدتها مطرح گشته و از سمت محققان مردود است حاکی از دفن او در شهر تبریز بوده که این نظریه دور از تفکر و اندیشه می‌باشد. او نخستین دفعه در سال ششصد و چهل و دو هجری به قونیه سفر کرد و با مولانا ملاقات نمود. مریدان مولانا به دشمنی با شمس برخواستند و شمس به ناچار از قونیه رفت. برای خرید کتاب غزلیات شمس تبریزی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب شعر اشک لیلی که توسط پرویز نی‌داوود نوشته شده است.که دارای چهارده صفحه می باشد.شاعر اثر اشک لیلی پرویز نی‌‏داوود کارهای خود را نخست با نگاشتن مقالات ادبی و ترجمه نمودن آنها و شعر در مطبوعات شروع و بعد از مدتی کمی نیز با رادیو همکاری کرد. از نوشته ها و اثرهای به انتشار رسیده ی او قدرت به تک درخت و مشاهیر ادب معاصر و تقلی ماهیان در تور و مجموعه مقالات رادیویی و اشک لیلی و در غم چشمانت و دلدادگان می شود اشاره نمود.او هم اکنون در وجه ی و عرصه موسیقی هم کار نموده و آخرین اثرهایش دوباره ‏سازی شعر آهنگ مرغ سحر نوشته ی استاد مرتضی نی‌‏داوود بوده که در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج به دست محمود نیکو در انجمن گلستان سعدی به اجرا درآمده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شعر اشک لیلی تماس بگیرید.

کتاب اشعار احمد شاملو که توسط احمد شاملو نوشته شده است.که دارای صد و هفتاد و هشت صفحه می باشد.احمد شاملو متولد شده در بیست و یک آذر هزار و سیصد و چهار از شاعر و نویسنده و فرهنگ‌نویس و روزنامه نگار و محقق و ترجمه گر مشهور ایرانی و از تاسیس کنندگان و دبیران کانون نگارنده های ایران در قبل و بعد از انقلاب بوده است.آرامگاه او در امامزاده طاهر کرج قرار دارد. در زمانی از جوانی اشعار خویش را با تخلص الف. بامداد و الف. صبح چاپ می نمود.سرودن اشعار آزادی خواهانه و ضد استبدادی نام شاعر آزادی ایران را واسه ی او به ارمغان آورده بود. معروفیت مهم و اساسی شاملو به سبب سرودن شعر است که برگرفته از گونه‌های گوناگون شعر نو و بعضی قالب‌های قدیمی همانند قصیده و هم اکنون ترانه‌های عامیانه است . شاملو در سال هزار و سیصد و بیست و شش با نیما یوشیج ملاقات نمود و تحت تأثیر او به شعر نو روی برد ولی واسه ی اولین دفعه در شعر تا شکوفه ی سرخ یک پیراهن که در سال هزار و سیصد و بیست و نه با اسم شعر سفید غفران چاپ شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اشعار احمد شاملو تماس بگیرید.

کتاب ظلم آباد که توسط محمدرضا شریفی‌نیا نوشته شده است.که دارای چهل و چهار صفحه می باشد.این کتاب واسه ی اولین دفعه در دی ماه هزار و سیصد و پنجاه و هفت به انتشار رسیده و به همراه تصویر گریهای شاعر است.نگارنده این اثر با قلم شیوا و جذاب خود اثری زیبا برای ما به جای گذاشته است. ظلم آباد اسم نوشته ای با مطالب ادبی بوده که اثری از شریفی‌نیا که مشتمل بر اشعار بسیار زیبا و خواندنی به سبک شعر سهراب سپهری است.نگارنده بر این عقیده بوده که این شعر زندگی را ترسیم و نقاشی می‌نماید. شبی از شب‌ها، نه چراغی می‌سوخت، نه صدا برمی‌خواست، خانه و کوچه و شهر، لقمه خاموشی، به گمانم مرگ این مرگ بود، که در آن خلوت شب حکم می‌راند. و ما هم گفتیم آری سحر گذشته و ما مانده بی خیال و سحر گذشت و ما آنقدر بی خیال ماندیم، که در شبی دیگر گرفتار شدیم و ما سحر را بیاد داشتیم بیاد داشتیم زمانی را که شهرمان شب نبود، بیاد داشتیم زمانی را که شهرمان تاریک نبود، شهرمان غمگین نبود، شهرمان خفقان نگرفته بود. برای خرید کتاب ظلم آباد به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب گزیده شعر نوی منوچهر آتشی که توسط منوچهر آتشی نوشته شده است.که دارای چهل صفحه می باشد.منوچهر آتشی در سال هزار و سیصد و ده داخل روستای دهرود قسمت بوشکان در بوشهر متولد شده است. او متخلص به سرنا شاعر و انتقاد کننده و مترجم و روزنامه‌نگار بوده است. او درس ابتدایی و دوره متوسط را داخل بوشهر سپری نمود و واسه ی گذراندن دوره دانش‌سرای مقدماتی به شیراز سفر کرد.آتشی از سال هزار و سیصد و سی و سه منتشر کردن شعرهایش را آغاز نمود و در فاصله چند سال توانست تا در شمار شاعرهای مشهور معاصر درآید. اولین نمونه جمع آوری شده شعر او با اسم آهنگ دیگر در سال هزار و سیصد و سی و نه داخل تهران به انتشار رسید و بعد از این نمونه دو مجموعه دیگر با اسم های آواز خاک و دیدار در فلق را چاپ نمود. او در دهه‌های چهل و پنجاه و شصت به سبک نیمایی شعر سروده است و در دو دهه آخر زندگی به شعر سپید روی آورد. منوچهر آتشی سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به موجب ایست قلبی در سن هفتاد و چهار سالگی داخل بیمارستان سینا تهران دار فانی را وداع گفت و در مکان تولدش در بوشهر به خاک سپرده شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گزیده شعر نوی منوچهر آتشی تماس بگیرید.

کتاب نگین های ارغوانی که توسط حمیدرضا حامدی نوشته شده است.که دارای سی و نه صفحه می باشد.کتاب بسیار زیباای که در مقابل رو دارید اشعار منتخبی از کارهای حمیدرضا حامدی می باشد که از جمله پیش‌کسوتان شعر شاهد می باشد. عمده شعرهای سراییده توسط حامدی در قالب غزل می باشد.غزلی با متد حال حاضر ولی با خصوصیات بسیار بخصوص زبان خود. سروده‌های او از نمونه‌های شفاف غزل‌های معاصر به حساب می آید.غزل‌هایی که بی تردید در اندیشه ها و خاطرات مشتاقان شعر حال حاضر خواهد ماند. این نمونه جمع آوری شده از شعر به مناسبت نخستین کنگره ادبی ایثار و شهادت جمع‌آوری گشته است.چند سطر از شعر این می باشد. این خیال سبز خم خفته در خماریت شد مسیر سرخ عشق مست رهسپاریت باشتاب رفته‌ای آتشین شهاب من آنچنان که گم شده رد خون جاریت... برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نگین های ارغوانی تماس بگیرید.

 

کتاب شعر لیلی و مجنون که توسط نظامی گنجوی نوشته شده است.که دارای دویست و پنج صفحه می باشد.مثنوی لیلی و مجنون برگرفته از چهار هزار و پانصد بیت می باشد که به سال پانصد و هشتاد و چهار به اسم شروانشاه ابوالمظفر اخستان سروده گشته است .در این مثنوی داستان سرشار از اندوه و غمناک عشق مجنون از قوم بنی‌عامر و لیلی دختر سعد نوشته شده که از اثرهای معروف فولکلور تازی قبل از اسلام می‌باشد.لیلی و مجنون داستانی ایرانی می باشد که در واقعیت یا افسانه بودن آن جای صحبت دارد. در ادبیات عرب شعرهای بسیاری در توصیف لیلی و عشق غمناک او موجود است اما در ظاهر از شاعران گوناگونی بوده است.اثر لیلی و مجنون در ادبیات فارسی همچنان معروف بوده است تا آنکه در سال پانصد و هشتاد و چهار هجری قمری حکیم جمال‌الدین ابومحمد الیاس بن یوسف مشهور به نظامی گنجوی آن را به نام سومین گنج از پنج گنج حویش به نظم آورده است. آنگونه در ادبیات فارسی و کشورهای همسایه مورد دقت قرار گرفته است که بعد از او سی و هشت شاعر فارسی زبان و سیزده شاعر ترک و یک شاعر اردو به دنباله روی از نظامی این اثر را به نظم آورده اند. برای خرید کتاب شعر لیلی و مجنون به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از10

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید