خرید کتاب

پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

کتاب اشعار

دانلود کتاب شعر,دیوان اشعار و دفتر شاعران بزرگ ایران و جهان

......................................................................................

کتاب مصیبت نامه نوشته عطار نیشابوری می باشد .اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و شصت صفحه است.مصیبت‌ نامه به طور احتمالی واپسین اثر عطار نیشابوری است.مصیبت‌ نامه به احتمال زیاد واپسین اثر عطار نیشابوری می باشد. مثنوی مصیبت‌ نامه در بحر رمل مسدس محذوف گفته گشته و برگرفته از هفت هزار و پانصد و سی بیت است. عطار اثر مصیبت‌ نامه را در چهل مقاله نگاشته است که مطالب آن با توحید الهی شروع و با ستایش پیامبر اسلام و خلفای راشدین و امام حسن و امام حسین ادامه پیدا می نماید و بعد از آن همچنان با موضوعی درمورد صفت شعر و چند داستان به جلو هداییت می شود. قصه های این اثر داستان سالکی در پیدا نمودن واقعیت بوده که از مراحل کختلف گذر می کند و از شخصیت‌هایی همانند آدم و نوح و ابراهیم و موسی و داوود و عیسی و محمد مصطفی سوال می‌کند. در هر کدام از این نوشته ها که به طور مجموع سی و پنج مقاله بوده شیخ عطار و خطاب سالک را با موضوعاتی که مناسب مرتبه آن موجود است که طرف خطاب سالک واقع شده آرایش می دهد. برای خرید کتاب مصیبت نامه به لینک موجود مراجعه نمایید.

مصیبت نامه

کتاب شمس من و خدای من نوشته پرویز عباس داکانی می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات علم چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و شش صفحه است. مولانا در ششم ربیع‌الاول سال ششصد و چهار هجری قمری به دنیا آمده است. او در زمان حملات جهان‌سوز مغولان كه در سال ششصد و شانزده هجری شروع شد نوجوانی سیزده‌ ساله بود. مولانا متولد شده در اینگونه زمانی است.ولی اقبال بلند او در آن بود كه در بین خاندانی متولد گشت كه نور توحید و عرفان و پرتو قدیم در آفاق زندگی معنوی ایشان داشت و تلالو اندیشه و علم و فضیلت در بین جماعات آنها نافذ بود. شعر او ناظر به دنیا ماده و فراسوی جهان مادی بوده و به همه ی اشخاص انسانی از هر رنگ و نژاد و یار و پیروان هر كیش و آیین تعلق دارد.واسه ی مولانا بلوغ دوم كه ولادت ثانی و مرگ قبل از مرگ بوده پس از دیدار شمس رخ داد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شمس من و خدای من تماس بگیرید.

شمس من و خدای من

کتاب شعر باغ حکمت که توسط محمدعلی مصاحبی نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.محمدعلی مصاحبی تخلص داشته به مصاحب فرزند شادروان میرزا حسین مصاحبی بوده است و نسب خانوادگی به شعران مشهور و مصاحب و عبرت نائینی داشته است. او در تاریخ دوازده خرداد هزار و سیصد و یک در شهرستان قم داخل خانواده ای مذهبی به دنیا آمده است و زمان کودکی را تا سن چهار سالگی در داخل آن شهر و بعد از آن با تمامی خانواده به مکانی که در آنجا متوبد شده است برگشت. کتاب باغ حکمت یکی از اثرهای شعر او بوده است که درمورد و منقبت چهارده معصوم علیهم السلام سروده شده و برگرفته از غزلیات و قصیده ها و پندیات اجتماعی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شعر باغ حکمت تماس بگیرید.

کتاب غزلیات شمس تبریزی که توسط شمس تبریزی نوشته شده است.که دارای پنج هزار و چهارصد و شصت و دو صفحه می باشد.کتاب فوق مجموعه کامل و بزرگ دیوان غزلیات شمس تبریزی است.شمس تبریزی از صوفیان معروف سده هفتم هجری می باشد. آوازه ی او زیادتر به موجب آشنایی مولوی با او است و دیوان غزل‌های مولوی با اسم کلیات شمس شناخته می گردند. او از افراد تبریز بوده است. درباره ی محل دفن او دو فرضیه موجود است که نخستین فرضیه حکایت از دفن او در شهر خوی داخل استان آذربایجان غربی که شهرداری خوی از زمانها قبل در حال بازسازی محل دفن او جهت آماده سازی بهتر واسه ی بازدید مردم است و فرضیه دوم که پس از مدتها مطرح گشته و از سمت محققان مردود است حاکی از دفن او در شهر تبریز بوده که این نظریه دور از تفکر و اندیشه می‌باشد. او نخستین دفعه در سال ششصد و چهل و دو هجری به قونیه سفر کرد و با مولانا ملاقات نمود. مریدان مولانا به دشمنی با شمس برخواستند و شمس به ناچار از قونیه رفت. برای خرید کتاب غزلیات شمس تبریزی به لینک موجود مراجعه نمایید.