توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

اشعاری از شل سیلور استاین که توسط شل سیلور استاین نوشته شده است.که دارای بیست و هفت صفحه می باشد. شل سیلور استاین به دنیا آمده در سال هزار و نهصد و سی و دو در شیکاگو می باشد.او از اشخاصی بوده که کار و تلاش و سخت کوشی های هنری خویش را در سال هزار و نهصد و پنجاه و دو با شعر گفتن و کشیدن طرح های کاریکاتور واسه ی مجله ها آغاز کرد.او با انتشار اثر درخت بخشنده در سال هزار و نهصد و شصت و چهار به آوازه و معروفیت فراوان رسید. پس از آن نیز در خصوص کارتون پردازی و نواختن موسیقی و نمایشنامه نگاری و آهنگسازی و فیلمنامه نویسی فعالیت های خود را ادامه داد و جایزه های مختلفی مانند میشیگان یانگ ریدز رو از آن خود کرد.هم اکنون واسه ی نگاشتن موسیقی فیلم به اسم کارت پستال هایی از لبه ی دنیا نامزد به دست اوردن اسکار شد.شل در خصوص ادبیات شعرهای مختلفی واسه ی بزرگسالان گفته اما معروفیت او داخل امریکا و اروپا به دلیل اثرهای کوتاه و دوستانه و ساده ی او واسه ی بچه ها می باشد.شل با تخیلات بسیار نیرومند و طنز بسیار کامل و سبک و زبان ساده نظارت جدیدی به ادبیات کودکان عرضه نموده است.استاین در سال هزار و نهصد و نود و نه به دلیل بیماری قلبی از دنیا رفت . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اشعاری از شل سیلور استاین تماس بگیرید.

کتاب شعر خسروانیها که توسط فریدریش هولدرین نوشته شده است.که دارای دویست و نود و نه صفحه می باشد. این اثر نوشته های انتخاب شده از شعرهای چامه‌سرای آلمانی یوهان کریستیان فریدریش هولدرلین همگام با نوشته های ترجمه کننده ی انگلیسی‌ زبان بر شعرها و پیشوا و راهبر افراد و اشخاص و مکانهای یونانی است. یوهان کریستین فریدریش هولدرلین در بیست مارس هزار و هفتصد و هفتاد به دنیا آمده است.فریدریش در سن نه سالگی ناپدری دلسوز خویش را از دست داد. مادر باورمندش می‌خواست به زور او را یک کشیش کند و از چهارده سالگی به اجبار به مرکزی دینی در شهر توبینگن فرستاده شد. در آنجا او با هگل و شلینگ جلسات کتابخوانی می‌گذاشتند و اثرهای انتقادی شیلر و کانت را مطالعه می نمودند.او یکی از شاعران مشهور و سرشناس آلمانی و از اشخاص عالی و معروف جنبش رمانتیسیسم بوده است. هولدرلین هم اکنون در آفرینش و پیدایش ایده‌آلیسم آلمانی نقش به سزایی داشته و بر تفکرات و اندیشه های فیلسوفهای معروفی چون هگل و شلینگ اثر بخشی داشته است. فریدریش هولدرین در هفت ژوئن سال هزار و هشتصد و چهل و سه چشم بر جهان بست.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شعر خسروانیها تماس بگیرید.

کتاب مخزن الاسرار که توسط نظامی گنجوی نوشته شده است.که دارای صد و پانزده صفحه می باشد.اثر مخزن الاسرار اولین مثنویِ می باشد که به دست نظامی گنجوی شاعر مشهور ایرانی نگاشته شده است.او از آن سخنورانی بوده که مثل فردوسی و سعدی قادر به تشکیل و کامل نمودن سبک و شیوه ای بخصوص دست پیدا کند. این اثر برگرفته از مطالعه کردن مردم به خودشناسی و خداشناسی و گلچین و انتخاب خصوصیات مورد پسند اخلاقی بوده و در اقیانوس به سرعت شش عنصری سروده شده است. در بیت نخست مناجات اولیه غلط های چاپی صورت گرفته است.که به جای ای همه هستی ای همت هستی تایپ شده می باشد.نظامی از شعرایی بوده که می بایست او را یکی از بزرگان شعر فارسی نام برد و از استادان ثابت و قطعی این زبان دانست. هرچند که داستان‌سرایی در زبان فارسی به علت نظامی آغاز نگشته اما تنها شاعری بوده که تا آخر قرن ششم قادر بوده شعر تمثیلی را به اندازه ی اعلای تکامل رساند . برای خرید کتاب مخزن الاسرار به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب ترانه های نگاه که توسط علی ربیعی نوشته شده است.که دارای شصت و شش صفحه می باشد.این اثر نمونه جمع ااوری شده از سروده های عاشقانه علی ربیعی می باشد.در بین سبک های شعری مختلف ترانه سرایی را انتخاب کردم. برای آنکه در این سبک درون مایه های احساسی و معرفتی شعر به آسودگی به دست ابزار با تلاش به اسم موسیقی متبلور شده و نتایج افزایشی این دو هنر واسه ی تمامی افراد قابل لمس خواهد بود. برای آنکه ترانه به معنی لهجه و گویش های سرنوشت و زندگی فاقد هر طبقه و دسته اشکال است.دورانی که احساس یا معنی که فهمیده ایم را آنطور که در سرگذشت روزمره به زبان آورده و می نگاریم و آن را با وزن و با نظم می نماییم و برخی وقتها با نوع های قافیه و استعاره و اختلاف و تناقض و یا هر چیز دیگر که از اشعار کامل پارسی وارث می باشیم می آراییم. هم اکنون ترانه نسراییده ایم مگر آنکه تمامی آنها به یک دفعه شکل گرفته و دقت مهم و اساسی شاعر به صنایع ادبی نبوده است و به صورتی که به کار گیری از این شیوه ها از روشن و روان بودن اشعار کم نکند و گویش و گونه ی روزمره آن از دست نرود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ترانه های نگاه تماس بگیرید.

کتاب دیوان خوشدل تهرانی که توسط علی اکبر خوشدل نوشته شده است.که دارای هشتصد و پانزده صفحه می باشد. نویسنده علی اکبر خوشدل تهرانی فرزند رحیم صلح‌خواه کرمانشاهی یکی از شاعرهای معروف تهران در دوره ی اخیر می باشد. دیوان کلیات شعرهای او به دفعات به انتشار رسیده است. او در سال هزار و دویست و نود و سه داخل تهران متولد شده است .مادر او اهل کاشان و پدرش کرمانشاهی نیز بود. خوشدل بعد از درس خواندن خود در خصوص علوم کهن پیش اشخاصی همانند شیخ علی رشته تحیلات کلاسیک را گذراند و داخل مدرسه ایرانشهر زمانی تحصیل کرد. او پس از مدتها به جهان گردی داخل عراق و مصر و ترکیه و حجاز و افغانستان و پاکستان و هندوستان پرداخت. او از آن به بعد در تهران سکنی گزید و ماند و به شعر سراییدن و شاعری پرداخت. علی اکبر خوشدل در خصوص غزل و قصیده و قطعه و مثنوی شعر خواند و زیادتر به موجب یک شاعر مذهبی و آیینی و مدیحه سرا معروف شده می باشد.خوشدل در خواندن غزل بسیار مهارت دارد و به سبک هندی را بسیار دوست می دارد. مدائح و مراثی زیادی همچنان در مدح امامان شیعه خوانده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دیوان خوشدل تهرانی تماس بگیرید.

کتاب به دام افکندن شاهباز سفید که توسط شاپور احمدی نوشته شده است.که دارای دویست و بیست و سه صفحه می باشد. این نوشته نمونه جمع آوری شده از شعرهای چینی است که به زبان فارسی ترجمه شده می باشد.لی بو در زمانی زندگی می کرده که در تاریخ چین به دوره ی تانگ بزرگ در هشتصد و پنج و هفتصد و پنج میلادی معروف شده است. داخل این قرن هنرها به خصوص اشعاد بسیار خوب نمایان شدند. پیش درآمد این معروفیت دورانی شروع گشت که در ششصد و هشتاد دستگاه امپراتوری هم اکنون شعر سرایدن را به آزمون جین شی اضافه نمود. جین شی نمونه جمع آوری شده از آزمونها می باشد که به صورت کاملا نهان تمامی افراد به آن دسترسی داشتند. اشخاصی که از این امتحان و آزمون پیروز بیرون آمده اند و جایگاه و مقام ارجمند داخل دیوان کشوری پیدا می کردند . هم اکنون گفتنی می باشد که با گذاشتن شعرسرایی داخل این آزمونها و علاقه داشتن به شاعری بیش از قبل در چین همگانی شد. شعر سنتی درباری پایتخت در چانگ آن نشاط و هیجان را گرفت و با جانی آزاد و خلق کننده سر بر کشید. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب به دام افکندن شاهباز سفید تماس بگیرید.

کتاب تلخ در آتش که توسط حمیرا نکهت دستگیرزاده نوشته شده است.که دارای نود و دو صفحه می باشد .به دنیا آمدن حمیرا معروف به نسرین به تاریخ هزار و سیصد و سی و نه هجری شمسی داخل شفاخانه مستورات کابل قرار گرفته در جاده ی میوند انجام گرفته می باشد.این اثر اولین سطر در صفحه آخر قرآن شریف پدری او می باشد که به خط بسیار زیبای شاد قبله گاهم نوشته شده است و من اولین فرزند از هفت کودکی می باشم که آمده تا دوستدار پدر و مادری شود که به فرزندان شان هیچ چیزی یاد نداده اند به جز علاقه و عشق.پدر و مادری که عشق را از کتاب مثنوی و معرفت را از حافظ و مدارا را از سعدی یاد گرفته اند .پدر و مادری که آموزگارهایشان نخبگان ادب کلاسیک فارسی در درس های منزل بوده و از بخت طولانی که مادر کلان های هر دو بی بی آتون بودند. فراگیری علم منزل پدری تا پیش از بین رفتن و سرکوبی ها پایدار بود.از خانه کوچکی که کف آن از سنگ فرشی با تاق نماهای کنده کاری شده و راه رویی از خشت پخته به آن دو اتاق روبروی هم که در انتهای درگاهی ساخته شده بود راه داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تلخ در آتش تماس بگیرید.

کتاب کاکتوس روبان زده که توسط عمید صادقی نسب نوشته شده است.که دارای سی و هفت صفحه می باشد.این اثر داخل تهران و به دست انتشارات ح‍م‍ی‍دا در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده است. در این نوشته شعرهایی وجود دارد که به روش نو به همراه سه عدد غزل جمع آوری گشته است .این شعرها به طور عمده با محتوا و مضوع و شرحیات سیاسی و اجتماعی می باشند که از آن جمله شعر استحاله می باشد. این جا ده کوره ای زیادتر نمی باشد که بر دستهای نوزادان شان زیتون خال کوبی می نمایند و مردان شان از چوب های درختان زیتون نیزه درست می کنند و در تمام زمان خود کنار این جاده کوری می نشینند و در سیاهی چشمانش گل سرخی کاشته شده گِلِ گیوه هایشبوی گور مِنتظر می دهد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کاکتوس روبان زده تماس بگیرید.

کتاب دیوان والیه قاجار که توسط حسن جهان خانم والیه قاجار نوشته شده است.که دارای هشتاد و دو صفحه می باشد.حسن جهان خانم شاهزاده قاجار یکی از دختران فتحعلی شاه قاجار بود. او چندین دفعه به صورت مستقل حاکمیت کردستان را بر دست داشت و از کمترین بانوانی بود که در زمانه ی قاجار به تخت حکومت نشست. حسن جهان خانم دختر بیست و یکم فتحعلی شاه و مادرش سنبل باجی از زنان مورد علاقه و قابل احترام دربار فتحعلی شاه بود. او در سال هزار و دویست و سی و دو هجری قمری با خسرو خان اردلان عروسی کرد . این تاهل با خواسته ی امان الله خان اردلان پدر خسرو خان انجام گرفت. که در این اندیشه بود که با به وجود آوردن بستگی بخصوص و ویژه به خاندان سلطنتی دست دشمنان خود را از حاکمیت کردستان کوتاه نماید. بعد از گذشت چهار سال خسرو خان با دختر دایی خویش ماه شرف خانم ازدواج نمود. بعد از فوت کردن خسرو خان در سال هزار و دویست و پنجاه پسر بزرگش با نام رضاقلی خان از دختر فتحعلی شاه حسن جهان خانم به سلطنت رسید و برای آنکه ده سال زیادتر نداشت مادر وی سلطنت و امور به دستش بود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دیوان والیه قاجار تماس بگیرید.

کتاب مزاج ده رتبه شد که توسط محمود درگاهی نوشته شده است.که دارای سیصد و چهل دو صفحه می باشد. این کتاب درمورد اشعار و تفکرات حافظ با نظری به حافظ شناسی معاصر می باشد.نویسنده ی مشهور و سرشناس محمود درگاهی در سال هزار و سیصد و سی و شش در شهر زنجان به دنیا آمده است.او از نگارنده های معروف ایرانی و استاد گروه ادبیات فارسی دانشکده ی زنجان می باشد. او یکی از اشخاصی می باشد که دکترای ادبیات فارسی را در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک با ارائه دادن رساله‌ای تحت عنوان نظرات و دیدگاه‌های انتقادات ادبی داخل ایران به راهنمایی عبدالحسین زرین‌کوب از دانشگاه تهران کسب نمود . آثار او از جمله حافظ و الهیات رندی و در بیشه اندیشه‌ها و آیات مثنوی و رسول آفتاب و سرود بیداری و طلایه دار طریقت و نقد شعر در ایران و هرمنوتیک و حافظ مزاج دهر بته و شعر و اندیشه حافظ با نگاهی به حافظ شناسی معاصر و برگهایی از متون نظم و نثر کهن و معاصر قابل ذکر است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مزاج دهر تبه شد تماس بگیرید.

صفحه1 از9

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید