توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب علوم طبیعی سال پنجم رشته طبیعی سال هزار و سیصد و پنجاه و یک به دست اقایان محمد پاکروان و حسن حقیقت و اجمد رادمرد و دکتر غلامعلی شیخ نیا و دکتر بالا میهن پژوه نوشته شده و واسه ی آموزش در سال پنجم رشته طبیعی دبیرستانهای در همه جا و سرتاسر کشور انتخاب گشته است .متون این اثر در چهار قسمت گیاه شناسی و دستگاههای دفع و حرکات آدمی و جانور شناسی و زمین شناسی عرضه شده است .متن های قسمت گیاه شناسی به معرفی رده بندی گیاهان پرداخته و مختص تیره های گیاهی می باشد . با خواندن این قسمت اطلاعات بسیار کاملی از ویژگی های گیاهی که در فلات ایران رویده است آشنا خواهید شد .قسمت دوم اثر را به طور کاملتر داخل کتاب فیزیولوؤی جانوری خواهید خواند .با تاسف به موجب قدمت اثر قسمتی از فصل سوم کتاب که تحقیقاتی از تیره های جانوری از جمله شاخه آعازیان و اسفنجها و مرجانها انجام داده مفقود شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب علوم طبیعی سال پنجم رشته طبیعی سال هزار و سیصد و پنجاه و یک تماس بگیرید.

کتاب فارسی سال چهارم رشته طبیعی و ریاضی در سال هزار و سیصد و پنجاه و سه توسط آقایان بدیع الزمان فروزانفر و عبدالحمید گلشن ابراهیمی و عبدالحسین زرین کوب و حسین بحرالعلومی و منوچهر آدمیت نوشته شده است و به عنوان کتاب درسی واسه ی تدریس داخل دبیرستانها انتخاب گشته بود.تمامی حقوق این اثر واسه ی وزارت آموزش و پرورش قبل از انقلاب بوده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و پنجاه و سه به انتشار رسیده است.تصاویر بر روی جلد نقاشی ماخوذ از نسخه های خطی گلستان سعدی در قرن نهم هجری دازد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فارسی سال چهارم رشته طبیعی و ریاضی در سال هزار و سیصد و پنجاه و سه تماس بگیرید.

کتاب فارسی سوم دبستان سال هزار و سیصد و سی و نه که با تلاش خانم لیلی ایمن آهی و با همکاری نمودن خانم ها زهرا خانلری و ثمینه باغچه بان تهیه شده است و به عنوان نوشته ی درسی سال سوم ابتدائی داخل دبستان ها درس داده شده است . نقاشی های اثر به دست آقایان محمد زمان زمانی و پرویز کلانتری و نورالدین زرین کلک یاد آور خاطره هایی شیرین واسه ی آدم بزرگ های حال حاضر که آن دوران پسر بچه ای و یا دختر بچه ای بیش نبودند است. من این اثر را به تمام آن آدم بزرگ ها که هم اکنون هستند و فراموش ننموده اند که دورانی بچه بوده اند تقدیم می نمایم.از جمله داستانهای شیرین این اثر داستان روباه و خروس و معمای دهقان و بی سواد فریب می خورد و دهها داستان و نقاشی زیبا دیگر می باشد.حق تکثیر این کتاب متعلق به وزارت فرهنگ که پس از مدتی به وزارت آموزش و پرورش تغیر اسم داد بوده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فارسی سوم دبستان سال هزار و سیصد و سی و نه تماس بگیرید.

کتاب تاریخ برای سال چهارم دبیرستانها در سال هزار و سیصد و بیست و یک که توسط وزارت فرهنگ به انتشار رسیده است.و در سال هزار و سیصد و بیست و یک به چاپ رسیده است. در شروع قرن شانزده میلادی پیشرفت نمودن و ترقی محسوس داخل ادبیات و صنایع اروپا انجام گردید و به وسیله ی امتیازهایی که از قرنهای پیشین داشته است و تحولات و تنوعی که در سبکهای معماری و سنگتراشی و بسیاری از هنرهای زیبا و نگارندگی به وجود آمده است و ارزش تاثیری که این پیشرفت و تحولات در عالم ادبیات و فنون ظریفه پیدا نموده آن را رنسانس یا تجدید حیات ادبیات و صنایع می گویند . اثرهای مرتبط به این کتاب فارسی و تاریخ ادبیات در سال هزار و سیصد و پنجاه و یک و شیمی آلی سال ششم دبیرستان و رشته طبیعی و ریاضی سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار و حساب سال سوم دبیرستان سال هزار و سیصد و پنجاه و دو می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ برای سال چهارم دبیرستانها در سال هزار و سیصد و بیست و یک تماس بگیرید.

کتاب تاریخ جهان سال ششم ادبی نظام قدیم آموزشی سال هزار و سیصد و سی و شش که توسط حکیم الهی و زنهاری و ج.اد حیدری و بهمن کریمی نوشته شده است. هر اندازه درمورد تاریخ ایران اثرهای گوناگونی نگاشته و چاپ شده است و اغلب قریب به اتفاق آنها نوشته های بسیار با ارزش در تاریخ نویسی می باشند .اما به موجب فقر کتابخوانی داخل ایران که با تاسف از این رو مردم کشور ما در زمره کتاب نخوان ترین کشور های دنیا قرار گرفته می باشند. علل خصوص در انتقاد تاریخی که همانا عبرت گرفتن از روزگاران قدیم و یافتن ریشه موفقیت ها و شکست ها می باشد .این فقر فرهنگی سبب تسلسل رویدادها و اتفاقات تاریخی و تداوم ناکامی ها می باشد. موضوع این اثر مرور اتفاقات دویست و پنجاه سال قبل ایران بوده که تاریخ ایران از دوران سقوط دولت صفویه تا سال هزار و سیصد و سی و شش را در بر گرفته می باشد و به عنوان اثر درسی سال ششم دبیرستانها در رشته ادبی داخل دبیرستانهای ایران آموزش داده می شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ جهان سال ششم ادبی نظام قدیم آموزشی سال هزار و سیصد و سی و شش تماس بگیرید.

کتاب فارسی سال اول دبیرستان نظام آموزشی قدیم که توسط زهرا خانلری کیا و مجتبائی و مصطفی مقربی نوشته شده است. تمامی حقوق این اثر برای وزارت آموزش و پرورش قبل از انقلاب است.اثرهای مرطبت به این نوشته کتاب سوم دبستان سال هزار و سیصد و چهل و دو و کتاب فارسی سال پنجم دبیرستان رشته ادبی در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار و تشریح و فیزیولوژی گیاهی سال ششم طبیعی در هزار و سیصد و پنجاه و یک می باشد.اثر فارسی واسه ی سال اول دبیرستان ها زیر نظر دکتر پرویز خانلری و با تلاش فراوان و همکاری های دکتر زهرا خانلری و دکتر فتح الله مجتبائی و مصطفی مقربی واسه ی درس و آموزش دادن در دبیرستانهای کشور به انجام رسیده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فارسی سال اول دبیرستان نظام آموزشی قدیم تماس بگیرید.

کتاب فارسی سال سوم دبیرستانها نظام آموزشی قدیم سال هزار و سیصد و چهل و دو که توسط تقی بهار و غلامرضا رشید یاسمی و بدیع الزمان فروزانفر نوشته شده است.تمامی حق تکثیر این اثر متعلق به وزارت اموزش و پرورش پیش از انقلاب می باشد.اصل این اثر در سالهای هزار و سیصد و هفده و هزار و سیصد و هفده بوسیله مرحوم محمد تقی بهار و غلامرضا رشید یاسمی و بدیع الزمان فروزانفر و عیدالعظیم قریب و حلال همائی نوشته شده است و در سال هزار و سیصد و چهل و دو واسه ی درس دادن و آموزش در سال سوم دبیرستانهای کشور انتخاب شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فارسی سال سوم دبیرستانها نظام آموزشی قدیم سال هزار و سیصد و چهل و دو تماس بگیرید.

کتاب طبیعی و بهداشت سال هزار و سیصد و چهل و دو که توسط آقایان دکتر یدالله سحابی و تقی ثابتی اشرف و اسمعیل خیامی و مصطفی فاطمی و دکتر عبدالکریم قریب نوشته شده است. متون مطلب های اثر مشتمل بر فصلهایی درمورد گیاه شناسی و جانورشناسی و زمین شناسی و دستگاه های حرکتی و غیره می باشد. و در سال هزار و سیصد و چهل و دو به عنوان اثر درسی و برای درس دادن و آموزش آن در سال سوم دبیرستان ها انتخاب شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طبیعی و بهداشت سال هزار و سیصد و چهل و دو تماس بگیرید.

کتاب دستور زبان فارسی سال سوم دبیرستان که توسط پرویز ناتل خانلری و خانم دکتر زهرا خانلری نوشته شده است.این اثر را به همه ی دوستداران زبان پارسی که به دنبال یادگیری درست ساختار جملات می باشند تقدیم می نمایم. قبل از این در آموزش نکته های دستوری زبان پارسی از اصطلاحاتی با ریشه عربی استفاده می نموده که خویش بر پیچیدگی آموزش و تجزیه و تحلیلات ساختار زبان پارسی اضافه می نماید .مرحوم دکتر پرویز ناتل خانلری و همسر گرانقدر ایشان خانم زهرا خانلری در اصلاح کلمات پارسی کوششی مستمر کرده اند به صورتی که با خواندن این اثر خیلی از نکته های دستوری به زبانی بسیار ساده آموزش داده می گردند .و دانش آموز خواهد توانست با خواندن و یادگیری این روش دستوری بر خیلی از رازهای گنجینه زبان پارسی که از پیچ و خم های زیادی گذر نمود سر بلند بیرون بیاید.اگر بعد از چندین قرن هم اکنون اثرهای ادبی مثل مرزبان نامه و کلیله و دمنه و شعرهای حافظ و سعدی واسه ی پارسی زبانان قابل درک است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دستور زبان فارسی سال سوم دبیرستان تماس بگیرید.

کتاب تاریخ سال پنجم دبیرستان نظام قدیم آموزشی که توسط محسن حداد و دکتر جکیم الهیو عبداعلی زنهاری و جواد حیدری و دکتر بهمن کریمی و دکتر محمد حسن گنجی و حسن مشحون و رضا خزائل و علی اکبر جلائی فر و موسوی ماکوئی و مرتضی مدنی و عباس پرویز و نصرالله فلسفی و ابراهیم برهان ازاد و رضا مرفت هادی بابا هادی نوشته شده است و واسه ی درس دادن در سال سوم دبیرستان اختصاص یافته است.موضوع اثر درمورد تاریخ ایران از زمان افشاریه تا تاریح زمان پهلوی دوم می باشد.در قسمت دوم نیر حادثه ها و تاریخ بعضی از کشورهای اروپائی مورد صحبت و بحث قرار گرفته اند. تصویر روی جلد هم اکنون یاد آور یکی از رفورم هائی بوده که در سال هزار و سیصد و چهل و دو به اسم انقلاب سفید دگرگونی هایی در معیشت و شیوه ی زندگی قسمت اساسی از مردمان آن ایام و دوران که همانا کارگران کارخانجات بود به وجود آورد و آن سهیم شدن کارگران در سود کارخانجات بود و موجب شد تا کارگران با کوشش زیادتر تلاش در ارتقاء صنعت داشته باشند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ سال پنجم دبیرستان نظام قدیم آموزشی تماس بگیرید.

صفحه1 از3

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید