خرید کتاب

پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

دانلود کتاب های درسی قدیمی

 کتاب های درسی قبل انقلابدانلود کتاب های درسی قبل انقلاب و دانلود کتاب های درسی قدیمی دهه پنجاه و دهه شصت

...............................................................................................................................................

وقتی خودم برای نخست بار بعد گذشت دو دهه کتاب فارسی اول دبستان دهه شصت دیدم زدم زیر گریه .اخه منم دهه شصتیم سال 1361 وقتی این کتاب دیدم دلم و روح رفت به همون زمان انقدر با شوق تورق کردم و بارها و بارها صفحاتش بوییدم و بوسیدم.چقدر زودگذشت.و وقتی کتاب اسکن کردم به فکر شما همه دوره ای های خودم افتادم و با اینکه فروشگاه کتاب هستم و می تونستم از این کتاب بصورت افست و زیراکس بزنم و بفروشم اما ترجیح دادم لینک دانلود رایگان برای شما عزیزان قرار بزارم و با شما تو لحظات خوبتون شریک باشم.انشالله به امید خدا کلیه کتب دبستان دهه شصت برای دانلود رایگان قرار خوام داد

 

کتاب حل المسائل هندسه سال هزار و سیصد و چهل و پنج که به دست حسن صفاری نگاشته شده است.حق تکثیر این اثر بنگاه مطبوعاتی فریدون علمی می باشد که چاپ دوم آن است و در سال هزار و سیصد و چهل و پنج به انتشار رسیده است. کتابهای مرتبط با این اثر هنر پنجم دبستان سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج و جبر و مثلثات سال ششم طبیعی سال هزار و سیصد و پنجاه و یک و فیزیک مکانیک سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حل المسائل هندسه سال هزار و سیصد و چهل و پنج تماس بگیرید.

پشتیبان سایت
1156

کتاب بدیع و قافیه که به دست آقایان دکتر محمد خزائلی و حسن سادات ناصری نگاشته شده است.این اثر توسط نشر امیر کبیر چاپ شده است.و در سال هزار و سیصد و سی و چهار به انتشار رسیده است.اسکن این کتاب در کتابخانه دیجیتال هند انجام شده می باشد. کتاب های مرتبط با این اثر فارسی سال ششم دبیرستان رشته ادبی سال هزار و سیصد و پنجاه و سه و فیزیک سال دوم دبیرستان علوم تجربی و ریاضی و فیزیک سال هزار و سیصد و شصت و هشت و Graded English سال هزار و سیصد و شصت می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید دانلود کتاب بدیع و قافیه تماس بگیرید.

پشتیبان سایت
598

کتاب اصول هندسه سال هزار و دویست و نود و دو که به قلم میرزا عبدالغفار نجم الملک سرتیپ مهندس و معلم کل و مولف علوم ریاضی در مدرسه مبارکه نظامیه دارالفنون نگاشته شده است.اثر فوق برای دانش آموزان قدیم عزیز که در کنار ما نیستند و از دنیا رفته اند می باشد.و اثری می باشد که مطالعه و دیدن آن بسیار دل چسب است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اصول هندسه سال هزار و دویست و نود و دو تماس بگیرید.

پشتیبان سایت
888