توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب حل المسائل هندسه سال هزار و سیصد و چهل و پنج که به دست حسن صفاری نگاشته شده است.حق تکثیر این اثر بنگاه مطبوعاتی فریدون علمی می باشد که چاپ دوم آن است و در سال هزار و سیصد و چهل و پنج به انتشار رسیده است. کتابهای مرتبط با این اثر هنر پنجم دبستان سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج و جبر و مثلثات سال ششم طبیعی سال هزار و سیصد و پنجاه و یک و فیزیک مکانیک سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حل المسائل هندسه سال هزار و سیصد و چهل و پنج تماس بگیرید.

کتاب بدیع و قافیه که به دست آقایان دکتر محمد خزائلی و حسن سادات ناصری نگاشته شده است.این اثر توسط نشر امیر کبیر چاپ شده است.و در سال هزار و سیصد و سی و چهار به انتشار رسیده است.اسکن این کتاب در کتابخانه دیجیتال هند انجام شده می باشد. کتاب های مرتبط با این اثر فارسی سال ششم دبیرستان رشته ادبی سال هزار و سیصد و پنجاه و سه و فیزیک سال دوم دبیرستان علوم تجربی و ریاضی و فیزیک سال هزار و سیصد و شصت و هشت و Graded English سال هزار و سیصد و شصت می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید دانلود کتاب بدیع و قافیه تماس بگیرید.

کتاب اصول هندسه سال هزار و دویست و نود و دو که به قلم میرزا عبدالغفار نجم الملک سرتیپ مهندس و معلم کل و مولف علوم ریاضی در مدرسه مبارکه نظامیه دارالفنون نگاشته شده است.اثر فوق برای دانش آموزان قدیم عزیز که در کنار ما نیستند و از دنیا رفته اند می باشد.و اثری می باشد که مطالعه و دیدن آن بسیار دل چسب است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اصول هندسه سال هزار و دویست و نود و دو تماس بگیرید.

کتاب فیزیک مکانیک سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار که به دست سرز-زیمانسکی نگاشته شده است.اثر فوق در دانشگاه علم و صنعت به انتشار رسیده است.حق تکثیر این اثر درسی بسیار قدیمی با نویسندگانی می باشد که همگی از دنیا رفته اند و مترجمان آنها ناشناس هستند.اثرهای ارتباط داشته با این کتاب فیزیک مکانیک سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار و فیزیک الکتریسیته و مغناطیس و فیزیک دانشگاهی سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار می باشد.کتابی که در مقابل روی شما قرار دارد خاطرات قدیم را برای برخی از پدر و مادران عزیز که دانش آموزان دیروز بوده اند زنده می کند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فیزیک مکانیک سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار تماس بگیرید.

کتاب شیمی عمومی چاپ سوم طبق برنامه سال اول که به دست ابراهیم نهورای نگاشته شده است.نوشته ی موجود به دسانتشارات دانشگاه علم و صنعت به چاپ رسیده است. و در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار منتشر شده است. کتاب قدیمی مرجع دانشگاهی می باشد.کتاب های مرتبط با این اثر کتاب فارسی و حساب ابتدایی سال هزار و سیصد و بیست و نه و کتاب جبر سال چهارم ریاضی و فیزیک سال پنجم رشته طبیعی و ریاضی سال هزار و سیصد و چهل و هشت می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شیمی عمومی چاپ سوم طبق برنامه سال اول تماس بگیرید.

کتاب درس فنی سال چهارم هنرستان که به دست ابراهیم محمودی آستارایی و محمد حسین احمد زاده نگاشته شده است.مطالب اثر فوق در مورد ماشین ابزار می باشد.کتابی که در مقابل روی شما قرار دارد خاطرات قدیم را برای برخی از افراد که دانش آموزان دیروز و مادر و پدران الان می باشند زنده می نماید.و مطالعه و دیدن آن برای آنها بسیار دل چسب است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.کتاب های ارتباط داشته با این اثر جبر سال ششم ریاضی نطام قدیم سال هزار و سیصد و چهل و هشت و آشنایی با جامعه و طرح کاد سال شصت و دو و حساب سال سوم دبیرستان سال هزار و سیصد و پنجاه و دو می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب درس فنی سال چهارم هنرستان تماس بگیرید.

کتاب هنر پنجم دبستان سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج که به دست نگاشته شده است.هنر پنجم دبستان سال دو هزار و پانصد و سی و پنج شاهنشاهی برابر با سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج شمسی می باشد.نقاشی این کتاب را آقای محمود جوادی پور و قسمت خط آن را محمد احصائی انجام داده است.این نوشته دارای هشتاد صفحه می باشد.کتابی که در مقابل روی شما قرار دارد خاطرات قدیم را برای برخی از پدر و مادران عزیز که دانش آموزان دیروز بوده اند زنده می نماید.و اثری می باشد که مطالعه و دیدن آن برای پدر و مادر بزرگ و مادر و پدران حال حاضر بسیار دل چسب است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.اثرهای مرتبط با این کتاب فارسی سال ششم دبیرستان و رشته طبیعی و ریاضی و زمین شناسی و تکامل سال ششم دبیرستان رشته طبیعی سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار و فیزیک سال پنجم رشته طبیعی و ریاضی سال هزار و سیصد و چهل و هشت است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر پنجم دبستان سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج تماس بگیرید.

کتاب انگلیسی پنجم دبیرستان سال دو هزار و پانصد و سی و پنج شاهنشاهی که به دست پریوش منوچهری و جریس استرین نگاشته شده است.اثرهای مرتبط داشته با اثر فوق فیزیک سال ششم دبیرستان رشته ریاضی دهه چهل و قسمت اول مکانیک و علوم تجربی اول دبستان سال هزار و سیصد و شصت و فیزیک سال چهارم دبیرستان ریاضی و فیزیک سال هزار و سیصد و شصت می باشد.کتابی که در مقابل روی شما قرار دارد خاطرات قدیم را برای برخی از پدر و مادران عزیز که دانش آموزان دیروز بوده اند زنده می نماید.و اثری می باشد که مطالعه و دیدن آن برای پدر و مادر بزرگ و مادر و پدران الان بسیار دل انگیز است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب انگلیسی پنجم دبیرستان سال دو هزار و پانصد و سی و پنج شاهنشاهی تماس بگیرید.

کتاب تعلیمات دینی پنجم دبیرستان قبل از انقلاب که به دست گروه نویسندگان نگاشته شده است.اثر روبروی شما بر سه قسمت تقسیم شده است که قسمت نخست فروع دین و احکام و بخش دوم آیات قرآن مجید و قسمت سوم آن اخلاق است. و توسط شرکت سهامی طبع و نشر کتابهای درسی ایران به انتشار رسیده است. کتب های مرتبط به این اثر فارسی سال ششم دبیرستان رشته ادبی سال هزار و سیصد و پنجاه و سه و تاریخ ایران باستان و کتاب درسی پنجم دبستان قبل از انقلاب سال هزار و سیصد و پهل و سه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تعلیمات دینی پنجم دبیرستان قبل از انقلاب تماس بگیرید.

کتاب منتخب شاهنامه برای دبیرستانها که به اهتمام محمد علی فروغی و حبیب یغمایی انجام شده است.کتابی که در مقابل روی شما قرار دارد خاطرات قدیم را برای برخی از کودکان دیروز عزیز که دانش آموزان قدیمی بوده اند زنده می کند.و اثری می باشد که مطالعه و دیدن آن برای پدر و مادر بزرگ و مادر و پدران الان بسیار دل انگیز است.این اثر برای آموزش و یادگیری در زمان قبل از انقلاب برگزیده شده است.اثر فوق در چاپخانه‌ی بانک ملی و در سال هزار و سیصد و بیست و یک به انتشار رسیده است.کیفیت آن بسیار خانا است و دارای ششصد و هشتاد و چهار صفحه می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب منتخب شاهنامه برای دبیرستانها تماس بگیرید.

صفحه1 از9

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید