توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب کوتاه وسواس که توسط بهرام صادقی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد عدد است. نخستین رمان کوتاه‌ او را هنگامی که بیست سال سن داشت چاپ شده است و ملکوت فقط داستان بلندش را در بیست و پنج ساله‌گی به نشر رساند .نمونه جمع آوری شده از داستان سنگر و قمقمه‌های خالی و داستان بلند ملکوت و چند داستان کوتاه پخش شده و کل نوشته های او را به وجود آورده است می‌دهند. این دو کتابِ نشر شده آن اندازه بوده است که او را از مشهورترین و سرشناسترین داستان نویسان معاصر ایران و صاحب سبکی پیشرو دانسته اند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کوتاه وسواس تماس بگیرید

کتاب داستان صوتی که در اندیشه او هستی که به دست آیزاک آسیموف نوشته شده است.او زیادتر از پانصد عنوان کتاب در همه ی دسته‌های مهم رده‌بندی دیوی داشته است .و سیارک آسیموف پنج هزار و بیست به افتخار او اسم گذاری شده است.داستان کوتاه که در اندیشه او هستی درباره ی دانشمندانی می باشد.نگارنده ی مشهور آیزاک آسیموف که یهودی‌ الاصل آمریکایی روسی بوده است.از تبار ژانرهای علمی و علمی تخیلی و فانتزی و وحشت و دکتر در بیوشیمی می باشد. معروفیت مهم و اساسی او بسیار به موجب سری بنیاد می باشد. قانونهای سه‌گانه رباتیک او از معروفیت دنیایی برخوردار می باشد و دایره‌المعارف بریتانیکا او را وضوح و شفافیت کلمات رباتیک داخل زبان انگلیسی شناخته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان صوتی که در اندیشه او هستی تماس بگیرید

فایل صوتی کاشفان فروتن شوکران با صدای بسیار زیبای احمد شاملو و آهنگسازی فریدون شهبازیان انجام گرفته است.شعر شاملو لبریزِ کلماتی است آشنا که آنگونه درهم آمیخته است که ناآشناتر از هر کلمه دیگر است. به کار گرفتن از کلمات و اصطلاحات کوچه و بازاری که آنطور آهنگین و منسجم در هم تنیده شده اند بر آنچه که تمام روز دیده ایم اما هیچ وقت در دید و نگاه صورت نیافته است.کاشفان فروتن شوکران اسم آلبومی می باشد که با صدای احمد شاملو و آهنگسازی فریدون شهبازیان که در آن احمد شاملو به بازخوانی شعرهای خود را انجام داده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید فایل صوتی کاشفان فروتن شوکران تماس بگیرید

صفحه1 از3

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید