توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب زندگی نامه کامل کوروش که توسط محمد هادی احمدی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . و به دست راوی امیر اردلان داودی ترجمه شده است.به طور حتم که هر ایرانی وطن دوست باید کتابِ زندگینامه ی کوروش کبیر را مطالعه نماید تا در بغل یاد گرفتن هم آموزش های اخلاقی از این بزرگ مرد هنر و جنگجو و مبارز در سرنوشت و حیات خود و همچنان در آموزشگاهِ این اندیشمند بزرگ رزمی دنیا یادگیری کند.که چطور از مسیر و شیوه ی بکار بردن شگردهایِ عاقلانه و تصمیمات خردمندانه و هوشمندانه با کمترین هزینه بر گرفتاریهای ایام روزمره اش چیره نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی زندگی نامه کامل کوروش تماس بگیرید.

کتاب سردار فاتح که توسط امیر اردلان داودی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . علی قلی خان بختیاری از بزرگان قبیله ی بختیاری و فرمانده فاتحان تهران و از رجال با فرهنگ و برجسته ی زمان  مشروطیت می باشد. او با فتح نمودن تهران به استبدادات محمد علی شاه قاجار پایان داد. و زمینه ی انقلاب مشروطه را ایجاد کرد.علی قلی خان پسر سوم حسین قلی خان ایلخانی می باشد. او بعد از داستان به توپ بستن مجلس به دست محمد علی شاه قاجار و بعد از گرفتن اجازه از مرجع های تقلید و عالمان آن زمانه نخست اصفهان و بعد تهران را فتح نمود .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سردار فاتح تماس بگیرید.

 

کتاب آریوبرزن که توسط عبدالرفیع حقیقت نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن شصت صفحه است. آریوبرزن یکی از سرداران قدرتمند تاریخ ایران می باشد.که در مقابل حمله ی اسکندر مقدونی به ایران زمین شجاعانه از ایران خود محافظت نمود و در این مسیر جان خود را از دست داد و حماسه‌ی در بند پارس یا دروازه پارس را از خویش در تاریخ به یادگار گذاشته می باشد. اسکندر مقدونی در سال سیصد و سی و یک قبل از تولدش بعد از موفق شدن در سومین جنگ خویش با ایرانیان گوگاملپیشتر که به غلط آن را اربیل می‌نامند و شکست آخر ایران بر بابل و شوش و استخر چیرگی است و واسه ی دست پیدا کردن به پارسه و پایتخت ایران روانه این شهر خواهد شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی آریوبرزن تماس بگیرید.

کتاب صوتی تفاوت ذهنیت انسانهای ثروتمند که توسط انور سروش نیا نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . داخل این فایل صوتی از برخی فایل های صوتی گروه پژوهشی سروش نیا خواسته ایم درباره ی تفاوت اندیشه انسانهای پولدار و فقیر حرف بزنیم. همانگونه که در قبل هم گفته و صحبت نمودیم اندازه ی پول هر انسانی به اندیشه و تفکر او بستگی دارد. در اینجا به تفاوت نگرش و طرز فکر آدمهای پولدار و افراد فقیر می پردازیم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی تفاوت ذهنیت انسانهای ثروتمند تماس بگیرید.

کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول و ثروت شویم که توسط مجید جوادی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . رسیدن به مال و پول واسه ی داشتن استقلال کامل ثروت در سرنوشت و حیات انسان آرزویی می باشد که برخی آدمها با داشتن هدفهایی که واسه ی خویش در زندگی تعیین نموده اند علاقه منده رسیدن به آن می باشند. ولی نکات ارزشمندی که اینجا وجود داشته این است که اکثرا یا مسیر رسیدن به هدف خود را نخواهند دانست.یا در مسیر و روش دست یابی به این هدفها با مانع و دشواریهایی روبرو شده که آنها را دچار وحشت و نا امیدی می نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول و ثروت شویم تماس بگیرید.

کتاب صوتی از جایی که هستید شروع کنید که توسط انور سروش نیا نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . عزیزان یکی از موجبات راضی نبودن ما از سرنوشت و زندگی این است که ما یک اندازه قاعده و قوانین برای خویش گذاشتیم که تمام آنها دست و پاگیر هستند و سبب درجا زدن ما می شوند. برای مثال بسیاری از ایام یک اهدافی داشته و داریم. اما کاری انجام نداده و تمام وقت در انتظار یک فرصت می باشیم.یک فرصت بسیار بزرگ .هرچند این فرصت بزرگ دقیقا مشخص نمی باشد چه چیزی است. و تمام وقت هنگامی از ما می پرسند برای چه کاری انجام ندادی می گوییم فرصتش پیش نیامده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی از جایی که هستید شروع کنید تماس بگیرید.

کتاب صوتی 7راز افراد فوق موفق که توسط مهدی حدادیان نوشته شده و با زبان فارسی می باشد .تمامی ما پیروزی و موفق بودن در زندگی را بسیار دوست داریم ولی برخی اوقات دستیابی به آن سخت می شود. به درستی راز افراد موفق چه چیزی می باشد. ما در اینجا هفت عدد راز انسانهای پیروز را که شاید تا الان ندانسته اید برای شما تهیه کرده ایم تا با گوش فرا دادن به این کتاب صوتی شما هم بسیار سریع به موفقیت دست پیدا کنید.با گوش دادن به این اثر در کمتر از پانزده دقیقه بزرگترین دشواری و سختی انسانها را در تعیین هدفها را یاد گیرید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی 7راز افراد فوق موفق تماس بگیرید.

کتاب صوتی چطور ورزش کردن من رو از اضطراب نجات داد که توسط به اندام نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن پنج صفحه است. من با نفرت داشتن از باشگاه رفتن رشد نموده بودم. بسیار کوشش کردم تا ورزشهایی همانند والیبال و دراز و نشست و ورزش هایی که شباهت به اینها دارد را دوست داشته باشم اما هیچ وقت نشد .خانوادگی تلاش می کردیم فعال باشیم ولی فعالیتمان به زور غذاهای ناسالم و فست فودها و نوشابه هایی که میل می کردیم نمی رسید.بدون آنکه در حقیقت به کاری که انجام می دهم بیندیشم. تصمیم گرفتم میل نمودن نوشابه و نوشیدنی های ورزشی را ترک کنم. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی چطور ورزش کردن من رو از اضطراب نجات داد تماس بگیرید.

کتاب صوتی 21 راهکار برای کاهش هزینه‌های زندگی که توسط فردین محمدی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سی صفحه است. یکی از شیوه های بسیار اساسی و قابل‌ انجام واسه ی پولدار شدن کم کردن هزینه‌ها داخل زندگی است. هیچ آدمی بدون کنترل نمودن هزینه‌های خود نتوانسته به پول رسد و در زمان طولانی صاحب پول بسیار شده باشد. به سبب اینکه خرج نمودن کار آسوده تری نسبت به جمع آوری درآمد می باشد. خیلی مهم است که قادر باشید بر مخارج خود تسلط داشته باشید و پولی را که با دشواری به دست می‌آورید به راحتی از دست ندهید.مدیریت مخارج هنری می باشد که هر کسی آن را بلد نیست.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی 21 راهکار برای کاهش هزینه‌های زندگی تماس بگیرید.

کتاب صوتی توصیه ی ده مرحله ای ریچارد برانسون برای موفقیت که توسط ریچارد برانسون نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . در این اثر توصیه های ده مرحله‌ای ریچارد برانسون برای پیشرفت بسیار وجود دارد.ریچارد چارلز نیکولاس برانسون یکی از سرمایه داران مشهور و موفق و کارآفرین بریتانیایی و تاسیس کننده ی نمونه های شرکت‌های ویرجین است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی توصیه ی ده مرحله ای ریچارد برانسون برای موفقیت تماس بگیرید.

صفحه1 از4

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید