کتاب کوتاه وسواس که توسط بهرام صادقی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد عدد است. نخستین رمان کوتاه‌ او را هنگامی که بیست سال سن داشت چاپ شده است و ملکوت فقط داستان بلندش را در بیست و پنج ساله‌گی به نشر رساند .نمونه جمع آوری شده از داستان سنگر و قمقمه‌های خالی و داستان بلند ملکوت و چند داستان کوتاه پخش شده و کل نوشته های او را به وجود آورده است می‌دهند. این دو کتابِ نشر شده آن اندازه بوده است که او را از مشهورترین و سرشناسترین داستان نویسان معاصر ایران و صاحب سبکی پیشرو دانسته اند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کوتاه وسواس تماس بگیرید

کتاب داستان صوتی که در اندیشه او هستی که به دست آیزاک آسیموف نوشته شده است.او زیادتر از پانصد عنوان کتاب در همه ی دسته‌های مهم رده‌بندی دیوی داشته است .و سیارک آسیموف پنج هزار و بیست به افتخار او اسم گذاری شده است.داستان کوتاه که در اندیشه او هستی درباره ی دانشمندانی می باشد.نگارنده ی مشهور آیزاک آسیموف که یهودی‌ الاصل آمریکایی روسی بوده است.از تبار ژانرهای علمی و علمی تخیلی و فانتزی و وحشت و دکتر در بیوشیمی می باشد. معروفیت مهم و اساسی او بسیار به موجب سری بنیاد می باشد. قانونهای سه‌گانه رباتیک او از معروفیت دنیایی برخوردار می باشد و دایره‌المعارف بریتانیکا او را وضوح و شفافیت کلمات رباتیک داخل زبان انگلیسی شناخته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان صوتی که در اندیشه او هستی تماس بگیرید

فایل صوتی کاشفان فروتن شوکران با صدای بسیار زیبای احمد شاملو و آهنگسازی فریدون شهبازیان انجام گرفته است.شعر شاملو لبریزِ کلماتی است آشنا که آنگونه درهم آمیخته است که ناآشناتر از هر کلمه دیگر است. به کار گرفتن از کلمات و اصطلاحات کوچه و بازاری که آنطور آهنگین و منسجم در هم تنیده شده اند بر آنچه که تمام روز دیده ایم اما هیچ وقت در دید و نگاه صورت نیافته است.کاشفان فروتن شوکران اسم آلبومی می باشد که با صدای احمد شاملو و آهنگسازی فریدون شهبازیان که در آن احمد شاملو به بازخوانی شعرهای خود را انجام داده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید فایل صوتی کاشفان فروتن شوکران تماس بگیرید

صفحه1 از3

نماد ساماندهی

logo-samandehi
کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید