کتاب ادب مرد به ز دولت اوست تحریر شد که با قلم زیبای ایرج پزشکزاد نوشته شده است.برگرفته از نود و دو صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. این کتاب در سال هزار و سیصد و هشتاد واسه ی دفعه ی پنجم مجددا چاپ شد. داستان نمایشنامه درمورد یک کارمند ساده و عیالوار اما با وجدان می باشد که حاضر نیست رشوه ای با قیمت ده هزار برابر حقوقش را در ازای یک کار ساده بگیرد. و ناگزیر و واسه ی گول زدن این آدم ساده که به بیماری پارسایی از درجه پنج مبتلاست و شیطان و شخصاً وارد زندگی او خواهد شد.این نوشته یک نمایشنامه طنز و کمدی می باشد در سه پرده مهم و اساسی یک مقدمه و یک تکمله و یک مکمل تکمله به قلم ایرج پزشکزاد که واسه ی نخستین دفعه در سال هزار و سیصد و پنجاه و دو چاپ شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ادب مرد به ز دولت اوست تحریر شد تماس بگیرید

کتاب نمایشنامه ملاقات بانوی سالخورده که توسط فردریک دورنمایت نوشته شده است.که با ترجمه حمید سمندریان انجام شده است.که دارای تعداد صد و یک صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. داستان راوی سرنوشت زنی می باشد که با مسیر کردن مرحله ی پر فراز و نشیب در انتهای شرطی واسه ی مجازات یکی از کسانی که به او خیانت کرده است چذاشته است. در این نوشته ی رمان سرنوشت زنی رویداد خواهد شد که در مراحل گوناگون زندگی با مسئله ی نویی روبرو و در اخر قصد انتقام گرفته است.که در جوانی با این زن ارتباط عاشقانه برقرار نموده است و حاصل آن همچنان باردار شدن این زن می باشد اما هنگامی او این موضوع را می شود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نمایشنامه ملاقات بانوی سالخورده تماس بگیرید

کتاب پرسونا که ترجمه ی بهروز تورانی شده می باشد.این اثر توسط اینگمار برگمن نوشته شده است.دارای تعداد نود و چهار صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. متوجه شده ام موضوعی را که منتخب نموده ام که خیلی زیاد می باشد و آنچه را که نگاشتم یا در نسخته آخر فیلم جای دادم به ناچار می می بایست از بین موارد گوناگون انتخاب می شد.الیزابت فوگلر بازیگری می باشد که نا به هنگام تصمیم گرفته است سکوت کند تا در اصل دیگر به اجبار در زندگی نقش بازی کند و دروغ گفته باشد. آلما پرستار که مأمور نگهداری روانی او در ویلائی ساحلی بود در ظاهر و نگاه اول زنی متفاوت و امیدوار به زندگی بوده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پرسونا تماس بگیرید

صفحه1 از6

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید