توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب مکبث نوشته شده به دست ویلیام شکسپیر می باشد. مکبث نمایشنامه‌ای تراژیک است. این نمایشنامه از کوتاهترین اثرهای تراژدی و یکی از زیباترین و مورد علاقه ی مردم است که به دلیل اعتقاد بسیاری میان سال‌های هزار و پانصد و نود و نه و هزار و ششصد و شش میلادی نگاشته شده است.پایه ی تراژدی مکبث اتفاقات و رویدادهای تاریخی اسکاتلند می باشد.ولی شکسپیر سازگار با سلیقه و سرشت هنری و ادبی خود تغییراتی در آن به وجود آورده است و حادثه های نبردها را به هم مخلوط کرده است.تراژدی مکبث توضیح سرنوشت سرشار از حوادث سرداری شجاع و شایسته به اسم مکبث می باشد. دانکن یکی از پادشاهان ارجمند و اصیل و مهربان اسکاتلند او را از بین علاقه مندان و طرفداران خود انتخاب نموده و به او لقب و منصب داده است. ولی مکبث به دلیل تلقین جادوگران و وسوسه های نفس و به اغفال زن جاه‌طلب خود در شبی که پادشاه مهمان او می باشد او را در خواب می کشد و با این قتل جهنمی واسه ی خود ایجاد می نماید . مکبث از آن به بعد گرفتار عذاب وجدان شده و همانگونه هر آوا و هر دری او را وحشت زده می سازد. برای خرید کتاب مکبث به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب رومئو و ژولیت نوشته شده توسط ویلیام شکسپیر می باشد.رومئو و ژولیت اثر تراژدی نگاشته شده به دست ویلیام شکسپیر در اوایل نگاشتن او می باشد که درباره ی دو فرد که دوستدار هم هستند و در عشق ناکام می مانند است که در آخر مرگ آخر کار آنها می‌شود. این نمایشنامه یکی از برجسته ترین و مورد علاقه ترین نمایشنامه‌های شکسپیر در هنگام زندگی او است و در کنار اثر هملت یکی از نمایشنامه‌هایی بوده که بر روی پرده رفته می باشد. در حال حاضر از شخصیت‌های مهم و اساسی داستان به‌ سبب عاشقان آرمانی یاد خواهد شد.رومئو و ژولیت جاذبه ای به رمان و قصه های عاشقانه زمان باستان دارد. درون‌مایه نوشته بر پایه ی داستانی ایتالیایی بوده که به طور شعر با اسم تاریخ باستانی رومئو و ژولیت به دست ارتور برووک در سال هزار و پانصد و شصت و دو و به شکل نثر در سال هزار و پانصد و نود و یک به دست ویلیام پینتر نگاشته شد.. شکسپیر هر دوی نوشته ها را به کار برد اما واسه ی زیاد شدن قصه اشخاص مکمل داستان علل خصوص مرکوتیو و پاریس را تغییراتی داد. برای خرید کتاب رومئو و ژولیت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سرگذشت تام جونز اثری از هنری فیلدینگ می باشد. تام جونز یک اثر طنزآمیز است که از هنری فیلدینگ نمایش نامه نویس و نگارنده ی انگلیسی تبار می باشد که با عنوان مهم و اساسی آن سرگذشت تام جونز کودک سر راهی می باشد و اکثرا به سادگی و با همان اسم کوتاه تام جونز معرفی شده به همه می باشد.کتاب تام جونز ماجرای کودکی نامشروع و سر راهی است و بیانگر حادثه ها و رویدادها و اتفاقات است که بر او می‌گذرد. این کار نوشته ی یک داستان تربیتی و یک رند نامه می باشد که اولین دفعه در تاریخ بیست و هشت فوریه هزار و هفتصد و چهل و نه داخل لندن به انتشار رسیده است و با استقبال خیلی زیادی روبرو شده است.فیلدینگ از بابت حق‌التالیف مبلغ هفتصد پوند از انتشارت دریافت نمود که در آن دوران مبلغ بسیار زیادی بود .تام جونز یکی از قوی ترین اثرهای نثر انگلیسی می باشد. نخستین دفعه سامرست موام در سال هزار و نهصد و چهل و هشت از این داستان با عنوان ده رمان برتر دنیا یاد نموده است. برای خرید کتاب سرگذشت تام جونز به لینک موجود مراجعه نمایید.

 

کتاب محاکمه ژاندارک نوشته شده توسط رتولت برشت می باشد.کتاب برشت یکی از نمایشنامه های معروف ژاندارک است که درباره ی قرون وسطی و اختلاف میان دو کشور اروپایی فرانسه و انگلیس در سال هزار و سیصد و سی و هشت میلادی اتفاق افتاده که برشت آن را به تصویر کشانده است.این نوشته تصرف نمودن کشور فرانسه به دست انگلیس و سستی مقامات فرانسه را در روبروی آن نمایان می کند.پیمان شکنی اشراف و علل خصوص کلیسا در این نوشته زیادتر به نطر می آید.این کتاب برشت هم اکنون به عنوان تاریخی سندیت داشته و شامل یک حقیقت تاریخی می باشد.در این امور می باشد که دختری هفده ساله از ده و روستا به دستور صداهائی که توهم انگیز می شنود از نزد خدا و ملائک بزرگ به او الهام می گردد که خویش را به صورت مردان در آورده و به خدمت شارل هفتم رسیده و به سپاهیان او ملحق می شود .ژاندارک دلاور ملی و مذهبی و سیاسی فرانسوی بوده که تمثیل شجاعت و جسارت و عرق میهن پرستی و در عین حال سادگی کودکانه اش و خشن و خستگی ناپذیر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب محاکمه ژاندارک تماس بگیرید.

کتاب سوء تفاهم نوشته آلبر کامو و ترجمه شده توسط جلال ال احمد می باشد.سوء تفاهم نمایشنامه‌ای می باشد که در سال هزار و نهصد و چهل و سه داخل فرانسه ی تحت اشغال به دست آلبر کامو نگاشته شده‌ است. این نمایشنامه بر اندیشه و عقیده پوچ کامو اصرار دارد.سوءتفاهم دومین نمایش‌نامه‌ی آلبر کامو می باشد که در مسافرخانه‌ای داخل مرکز چکسلواکی سپری می شود.که این مسافر خانه‌ را دو زن اداره و می گردانند .مادری سالخورد و دختری که مارتا نام دارد. در شروع نمایش‌نامه آن دو در حال حرف زدن درمورد داخل شدن مسافری جدید می باشند که خواهان این هستند که به او دارو دهند و همان شب داخل دریاچه‌ی نزدیک آنحا به اسم سد غرقش نمایند. دقیقا همانگونه که با مسافران قبل از او انجام داده اند. هر چند هویت مسافر بر تماشاگران نمایان می باشد مادر مسن و دخترش او را نمی شناسند. او در حقیقت پسر مادر و برادر دختر می باشد که بیست سال پیش پسری ولنگار بوده و منزل و کاشانه‌اش را ترک نموده است.این اثر با نام سوء تفاهم به دست جلال آل احمد در سال هزار و سیصد و بیت و هشت به فارسی برگردانده شده است. برای خرید کتاب سوء تفاهم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب کوریولانوس که توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده است.کتاب کوریولانوس نمایشنامه‌ای از شکسپیر می باشد که بسیار کم شناخته شده است. این اثری جالب رزم آور و هیجان‌ انگیز از دلاور تبعید شده ی جنگ روم می باشد که با بدخواهان و مخالفانش هم‌ عهد شده تا از افراد شهر خویش انتقام گیرد. یکی از ترجمه کننده های این نمایشنامه به زبان فارسی علاءالدین پازارگادی می باشد. کوریولانوس در انتها به دست مادر و زن خود از کار خود دست می کشد و این دو قادر به انجام متوقف کردن او می شوند . کوریولانوس خیلی سنگدل است و از کمک به افراد در وقت قحطی جلوگیری می نماید و مردم از او متنفر هستند.هم اکنون فیلمهایی با فراگیری از این رمان ساخته و به وجود آمده اند. رالف فینس کارگردانی این کار را به عهده داشته و همراه با جان لوگان کار نوشتن فلیمنامه را به آخر می رساند. رالف قبل از این در فیلم هری پاتر همچنان بازی کرده و این نخستین دفعه است که پشت دوربین رفته و کارگردانی نموده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کوریولانوس تماس بگیرید.

کتاب تاجر ونیزی اثری می باشد که به دست ویلیام شکسپیر نگاشته شده است.تاجر ونیزی نمایشنامه‌ای است که در سال‌های هزار و پانصد و نود و چهار تا هزار و پانصد و نود و شش نگاشته شده‌ است. این کتاب به طور یک اثر کمدی رومانتیک بوده و به دلیل داشتن صحنه‌های دراماتیک آن مشهور شده است. ویلیام شکسپیر متولد شده در سال هزار و پصت و چهار می باشد.او یکی از شاعران و نمایشنامه‌نویسان مشهور انگلیسی بود که خیلی افراد او را بزرگ‌ترین نگارنده در خصوص زبان انگلیسی می شناسند. سخن سرای آون نامی می باشد به دلیل مکان متولد شدنش در آون قرار گرفته در استراتفورد انگلیس به او داده‌اند.معروفیت شکسپیر به موجب شعر سرایی و نگارندگی و بازیگر و نمایشنامه نویس بسیار عالی اوست.و بعضی او را یکی از بزرگ‌ترین نمایشنامه نویسان تاریخ دانسته ولی خیلی از واقعیت های سرگذشت او دارای ابهام است.هم اکنون مشهور شدن دیگر این کتاب به موجب شخصیت یهودی شایلاک که یک نزول خوار است و سنگ دلی زیاد از اندازه او نسبت به شخص مهم و اساسی داستان آنتونیو تاجر می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاجر ونیزی تماس بگیرید.

کتاب شاه لیر نوشته به دست ویلیام شکسپیر و توسط م. ا. به آذین ترجمه شده می باشد. لیر شاه یا شاه لیر نمایشنامه تراژیک می باشد که آن را یکی از معروفترین و با ارزش ترین تراژدیهای شکسپیر دانسته اند. این نوشته به احتمال ببسیار در سال هزار و ششصد و پنج میلادی نگاشته شده‌ است. فکر می نمایی خسارتهای بر جای مانده از اين توفان جنگجو بر پوست مان ارزش و شکوه زیاد دارد.واسه ی تو همانند است. اما در مکانی كه درد وسیعتری ريشه کند درد ریزتر به سختی حس مي گردد. تو از کنار يک خرس فرار می کنی اما در اين فرار اگر پاهايت تو را به دل دریا و یا رودخانه ی خروشنده و غوغاگر کشاند به همان مکان قبلی یعنی دهان خرس امان خواهی برد. جان كه در آرامش و راحتی باشد بدن بسیار سریع رنج مي برد. توفانی كه در جان من می باشد هر طور حسی را جز آن يكي كه بر قلب من کوبیده مي شود از اندام های احساسی من محروم مي كند. نا شکر بودن و نا سپاس بودن فرزندان همانند این نمي باشد كه دهانم دستم را كه واسه ی رساندن غذا به سمت و طرفش راهیست گاز گیرد. برای خرید کتاب شاه لیر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب یک دقیقه سـکوت که توسط محمد یعقوبی نوشته شده است.که دارای سصت و یک صفحه می باشد. يعقوبي درمورد دو اثر خود گفته است که نمايشنامه يك دقيقه سكوت در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه کامل گشته و در سال هشتاد به روی صحنه رفته است. اين کار واسه ی دفعه ی دوم به كارگرداني آيدا كيخايي که همسر وی می باشد به عنوان پايان‌نامه كارشناسي ارشد در دی ماه هشتاد و هشت داخل دانشگاه تهران انجام شد.در اين نوشته درمورد يك نگارنده با اسم سراب يكتا می باشد كه همسر نخست او از دنیا رفته و با همسر دوم خود زندگی می نماید. او درمورد زنی نمايشنامه نگاشته كه هر سه سال به خواب فرد رفته و باز بيدار می گردد. در زمانهایی كه او در خواب می باشد انقلاب و جنگ و رویدادهای زیادی رخ داده است. نویسنده درمورد چاپ دو نمايشنامه تنها راه ممكن و يك دقيقه سكوت در شکل اثر تنها يک گفت شخصيت دو نوشته درمورد يك نگارنده می باشد و اين موضوع دلایل اساسی واسه ی ارايه دادن آن در قالب يک نمونه بود. هر اندازه که از نظر ساختار و سبک نگارش متفاوت داشته در هر دو نمايشنامه ديده شده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یک دقیقه سـکوت تماس بگیرید.

کتاب تله موش که توسط آگاتا کریستی نوشته و با ترجمه ی مریم زکریا انجام گرفته است.که دارای هشتاد و یک صفحه می باشد. اثر تله موش یکی از نوشته های بسیار مشهور ملکه جنایت می باشد.این نمایشنامه در حال حاضر تنها در لندن زیادتر از بیست هزار بار به روی صحنه نمایان شده می باشد.اثر فوق نمایشنامه‌ای دو پرده‌ای است که اتفاقات آن داخل یک مهمان پذیر و در روز برفی زمستان رخ می دهد. ساختمانی که در گذشته یک خانه ی عمارت مانند وسیع و بزرگ اربابی بوده‌ است. هم اکنون به زوج جوانی به اسم های مالی و گیلز رالستون فروخته شده و آنها او را به شکل یک مهمانخانه در آورده اند. این خانواده جوان این مهمان پذیر را اداره می کنند.در شروع نمایشنامه زوج جوان در حال آماده کردن مهمانخانه واسه ی ساکن شدن نخستین میهمان و تهیه نمودن وسایل پذیرایی کردن از آنان می باشند. از این رو که این دو فرد تجربیات کافی برای مدیریت کردن این مهمانخانه و انجام کارهای او ندارند هر دو مقداری با استرس و هیجان زدگی روبرو شده اند. باقی داستان را در ادامه مطالعه نمایید .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تله موش تماس بگیرید.فهرست کتاب های آگاتاکریستی کلیک کن.

صفحه1 از6

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید