توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب اتوبوسی به نام هوس که به دست تنسی ویلیامز نگاشته و توسط ایرج نورائی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و سی و سه به انتشار رسیده و در نشر علی جعفری چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و چهارده صفحه است. اتوبوسی به اسم هوس نمایشنامه معروفی می باشد که ویلیامز نمایشنامه نگار مشهور آمریکایی که در سال هزار و نهصد و چهل و هفت نوشته است. نمایشنامه‌ای که ویلیامز به موجب آن جایزه پولیتزر سال هزار و نهصد و چهل و هشت را دریافت نمود. از روی این نمایشنامه چند عدد فیلم سینمایی و تلویزیونی ساخته شده است. معروفترین آن فیلمی به این اسم به کارگردانی الیا کازان بوده که ویویان لی به سبب بازی در این فیلم جایزه اسکار گرفت. بلانش دی بویس که سختیهای و مشکلات فراوانی در زندگی دارد بعد از اخراج از مدرسه‌ای که در آن به درس دادن مشغول بود واسه ی دیدن با خواهرش استلا به پیش او و شوهر خواهرش استنلی کووالسکی می‌آید. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اتوبوسی به نام هوس تماس بگیرید.

اتوبوسی به نام هوس

کتاب قدرت تئاتر که توسط تورنتن وایلدر نوشته و به دست بهروز دهقانی ترجمه شده است.که دارای دویست و ده صفحه می باشد.به طور مسلم هنگامی که ما نمایشنامه‌ای را می‌بینیم که موضوع آن بسیار خوب است و سوژه آن زیرکانه و با مهارت بسیار نوشته و ساخته شده است و از سم و سوی دیگر با محتوای آرمان‌های نو و مورد احتیاج است خواهیم توانست آن را بد نام دهیم . اما از چه چیزی می باشد که این نمایشنامه و ما و هنرپیشه‌ها را سرد می‌ نماید.هنگامی که از تئاتر به منزل باز می گردیم از آن که در نمایش هیچ بازی مورد نظر و چشمگیری نشده است و یا آنکه در آن به هیچ وجه نقش خوبی موجود نبوده است ناراحت و احوالمان بد می شود .من منظورم کدام یک از نمایشنامه است و کدام را می گویم.به طور یقین منظورم نمایشنامه مشخص شده ای نمی باشد .بلکه در عین حال درمورد نمایشنامه‌های بسیاری صحبت می کنم . در طی سال‌هایی که در تئاتر کار نموده ام خیلی اتفاق رخ داده است که بازیگر و یا تماشاگر نمایشی بتشک که تمام چیز داشته است اعم از آرمان و موضوع و آغاز و فرجام و جز چیزی که از تمامی اینها مهمتر می باشد و او همان نقش‌های خوب است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قدرت تئاتر تماس بگیرید.

  هنگامی که با عنوان کتاب از کالیگاری تا هیتلر: تاریخ روانشناسانهٔ سینمای آلمان  روبرو هستیم مشهود است کتابی روبرو داریم که به تاریخ می پردازد البته تاریخ سینما آلمان یعنی در تحلیل محتوای سینمای آلماناز دوره زیگفروید کراکائر در سال هزار و نهصد چهل و هفت که راکائر در این اثر با بررسی و تحلیل فیلمهای آلمانی گرایش‌های اجتماعی و روانی حاکم بر آلمان در میان سال‌های جنگ جهانی یک تا جنگ جهانی2 را موشکافی می کند و بر اساس استقبال عمومی به این فیلمهای پرظرفدار و پر فروش و تحلیل مضمونهای این فیلم‌ها آگاهی هایی از جامعه و مردم کشور آلمان پیش از هیتلر به  مطلع میشوید و نویسنده باور داشت که میتوان ظهور یک دیکتاتور را در آلمان پیش‌بینی کرد. کالیگاری در این کتاب برگرفته و اشاره به فیلم مطب دکتر کالیگاری دارد

کتاب از کالیگاری تا هیتلر

.

کتاب از کالیگاری تا هیتلر

کتاب روسپی بزرگوار نوشته ژان پل سارتر است.و به دست عبدالحسین نوشین ترجمه گشته است. روسپی بزرگوار یکی از نمایشنامه‌ هایی است که در یک پرده و دو مجلس از ژان پل سارتر دانشمند و نگارنده ی فرانسوی که اولین دفعه در هزار و نهصد و چهل و شش بر صحنه آمد و در سال هزار و نهصد و چهل و هفت به طور کتاب چاپ شده است. داخل شهر کوچکی قرار داشته در جنوب ایالات متحده امریکا سفیدپوستان دو نفر سیاهپوست را که به تهمت متهم به تجاوز کردن به زن سفیدپوستی شده‌ بودند تعقیب می نمایند تا آنها را گرفته و دار زنند. یکی از سیاهان در وقت فرار کشته شده و دیگری پیش زنی روسپی به اسم لیزی پناه برده اما زن او را از آنجا فراری می دهد. یکی از مشتریهای آن زن به اسم فرد واسه ی نجات دادن دوستش تامس قاتل آن مرد سیاهپوست می‌خواهد لیزی را مجبور به اعتراف کند که زنی که به او از طرف سیاهان تجاوز شده او بوده است.اما لیزی با وجود رشوه ی پانصد دلاری که فرد به او می خواست بدهد و عاقبت علیرغم تهدید و خشونتهای او این کار را انجام نمی‌دهد. هم چنان در مقابل دو مأمور پلیس که خواستار این هستند که او را مجبور به امضا کردن عرض حال تجاوز به ناموس کنند مقاومت می کند. برای خرید کتاب روسپی بزرگوار به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب مکبث نوشته شده به دست ویلیام شکسپیر می باشد. مکبث نمایشنامه‌ای تراژیک است. این نمایشنامه از کوتاهترین اثرهای تراژدی و یکی از زیباترین و مورد علاقه ی مردم است که به دلیل اعتقاد بسیاری میان سال‌های هزار و پانصد و نود و نه و هزار و ششصد و شش میلادی نگاشته شده است.پایه ی تراژدی مکبث اتفاقات و رویدادهای تاریخی اسکاتلند می باشد.ولی شکسپیر سازگار با سلیقه و سرشت هنری و ادبی خود تغییراتی در آن به وجود آورده است و حادثه های نبردها را به هم مخلوط کرده است.تراژدی مکبث توضیح سرنوشت سرشار از حوادث سرداری شجاع و شایسته به اسم مکبث می باشد. دانکن یکی از پادشاهان ارجمند و اصیل و مهربان اسکاتلند او را از بین علاقه مندان و طرفداران خود انتخاب نموده و به او لقب و منصب داده است. ولی مکبث به دلیل تلقین جادوگران و وسوسه های نفس و به اغفال زن جاه‌طلب خود در شبی که پادشاه مهمان او می باشد او را در خواب می کشد و با این قتل جهنمی واسه ی خود ایجاد می نماید . مکبث از آن به بعد گرفتار عذاب وجدان شده و همانگونه هر آوا و هر دری او را وحشت زده می سازد. برای خرید کتاب مکبث به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب رومئو و ژولیت نوشته شده توسط ویلیام شکسپیر می باشد.رومئو و ژولیت اثر تراژدی نگاشته شده به دست ویلیام شکسپیر در اوایل نگاشتن او می باشد که درباره ی دو فرد که دوستدار هم هستند و در عشق ناکام می مانند است که در آخر مرگ آخر کار آنها می‌شود. این نمایشنامه یکی از برجسته ترین و مورد علاقه ترین نمایشنامه‌های شکسپیر در هنگام زندگی او است و در کنار اثر هملت یکی از نمایشنامه‌هایی بوده که بر روی پرده رفته می باشد. در حال حاضر از شخصیت‌های مهم و اساسی داستان به‌ سبب عاشقان آرمانی یاد خواهد شد.رومئو و ژولیت جاذبه ای به رمان و قصه های عاشقانه زمان باستان دارد. درون‌مایه نوشته بر پایه ی داستانی ایتالیایی بوده که به طور شعر با اسم تاریخ باستانی رومئو و ژولیت به دست ارتور برووک در سال هزار و پانصد و شصت و دو و به شکل نثر در سال هزار و پانصد و نود و یک به دست ویلیام پینتر نگاشته شد.. شکسپیر هر دوی نوشته ها را به کار برد اما واسه ی زیاد شدن قصه اشخاص مکمل داستان علل خصوص مرکوتیو و پاریس را تغییراتی داد. برای خرید کتاب رومئو و ژولیت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سرگذشت تام جونز اثری از هنری فیلدینگ می باشد. تام جونز یک اثر طنزآمیز است که از هنری فیلدینگ نمایش نامه نویس و نگارنده ی انگلیسی تبار می باشد که با عنوان مهم و اساسی آن سرگذشت تام جونز کودک سر راهی می باشد و اکثرا به سادگی و با همان اسم کوتاه تام جونز معرفی شده به همه می باشد.کتاب تام جونز ماجرای کودکی نامشروع و سر راهی است و بیانگر حادثه ها و رویدادها و اتفاقات است که بر او می‌گذرد. این کار نوشته ی یک داستان تربیتی و یک رند نامه می باشد که اولین دفعه در تاریخ بیست و هشت فوریه هزار و هفتصد و چهل و نه داخل لندن به انتشار رسیده است و با استقبال خیلی زیادی روبرو شده است.فیلدینگ از بابت حق‌التالیف مبلغ هفتصد پوند از انتشارت دریافت نمود که در آن دوران مبلغ بسیار زیادی بود .تام جونز یکی از قوی ترین اثرهای نثر انگلیسی می باشد. نخستین دفعه سامرست موام در سال هزار و نهصد و چهل و هشت از این داستان با عنوان ده رمان برتر دنیا یاد نموده است. برای خرید کتاب سرگذشت تام جونز به لینک موجود مراجعه نمایید.

 

کتاب محاکمه ژاندارک نوشته شده توسط رتولت برشت می باشد.کتاب برشت یکی از نمایشنامه های معروف ژاندارک است که درباره ی قرون وسطی و اختلاف میان دو کشور اروپایی فرانسه و انگلیس در سال هزار و سیصد و سی و هشت میلادی اتفاق افتاده که برشت آن را به تصویر کشانده است.این نوشته تصرف نمودن کشور فرانسه به دست انگلیس و سستی مقامات فرانسه را در روبروی آن نمایان می کند.پیمان شکنی اشراف و علل خصوص کلیسا در این نوشته زیادتر به نطر می آید.این کتاب برشت هم اکنون به عنوان تاریخی سندیت داشته و شامل یک حقیقت تاریخی می باشد.در این امور می باشد که دختری هفده ساله از ده و روستا به دستور صداهائی که توهم انگیز می شنود از نزد خدا و ملائک بزرگ به او الهام می گردد که خویش را به صورت مردان در آورده و به خدمت شارل هفتم رسیده و به سپاهیان او ملحق می شود .ژاندارک دلاور ملی و مذهبی و سیاسی فرانسوی بوده که تمثیل شجاعت و جسارت و عرق میهن پرستی و در عین حال سادگی کودکانه اش و خشن و خستگی ناپذیر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب محاکمه ژاندارک تماس بگیرید.

کتاب سوء تفاهم نوشته آلبر کامو و ترجمه شده توسط جلال ال احمد می باشد.سوء تفاهم نمایشنامه‌ای می باشد که در سال هزار و نهصد و چهل و سه داخل فرانسه ی تحت اشغال به دست آلبر کامو نگاشته شده‌ است. این نمایشنامه بر اندیشه و عقیده پوچ کامو اصرار دارد.سوءتفاهم دومین نمایش‌نامه‌ی آلبر کامو می باشد که در مسافرخانه‌ای داخل مرکز چکسلواکی سپری می شود.که این مسافر خانه‌ را دو زن اداره و می گردانند .مادری سالخورد و دختری که مارتا نام دارد. در شروع نمایش‌نامه آن دو در حال حرف زدن درمورد داخل شدن مسافری جدید می باشند که خواهان این هستند که به او دارو دهند و همان شب داخل دریاچه‌ی نزدیک آنحا به اسم سد غرقش نمایند. دقیقا همانگونه که با مسافران قبل از او انجام داده اند. هر چند هویت مسافر بر تماشاگران نمایان می باشد مادر مسن و دخترش او را نمی شناسند. او در حقیقت پسر مادر و برادر دختر می باشد که بیست سال پیش پسری ولنگار بوده و منزل و کاشانه‌اش را ترک نموده است.این اثر با نام سوء تفاهم به دست جلال آل احمد در سال هزار و سیصد و بیت و هشت به فارسی برگردانده شده است. برای خرید کتاب سوء تفاهم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب کوریولانوس که توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده است.کتاب کوریولانوس نمایشنامه‌ای از شکسپیر می باشد که بسیار کم شناخته شده است. این اثری جالب رزم آور و هیجان‌ انگیز از دلاور تبعید شده ی جنگ روم می باشد که با بدخواهان و مخالفانش هم‌ عهد شده تا از افراد شهر خویش انتقام گیرد. یکی از ترجمه کننده های این نمایشنامه به زبان فارسی علاءالدین پازارگادی می باشد. کوریولانوس در انتها به دست مادر و زن خود از کار خود دست می کشد و این دو قادر به انجام متوقف کردن او می شوند . کوریولانوس خیلی سنگدل است و از کمک به افراد در وقت قحطی جلوگیری می نماید و مردم از او متنفر هستند.هم اکنون فیلمهایی با فراگیری از این رمان ساخته و به وجود آمده اند. رالف فینس کارگردانی این کار را به عهده داشته و همراه با جان لوگان کار نوشتن فلیمنامه را به آخر می رساند. رالف قبل از این در فیلم هری پاتر همچنان بازی کرده و این نخستین دفعه است که پشت دوربین رفته و کارگردانی نموده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کوریولانوس تماس بگیرید.

صفحه1 از6

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید