دانلود کتاب نایاب

دوستان عزیزم هدفم از ایجاد بخش دانلود کتاب به هیچ وجه درآمدزایی نبوده و نخواهد بود.من این صفحه را ایجاد کردم تا کتاب رایگان در اختیار عموم قرار گیرد.

سعی کردم دانلود رایگان کتاب را به راحترین شکل ارائه کنم بدون ثبت نام ,عضویت و دریافت هیچ هزینه ای.

خدایم شاهد ماهیانه مبلغ قابل توجهی هزینه نگهداری و اجاره سرور دانلود میدهم. آنهم درحالی که این سرور دانلود برایم سودی ندارد.

البته درست نبود حرفم ,چون که سود دارد و سودم من شمایید.عزیزانی که قصد مطالعه کتاب دارند اما بدلیل بالا بودن قیمت کتاب و یا هر دلیلی توانایی خرید کتاب و مطالعه فیزیکی را ندارند. چه سودی از این بالاتر که به فرهنگ کشورم کمک کنم.

درست است من سالهاست فروشگاه کتابم اصلا خرج زندگیم از راه فروش کتاب تامین میشود اما سعی کردم بخش بزرگی از سایتم را اختصاص به دانلود رایگان کتاب دهم .

البته این روش کار من نمیبتوان زحمات دیگر سایتهایی که دانلود کتاب دارند و با دریافت اندک مبلغی بصورت ماهیانه یا حتی تک عنوان دانلود کتاب را میفروشند.

شاید اگر من هم فروشگاه کتاب فیزیکی نداشتم ناگزیر به این روش بودم پس این بدین معنی نیست که من خوبم یا دیگران بد.

همینکه همکاران من جای دانلود فروشی کتاب به فیلم و سایر نپرداختن( که البته آنها هم در نوع خود لازم هستن )قابل تحسین است.

اما من روشم در سایتم این گونه است که دانلود کتاب رایگان است و شما بیش از ده ها هزار کتاب می توانید رایگان دانلود کنید.

اما یک مسئله مهمی را باید متذکر شوم که اینکه ناشر و نویسنده و مترجم به امید خرید کتاب چاپ شده از کتابفروشی است و اگر ما صرفا کتاب دانلود کنیم شک نکنید در آینده کتاب نویسی .مولفی تاریخ نگاری رمان نویسی محققی و ناشر و مترجمی کتاب تالیف و نشر نمیدهد که بخواهد الکترونیک شود.

پس تا انجا که می بایست ضرورت است برای تبلیغ و تهیه و خرید کتاب چاپی. اما زمانی است چه از منظر مالی و چه دشواریهای دیگر خرید کتاب چاپی مقدور نیست چقدر خوب که دانلود کنید اما در نظر داشته باشید کتابی را دانلود کنید که حقی برگردن شما نباشد

یعنی چه؟ یعنی کتاب حق نشر و مولف و مترجم نداشته باشد. چیزی که در تمام صفحات سایتم تذکر دادم که دانلود کتاب در کارا کتاب رایگان است و ما هیچ سود مالی نخواهیم داشت اما راضی به ضرر و خسارت مولف و ناشر نیستیم. پس همواره قانون کپی رایت را رعایت می کنیم. و سعی در این داریم کتابهای قدیمی و کهن را در اختیار بگذاریم اما خطا نا خواسته اتفاق می افتد و اگر کتابی رویت شد که حق نشر داشت به من گزارش دهید سریعتا لینک را حذف خواهم نمود.

در کارا کتاب هر آنچه بصورت کتاب رایگان الکترونیک قرار داده شده آن کتاب نسخه فیزیکی و چاپ ناشر را دارد و اگر قصد خرید داشته باشید در سایت ما میسر است.

بارها پیش می اید که فلان کتاب را ما دانلود کردیم شما نسخه فیزیکی آن را چاپ کردید جواب ما خیر است. ما کتاب دست دوم از طریق کتابخاتنه شخصی انجام میدهیم و آرشیومان بدین روش تکمیل است.

به امید رشد فرهنگ کتابخوانی به امید آگاهی و اعتلای فرهنگ ایران زمین