دانلود کتاب در خلوت شهریار اثر بیوک نیک‌اندیش نوبر

 این کتاب یک بار در سال 1370 در تهران به چاپ رسیدو ناشر از دوستان بود. همانی که دیوان های فارسی و ترکی استاد را چاپ می کرد و این کار توسط من انجام میگرفت و ما واقعا از کار ایشان راضی بودیم. اما انجام امور فنی و چاپی کتاب با بیماری و بستری شدن من در بیمارستان امام خمینی تبریز همزمان شد. نبودن من از یک طرف و گرفتاری ناشر محترم که نتوانسته بود مستقیما امور فنی آن را پی گیری کند . کار به دست افراد ناآگاه و بی توجه افتاده بود باعث شد که چاپ اول این کتاب پر از اشتباه و نامرتب باشد چنان که اگر آن را در بیمارستان نشانم میدادند بیماری ام شدت میاغت بعدا که کتاب را دیدم چون طفل مادر مرده ای در نظرم آمد و برحالش گریستم.اگر حمل به بدبینی نمی شد می گفتم تعمدی در کار بوده است.وقتی به این قسمت مقدمه رسیدم محفلی براین تداعی شد که در آن یکی از اساتید دانشگاه تبریز در حضور استاد شهریار شعری از استاد را غلط خواند.مرحوم مرتضوی براز جانی مدیر کل فرهنگ نیز حضور داشت مرحوم شهریار چنان برآشفت که خشمگینانه به او اعتراض کرد.

 زمانی که آن همه عیب را در چاپ اول این کتاب دیدم سخت آزرده و پریشان خاطر شدم چون خیال می کردم روح شهریار مرا نفرین کرده است تا در بین ارباب ادب و کمال شرمسار گردم.امیدوارم روح ملکوتی استاد شهریار مرا ببخشد.

برای خرید کتاب در خلوت شهریار اثر بیوک نیک‌اندیش نوبر نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 باری علاقمندان شهریار علیرغم همه معایب آن کتابچه را خریدند. به طوری که در مدت کوتاهی نایاب شد.از آن زمان به حال اشخاص بسیاری از اقصی نقاط ایران بارها به وسیله نامه و تلفن مرا مورد محبت و نوازش قرار داده اند و تشویقم کرده اند که به تجدید چاپ کتاب همت بگمارم.حتی کسانی هزینه چاپ را تقبل نموده اند.
با سپاس از این یاران مخلص.لازم است به آگاهی برسانم که اولا عدم تمایل به تجدید چاپ مشکل هزینه آن نبود بلکه ناشر دلخواهم را پیدا نمی کردم.ثانیا علاقمند بودم که این کتاب را در زادگاه خودم و شهریارم به چاپ برسانم.
سرانجام ناشر دلخواه و مطلوب را در شهر خود یافتم.
و علاوه بر تصحیح اغلاط چاپی و تکمیل نواقصی قبلی و افزودن چند خاطره ناگفته با ویرایشینوین آن را منتشر نمود تا چه قبول افتد

 

 

دانلود کتاب در خلوت شهریار جلد اول

دانلود کتاب در خلوت شهریار جلد دوم