دانلود کتاب قهرمان هند و چین اثر پرویز ترجمه ذبیح الله منصوری

 من می خواستم در آغاز این سرگذشت به تفصیل شرح زندگی خود و خانواده ام که هم اکنون در تهران ساکن خیابان امیریه هستند بیان کنم و بگویم دوره تحصیلات مقدماتی من در تهران چگونه گذشت و چه شد که به فکر مسافرت به فرانسه افتادم و بر اثر چه حوادث داوطلبانه وارد سپاه لژیون شدم و بعد از ان که پنج سال در ان سپاه خدمت کردم دولت فرانسه موافقت نمود که من وارد لشگر چترباز هندوچین بشوم و در مدرسه چتربازی تعلیمات لازم را فرا گیرم.
ولی دیدم که شرح زندگی خصوصی و خانوادگی من اگر به تدریج ضمن حوادث این کتاب بیاید بهتر از این است که صفحاتی مستقل را در اغاز کتاب اشغال کند زیرا خواننده را خسته خواهد کرد.
من این کتاب را برای اینکه حاوی سرگذشت خانوادگی من در تهران و تحصیلاتم در فرانسه باشد نمی نویسم تا اینکه مدتی خواننده را با حوادث کوچک فامیلی و اختلافات خانوادگی مشغول نمایم.
من این کتاب را برای این می نویسم تا خوانندگان بدانند که در این دوره که قرن هئاپیما و بی سیم و اتم است برای یکی از هموطنان انها حوادثی اتفاق افتاده که از حیث غرابت خیلی عجیب تر از سرگذشت های خیالی کتاب هزار و یکشب است با این تفاوت که تمام سرگذشت های کتاب هزار و یکشب خیالی بوده در صورتی که حوادث این کتاب کاملا حقیقت دارد.
و چون هدف اصلی ذکر ماجراهای عجیبی است که سرنوشت ناشازگار برای من بوجود اورد من سرگذشت خود را از شبی که با چتر نجات در هندو چین فرود امدم شروع میکنم و مثل سایر نویسندگان برای اینکه حوادث زندگی من مشخص باشد و خوانندگان عزیز مطالب را بفهمند برای هر قسمت فصلی تعیین می کنم

 

برای خرید کتاب قهرمان هند و چین نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب قهرمان هند و چین