دانلود کتاب مار در معبد اثر غلامحسین ساعدی

کتاب مار در معبد  یکی از آثار نمایشی غلامحسین ساعدی که در چهار تابلو یا چهار پرده برای نمایش خلق گشته و یک نمایشنامه پر شخصیت یا کارکتر میباشد که متشکل از شانزده شخصیت است. و برای اولین بار توسط  نشر به نگار در سال هزار سیصد و هفتاد دو به چا رسید. این نمایشنامه کم حجم و در برگیرنده نود و هشت صفحه است.

که در سال هزار و سیصد و هفتاد و دو چاپ شده می باشد.این اثر توسط غلامحسین ساعدی نوشته شده است.که انتشارات آن ب‍ه‌ن‍گ‍ار می باشد.

این اثر نمایش نامه ای در چهار پرده می باشد . داستان درباره ی مردم اجتماعی می باشد که بسیار تهی دست و نادان می باشند و به این سبب گول دروغ و حرفها و وعده های داده شده توسط سوداگری را خورده و مال و اموالشان را به باد می دهد.

آنها واسه ی دادخواهی به سمت حاکم رفته و حاکم متوجه ی هوش سوداگر و دروغ او می شود .

در حال دیدن اجتماعی هستیم که یک جامعه ی بسیار احساساتی می باشد و مردم خیلی آسوده فریب خواهند خورد و حاکم در مقابل همه ی بدبختی و زندگی سختشان وعده هایی به آنها داده و آنها به سرعت باور می نمایند و اشخاص زرنگ تر اجتماع طریقه تسلط بر این جامعه را متوجه شده و فهمیده اند و قدرت جدید آهسته آهسته در کنار قدرت پیشین رشد نموده و بعد قدرت قبلی را کنار می زند .برای خرید کتاب مادر در معبد با ما تماس بگیرید.

خرید کتاب مار در معبد اثر غلامحسین ساعدی چاپ نشر ب‍ه‌ ن‍گ‍ار و در سال هزار و سیصد و هفتاد و دو به انتشار رسیده است.

 

برای خرید کتاب مار در معبد نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دانلود کتاب مار در معبد