دانلود کتاب زندگی و زمانه شاه اثر غلامرضا افخمی

کتاب زندگی و زمانه شاه که در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت چاپ شده می باشد.

این اثر توسط غلامرضا افخمی نوشته شده است.که چاپ آن بر عهده ی نشر دانشگاه کالیفرنیا بوده است.زندگی و زمانه شاه دی ماه سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت روانه بازار کتاب در خارج از کشور شده است.

این کار اثری است به قلم دکتر غلامرضا افخمی که مدیر پروژه تاریخ شفاهی بنیاد مطالعات ایران که نشر دانشگاه کالیفرنیا آن را چاپ نموده است.

اثری درمورد آخرین شاه ایران که نگارنده ی آن که در دوران سلطنت او معاون وزیر کشور و استاد علوم سیاسی و معاون رییس دانشکدۀ اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه ملی بوده است.

و آن را ثمره نه تنها سال‌ها تحقیق بلکه ثمره زندگی سیاسی و اجتماعی خویش و افرادی که در آن دوران در ایران بودند مطالعه کرده است.

نگارنده از تولد محمدرضا پهلوی شروع و فراز و فرودهای زمان سلطنت او را مورد تحقیق قرار داده است و البته تحولات منتهی به انقلاب سال پنجاه و هفت حجم بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

آنگونه که از بیست و شش فصل این کتاب هفت فصل آن به مسأله انقلاب ارتباط داده شده است. قسمت آخر اثر هم به خروج محمدرضا شاه از ایران و مرگ او پرداخته است.

 

خرید کتاب زندگی و زمانه شاه اثر غلامرضا افخمی نسخه چاپی اینجا کلیک  نمایید. و برای دانلود رایگان کتاب زندگی و زمانه شاه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب زندگی و زمانه شاه