دانلود کتاب تاریخ پهلوی و زرتشتیان اثر جهانگیر اشیدری

 

 فرهنگ ایران زمین این سرزمین اهورائی که فرایزدی همواره براو پرتو افکنده و کارش به مو رسیده ولی از هم نگسته است. فرهنگی سرشار از سربلندی و سرافرازی میباشد و هر ایرانی باید بر خود ببالد که چنین فرهنگ ارجداری از پیشینیان برای او بیادگار مانده است.
اگر به پیشینه های خاورشناسی و ایران شناسی با تیزبینی و ژرف نگری نگاه کنیم بدرستی خواهیم دانست که این فرهنگ کهن چه ویژگیهایی در خود نهفته دارد که بیگانگان شیفته ان شده اند. و سالیان دراز و بلکه همه زندگانی خود را در راه بهتر شناختن و بهتر شناساندن ان بسر برده اند و در پایان هم با دلی پر از ارزوهای دور و دراز چشم برهم نهاده اند.

ایرانیان در تاریخ عالم به میهن پرستی معروفند چنانکه در زمان ساسانیان در موقع جنگ شاپور با ژولین دو نفر از سپاهیان ایران از لشکر ایران فرار کرده بصورت ظاهر برومیان پیوستند و انهارا در اشتباه انداخته براه غلط راهنمایی کردند پس از مدتی چون این مطلب برومیان کشف شد انانرا نزد ژولین بردند ایشان با کمال بی باکیب اظهار داشتند ما برای وطن جان خود را بخطر افکنده شمارا عمدا براه غلط راهنمایی کردیم

 

برای خرید کتاب تاریخ پهلوی و زرتشتیان اثر جهانگیر اشیدری نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

دانلود کتاب تاریخ پهلوی و زرتشتیان