دانلود کتاب هزار پیشه اثر چارلزبوکفسکی.

هزار پیشه درباره شخصی به نام چیناسکی شخصیت ثابت تعداد زیادی از رمانهای نویسنده است.

بوکفسکی در این کتاب درباره جنگ جهانی دوم و همچنین اتفاقات بعد از جنگ صحبت میکند.وقتی که افراد همسن چیناسکی به جبهه رفته اند چیناسکی به دنبال نوشتن داستان است و به نویسندگی علاقمند است و قصه های کوتاه مینویسد و برای مجله های معتبر ارسال میکند.

چیناسکی اوقات خود را با مشروب خوردن،و کارهای بیهوده میگذراند وی انجام هر کاری به غیر از جبهه رفتن را قبول میکند و رسم های آمریکایی ها را قبول ندارد.هنری به روزنامه لس آنجلس تایمز مراجعه میکند تا درخواست استخدام دهد اما از اداره روزنامه با وی تماس میگیرند که برای کار نظافت چی قبول شده است او هم قبول میکند.

او به موزیک کلاسیک علاقه دارد.دوران بحرانی زمان جنگ و اتفاقات بعد از آن سبب شده که چیناسکی که به رسم های آمریکا توجه نکند چیناسکی فقط به نویسندگی علاقه دارد و جدی آنرا دنبال میکند و به علت اینکه ماشین تحریر ندارد داستان های کوتاه مینویسد و با دست پاکنویس مینماید و برای مجله ها ارسال میکند و تنها چیزی که برایش مهم است این است که نویسنده بشود و معروف شود.

 

چیناسکی انتظار میکشد که مورد توجه جامعه ادبی قرار بگیرد و همین باعث شده خواب و خوراک نداشته باشد.

این موارد به زندگی نویسنده(بوکوفسکی)شباهت دارد و قهرمان رمان های بوکوفسکی خودش است.قلم بوکوفسکی همیشه روان و جذاب بوده است.وی بلند نمینویسد،و اثری از گفتگوهای طولانی در رمان هایش نیست.

و قصدش این نیست که روی خواننده تاثیر بگذارد.هراسی ندارد که از کلمه های عامیانه در رمانهایش استفاده کند.

مطالب مهمی را که اکثر انسانها به آن باور دارند مسخره میکند و زندگی سخت نمیگیرد و به آسان بودن زندگی در کتابش اشاره میکند.از بیهوده بودن فرار نمیکند و زندگی را به شیوه ای شگفت انگیز مسخره مینماید.

 

دانلود کتاب هزار پیشه اثر چارلزبوکفسکی