دانلود کتاب دراکولا اثر برام استوکر 

کتاب دراکولا که در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش چاپ شده می باشد.

این اثر توسط برام استوکر نوشته شده است.که انتشارات آن ث‍ال‍ث‌‏‫ می باشد.و با ترجمه زهرا قلمبر دزفولی انجام گرفته است.دراکولا اسم اثری از برام استوکر نگارنده ی ایرلندی می باشد که در سال هزار و هشتصد و نود و هفت چاپ شده و هم اکنون اسم شخصیت نخست این اثر که یک خون‌آشام می باشد .

کتاب دراکولا به طور یک رشته مکاتبات و برگه هایی از دفتر خاطرات افراد موجود در داستان تعریف می‌شود. در دوران کهن یک شوالیه به نام لرد دراکول یک زن خیلی زیبا داشته و در آن دوران جنگی رخ داده و لرد دراکول به جنگ رفته و مدت بسیاری پس از این که از دوران وقت آغاز جنگ سپری شده.

خبری مبنی بر از بین رفتن لرد دراکول به همسر او داده شده که این عمل سبب خودکشی همسر او شده و هنگامی که لرد دراکول به شهر خود باز می گردد.

و از داستان با خبر میشود به سبب این که از سرداران جنگ بوده و احترامی داشته پیش کشیش رفته و از کشیش می خواهد مراسم دفن همسر خود را می کند .

ولی کشیش و مردم به حرف او گوش نمی دهند و لرد دراکول شمشیر خویش را که به دست آن هزاران روح را تسخیر کرده به کلیسا می برد و آن را در مجسمه مسیح فرو می کند یکدفعه خون از مجسمه جاری می شود و لرد دراکول از آن خون می خورد .برای خرید کتاب دراکولا با ما تماس بگیرید.

خرید کتاب دراکولا اثر برام استوکر 2 جلدی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان کتاب دراکولا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

دانلود کتاب دراکولا جلد اول

دانلود کتاب دراکولا جلد دوم