دانلود کتاب پرونده اودسا اثر فردریک فورسایت

 

 

 پاک سازی آلمان و اروپا از وجود کسانی که به نظر او برای زنده ماندن بی ارزش بودند و به اسارت و بردگی کشیدن نسل بشر در سرزمینهای اسلاوی و بر انداختن نسل تمان یهودیان.مرد و زن و بچه از روی کره زمین.
برای انجام این وظایف اس.اس تشکیل شد و چهارده میلیون نفر را اعدام کرد.
که شش میلیون نفر آنها یهودی بودند. پنج میلیون روسی. دو میلیون لهستانی.نیم میلیون مهاجر و نیم میلیون از سایر کشورها از جمله : گرچه به ندرت بدان اشاره شده دویست هزار غیر یهودی آلمان و اتریش اینها اشخاصی بودند که از نظر جسمی و روحی عقب افتاده و با دشمنان رایش سوم نامیده میشدند.مانند کمونیستها.سوسیال دموکراتها.لیبرال ها.ناشرین. نویسندگان و کشیش ها که برای آگاهی مردم نطق می کردند و افسران ارتش که مظنون به عدم وفاداری به هیتلر بودند.

 قبل از انهدام اس اس دو حرف اصل نام و صلیب شکسته سمبل آن بود.نام و علامتی مترادف با وحشیگری به روشی که هیچ سازمانی دیگری قبل و بعد از آن قادر به انجام آن نبوده است.
قبل از پایان جنگ بیشتر اعضاء عالیرتبه آن کاملا از شکست درجنگ آگاه بودند به این دلیل مقدار هنگفتی از طلای اس اس ها به ودیعه گذاشته شد.اوراق هویت جعلی تهیه گردید و راهای فرار باز شد.
وقتی بالاخره متفقین بر آلمان چیره گشتند بسیاری از کشتار کنندگان رفته بودند.
سازمانی که انها برای تدارک فرارشان تشکیل دادند اودسا بود.
وقتی اولین وظیفه هموارسازی فرار قاتلین به سرزمین های دیگر به انجام رسید جاه طلبیهای انان نیز توسعه یافت.
تعدادی از انها هرگز المان را ترک نکردند و وقتی متفقین برانها پیروش شدند ترجیح دادند زیر پوشش نام و اوراق هویت جعلی به زندگی خود ادامه دهند.
دیگران نیز بلزگشتند و با مشخصات جدیدشان تحت حمایت قرار گرفتند. و تعداد قلیلی از افراد عالیرتبه در خارج در تبعیدگاه های راحت و ایمن خود باقی ماندند تا تشکیل سازمان جدید را تدارک ببینند.

 

برای خرید کتاب پرونده اودسا اثر فردریک فورسایت نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 سازمان ادوسا پنج هدف داشته و دارد.به در گماردن افراد سابق اس اس در مشاغلی در جمهوری فدرال جدید که توسط متفقین در سال 1941 تاسیس گردیده بود.
نفوذ در فعالیت ستونهای حزبی سیاسی حداقل در احزاب پایین.
پرداخت دستمزدهای کلان به وکلای مدافع قبل از محاکمه قاتلین اس.اس و خنثی کردن تصمیمات دادگاههای المان غربی علیه رفقای قبلی انها در ان کشور به هر وسیله ممکن.
تامین شغل برای عوامل سابق اس اس در کارهای تجاری و صنعتی و استفاده از معجزه اقتصادی که کشور را از سال 1945 مجددا ساخته بود و بالاخره تبلیغ این فکر در میان مردم المان که قاتلین اس اس فقط سربازان میهن پرستی بودند که در سرزمین های پدریشان خدمت می کردند و به هیچ وجه سزاوار زجر و آزاری نیستند که عدالت و افکار عمومی انها را بدان محکوم کرده اند.

 

 

 

دانلود کتاب پرونده اودسادانلود کتاب پرونده اودسا