دانلود کتاب پر اثر شارلوت مری ماتیسن ترجمه میمنت دانا

 

داستان این کتاب از راجر دالتون شروع میشود که به دیدار دوست خود ویویان میرود و راجر داستانی عاشقانه از سه سال آخر زندگی خود را به ویویان در ازای صد لیر میفروشد زیرا او وضع مالی مناسبی ندارد ، ویویان قبول کرده و شروع به مطالعه دست نوشته ها میکند راجر مرد ۴۰ ساله ایست که کارمند شرکت بیمه بوده و همسر و یک دختر پانزده ساله دارد اما رابطه او با همسرش سرد و بی روح است .
یک روز راجر دالتون از طرف شرکت بیمه برای رسیدگی به مرگ همسر مادام کوترل راهی خانه او میشود و به محض ورود در پشت در خانه مفتون صدای بسیار دلنشین و زیبای مادام کوترل که از خانه به گوش میرسد میشود و البته بعد از دیدار با مادام کوترل بسیار زیبا و جوان که تنها هیجده سال شیفته چهره او هم میشود.
بعد از درگیری های دالتون با خودش تصمیم میگیرد با ماویس کوترل وارد رابطه عاشقانه شود و ماویس نیز از این رابطه استقبال می کند تا جایی که روزی یک پیرمرد مستاجر دالتون را متقاعد میکند که باید ماویس خواننده شود و دنیا نباید از صدای زیبای او محروم باشد، دالتون این مفکوره را با ماویس در میان می گذارد اما ماویس به شدت عصبانی شده و آن را رد میکند.
ماویس برای دالتون داستانی را از خود بازگو میکند مبنی بر اینکه یک فالگیر در زمان نوجوانی به او گفته که تو نباید بخوانی در غیر این صورت تنها عشق زندگیت را از دست خواهی داد ، راجر این موضوع را خرافات و اوهام ماویس میداند و اصرار دارد که ماویس باید به دنبال یک معلم برای تمرین آواز باشد. این درگیری تا جایی پیش میرود که ماویس برای چند روز راجر را ترک کرده اما او دوباره بر می گردد زیرا نمی تواند زندگی بدون دالتون را تحمل آورد.

برای خرید کتاب پر اثر شارلوت مری ماتیسن ترجمه میمنت دانا نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید.

 


راجر دالتون بهترین معلم آموزش آواز برای ماویس را ملاقات میکند معلم بعد از شنیدن صدای ماویس این تعلیم را قبول میکند ولی در ازای آن هزار لیر دستمزد درخواست میکند و عنوان میکند که در سال بیشتراز یک دانش آموز قبول نمی کند و باید فورا به پاریس برگردد، دالتون که چنین پولی ندارد باید آن را هر چه زودتر تهیه کند ابتدا نزد دو برادر سرمایه دارش میرود ولی هر دو بعد از شنیدن داستان کمک به او را رد میکنند.
ماویس به راجر اقرار میکند که در زندگی تنها عشق او برایش کافیست و نمی خواهد به خواننده مشهوری تبدیل شود اما دالتون قبول نمی کند و با اختلاس از شرکت بیمه آن پول را تهیه کرده و میپردازد روز وداع ماویس و دالتون ، ماویس رازی را با دالتون در میان میگذارد او می گوید شوهر خود را با یک زهر آهسته آهسته به قتل رسانیده زیرا شوهرش قصد داشته از زیبای او سو استفاده کرده و او را به مردان بفروشد.
دالتون بعد از شنیدن این راز برای مدتی از ماویس زده شده و با خود می اندیشد آیا این زن ارزش اختلاس و از دست رفتن آبرو در نزد برادرانش را داشته ، سرانجام دالتون به دلیل اختلاس سه سال به زندان میافتد و بعد از آن دست نوشته های خود را به ویویان میرساند....

 

 توجه کارا کتاب یک فروشگاه کتاب های قدیمی چاپی است که از خرید کتابخانه شخصی تامین میشود

و این کتاب توسط کاربر برای دانلود رایگان قرار داده شده  بنابراین استدعا دارم اگر کتاب نامبرده حق نشر یا مولف داشته لطفا به شماره 644_43_53_0912 اطلاع دهید سریعا حذف گردد

 

دانلود کتاب پر