دانلود کتاب ژولیت یا مواهب رذیلت اثر مارکی دو ساد ترجمه علی طباخیان

 

 نکته اول : خواننده گرامی بهتر است قبل از خواندن این اثر کتاب ژوستین یا مصائب فضیلت را خوانده باشد.
نکته دوم : همانطور که می دانید کتاب ژوستین سه نسخه دارد.نسخه ای که قبلا بنده ی حثیر ترجمه کرده ام. نسخه ی دوم آن است. ولی ساد در سال 1797 تا 1801 نسخه سومی از ژوستین را منتشر کرد که فوق العاده طولانی تر بود. به موازات کتاب ژوستین تا سال 1801 کتاب دیگری نوشت که ژولیت نام داشت. کتاب ژولیت بر اساس نسخه ی سوم ژوستین است و به همین جهت پایان آن و بخشی از داستان با نسخه اول و دوم ژوستین متفاوت است و یبا نسخه ی سوم تطابق دارد.بنابراین اثری که می خوانید پایان متفاوتی با نسخه ی ترجمه شده ی ژوستین یا مصائب فضیلت دارد.
نکته ی سوم : کتاب پیش رو از متن انگلیسی به فارسی برگردانده شده است. مترجم انگلیسی ژولیت austryn wainhouse نام دارذ. از انجایی گه اثر ژولیت کتاب فوق العاده طولانی است ( بیش از هزار صفحه) و اغلی صحنه های خشن است. بنابراین تصمیم گرفتم که کتاب ژولیت را بصورت خلاصه ترجمه کنم. در اثر پیش رو هیچ بخشی سانسور نشده و فقط صحنه های جنسی و دیالوگهای زائد و طولانی خلاصه شده است.وتصمیم گرفتم که خلاصه ای از کتاب را ترجمه کنم باز هم تاکید می کنم که فقط صحنه های ج نسی و بخشی از قسمتهای زائد کتاب خلاصه شده و سایر بخش های کتاب دست نخورده باقی مانده است.

 

برای خرید کتاب ژولیت یا مواهب رذیلت اثر مارکی دو ساد ترجمه علی طباخیان نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

توجه این کتاب توسط کاربر اپلود شده است در صورت حق نشر یا عدم رعایت قوانین کشور لطفا به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد

 

دانلود کتاب ژولیت یا مواهب رذیلت