دانلود کتاب علی و نینو اثر قربان سعید ترجمه علیرضا طاهری

 

 چندی پیش که علی و نینو برای نخستین بار بزبان انگلیسی انتشار یافت.هیچ کسی نه نام این کتاب را شنیده بود و نه نتام قربان سعید نویسنده آن را با این حال درست دو هفته پس از انتشار علی و نینو این کتاب درصدر پرفروش ترین کتاب های جهان جتی گرفت.
و درین مقام چندان استوار ماند که رکوردی جدید برپاکرد.همزمان با این توفیق بیمانند علی و نینو تقریبا به کلیه زبانهای زنده جهان نیز ترجمه شد و خوانندگان جئراجور از چشم بادامی های خاور دور تا دورگه های امریکای لااتین را شیفته خود ساخت.
اما این همه کامیبای برای کتابی که سالها در زیر کوهی از غبار فراموشی گرد و خاک خورده بود از تیرگی ابهامی که نام قربان سعید را در بردارد حتی اندکی نیز نکاست.
بسیاری از منتقدان و کارشناسان ادبی در چهار گوشه جهان کوشیدند تا شاید ردی از قربان سعید بیابند و خوانندگان مشتاق را از سرگذشت وی اگاه کنند.اما هیچ کدام به جایی نرسیدند و حتی نتوانستند نام واقعی قربان سعید را بیابند.
و این ناکامی تا امروز که شمار خوانندگان اثر جاودانی و فراموش نشدنی علی و نینو از مرز دها میلیون تن نیز گذشته همچنان ادامه دارد.

برای خرید کتاب علی و نینو نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 علی و نینو یک داستان لطیف عاشقانه است که نشانی از پورنوگرافی و مطالب ضد اخلاقی در ان نمی توان یافت.
ماجرای عشق پاک و معصومانه دو جوان یکی مسلمان شیعی و پاکنهادیست که خون شرقی در رگهایش جریان دارد و متکی بر فرهنگ و تمدن اسلامی می کوشد تا در برابر ترکتازی و هجوم بی رحمانه و سیل اسای فرهنگ و تمدن غربی ایستادگی کند.
و دیگری یک دختر گرجی که دامان غرب پرورش یافته است. اروپا رذا از اسیا بسی برتر می داند.
اروپایی ها را متمدن می خواند و اسیایی هارا مشتی وحشی بیابانگرد که جز خونخواهی و خونریزی اندیشه یی دیگر در سرندارند.
حال تجسم کنید که در میان دو دلداده جوان چه پرتگاه هراسناک و چه شکاف عمیقی وجود دارد.

 

 

دانلود کتاب علی و نینو