کتاب قهوه سرد آقای نویسنده اثر روزبه معین.

کتاب یک رمان ایرانی با مضمون عاشقانه است که همراه با اتفاقات هیجانی است و در یک ماه به چاپ بیستم رسید و بیشتر از پنجاه بار تجدید چاپ شده است‌.

رمان مورد نظر درباره یک نویسنده به اسم آرمان روزبه و یک روزنامه نگار است و اتفاقی که در کودکی آرمان میفتد باعث اتفاقات بعدی است.

آرمان در سنین کودکی به یک دختر علاقمند میشود که از دختر پانزده سال کوچکتر است که دختر که برای یادگیری پیانو به منزل یک پیرزن میرود و به این دلیل که پیرزن فقط یک آهنگ بلد است آرمان نت های موسیقی را تغییر میدهد تا آموزش بیشتر طول بکشد.

در آینده آرمان به کنسرت دختری که در کودکی به او علاقمند شده است میرود و اتفاقاتی در کنسرت میفتد که به علت لو نرفتن به آن اشاره نمیکنیم.اوایل که استقبال بی نظیری از کتاب شده بود فکر میکردم دلیل جذابیت این رمان چیه؟وقتی تصمیم گرفتم کتاب را مطالعه کنم متوجه شدم که یک رمان متفاوت است البته بیشتر برای جوانان.

 

 

دلیل اصلی معروفیت کتاب متن های کوتاه و زیبای بین رمان است و به نظر میاد نویسنده متن های فلسفی زیادی داشته و تصمیم گرفته که آنها را در قالب یک رمان منتشر کند و کتاب پر از متن های کوتاهی بود که میشد چند بار بخونی و هربار بیشتر مفهومشو درک کنی و لذت ببری.پیشنهاد ما این است .

این کتاب برای شروع مطالعه یک کتاب روان است که شما را به مطالعه علاقمند میکند.

قسمت هایی از متن کتاب‌(موزیک یه هنر خیلی مهمه و وقتی درکش میکنی متوجه زیبایی های منحصر به فرد دنیای هنر میشی و متوجه آهنگ اجزای طبیعت میشی که هر کدوم منحصر به فرد هستن.خطرناک تر از آدم هایی که اصلا کتاب نخوندن اونایی هستن که فقط چند تا کتاب خوندن چون همیشه سطر به سطر کتاب نقل قول میکنن و همه چیز به اون کتاب ربط میدن.این که عاشق بشی مثل این میمونه که داری به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ گوش میدی اگه بخوای صدارو بشنوی باید تمرکزت فقط روی صدای پیانو باشه و به صداهای خنده و صحبت ها گوش نکنی تو واسه من حکم اون صدای قشنگ بودی که بخاطرش هیچ صدایی نشنیدم).

 

دانلود کتاب قهوه سرد آقای نویسنده اثر روزبه معین