دانلود کتاب یکلیا و تنهایی او اثر تقی مدرسی

 

 رمان یکیلیا و تنهایی او در جلد نمادین پیرامون جنگ شر و خیر میباشد.و برگرفته و الهام گرفته از 3 داستان پیچیده و گره خوردذه است که همین ماجرا را در خود نهانیده. و هر کدام از کارکترهای رمان نماینده یکی از خیر و شر میباشند.

رمان یکیلیا و تنهایی متاسفانه پس از انقلاب اسلامی هرگز تجدید چاپ نشد. و از اخرین چاپ این رمان شاهکار  حدود نیم قرن میگذرد.رمان یکلیا و تنهایی او برای نخست بار در سال هزار و سیصد و سی و سه توسط انتشارات نیل در صد و پنجا و دو صفحه بچاپ رسید. و همانطور که گفته شد روایت رمان بر طبق و الهام از تورات و در سرزمین باستانی اسرائیل سپری میشود.

کارکتر اصلی یعنی یکلیا پرنس اورشلیم است که سخت دل باخته شبانی میشود و این عشق باعث عذاب او شده و سختی دشواری او با طرد شدن و رانده شدن از شهرش و حال اوست تک افتاده و طر شده در  جور رود کوهن پرسه زنان ابلیس جلوی رهش سبز میشود تا....

بسیاری از اهالی کتاب کتاب یکلیا و تنهای او را بهترین اثر تقی مدرسی می شناسند این رمان اول بار در دهه پنجاه به چاپ رسید.

و کتاب قصه ای است براساس عهد عتیق ماجرای دختر پادشاه سرزمین اورشلیم به نام یکلیا که از شهر و مردمش ترد شده و حال تنها و سرگردان در جوار رودخانه ابانه پرسه میزند تا غروب که ابلیس به نزد اوآمده و اورا با دوستی و دلداری جذب خود می کند برای خرید کتاب یکلیا و تنهایی او از سری کتاب های تقی مدرسی تماس بگیرید

 

 

برای خرید کتاب یکلیا و تنهایی او اثر تقی مدرسی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

دانلود کتاب یکلیا و تنهایی او