دانلود کتاب شیرین بانو اثر منوچهر مطیعی

 

 

می بایست نویسنده کتاب شیرین بانو را خوب بشناسید. منوچهر مطیعی یک رمان نویس حرفه ایست که با توجه به تاریخ کارکتر خلق می کند.

او در آثار خود همواره یک رمان تخیلی و غیر باور را ننوشته.بلکه همیشه ماجرا و حوادث و حضور قهرمانان و شخصیتهای داستاهایش را در یک دوره مهم تاریخی خلق نموده.

شما در رمانهای منوچهر مطیعی با تاریخ در جریان قهرمان قصه ربور شده و با ایشان تاریخ را سپری می کنید.و این نشان از اطلاعات دقیق منوچهر مطیعی از تاریخ و اتفاقات مهم تاریخی است.

بعلاوه که او یک نویسنده توانا با قلمی دلنشین و استاد خلق روایتی خواندنی و پر طرفدار است. چه در رمان هایی چون آقا حشمت و چه در آقا مهدی و یا راسپویت ما با شخصیتهای تاریخی و غیر تاریخی روبرویم که در یک تاریخ مهم شرح ماجرا می کنند.

در رمان شیرین بانو این بار برخلاف سه اثر نامبرده که هر سه رمان قهرمانش مرد هستند این نوبت در رمان شیرین بانو ما با یک بانو روبرو هستیم. تاریخ مربوط به هزار سال پیش است یعنی بیش از ده قرن پیش در دوره غزنوی.یعنی در عصر سلطان مسعود غزنوی که می توان گفت نویسنده از تاریخ بیهقی استفاده بسیاری نموده و روایت یک زن جاسوس است . و این نشان از یک داستان مهیج و جذاب و خواندنی است.

 

 

برای خرید کتاب شیرین بانو اثر منوچهر مطیعی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

 

 

دانلود کتاب شیرین بانو