دانلود کتاب شهید جاوید اثر نعمت الله صالحی نجف آبادی

 دانشمند معظم محترم کتاب شهید جاوید دامت معالیه. پس از سلام و تحیات فائقه نسخه ای از کتاب ار ارسال فرموده بودید مطالعه کردم و آنرا بمنظور و هدف از تالیفات(رد شبهات نابجای بعضی از مستشرقین و نویسندگان اهل سنت در حادثه قیام مقدس حضرت سید الشهدا یگانه جهاد شاهکار در راه حق و عدالت) وافی و کافی دیدم انصافا در ادای مقصود بهدایت دلیل و برهان راه میانه را طی نموده اید. مخصوصا خاطر شریف را بیک نکته اساسی که جزء برنامه پیامبران و جانشینان آنها است معطوف میدارم.یکی از علل قیام آن حضرت همانا اتمام حجه بود که دیگر جای عذر تراشی برای مخالفان و گمراهان نمانده و در بدبختی ها که بسوی اختیار و پس از اقامه حجه برای خود و دیگران در هر دو جهان فراهم ساختند زبان بشکایت نگشایند و نگویند.

 

برای خرید کتاب شهید جاوید اثر نعمت الله صالحی نجف آبادی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

در تاریخ اسلام در فاصله قریب پنجاه سال در سه نوبت زمینه تشکیل حکومت صد درصد عادله که سعادت دنیا و آخرت جوامع بشری در سایه آن فراهم میشد گسترده شد و متاسفانه مردم استعداد و لیاقت استفاده و تنعم از آن نعمت عظمی از خود نشان نداده و در هر سه نوبت با دست جنایتکار خود انرا برچیدند.کتاب شهید جاوید حاصل تلاش و تحقیق صالحی نجف آبادی است و در این کتاب به بررسی و تحقیق و تحلیل حادثه کربلا و قیام امام حسین میپردازد و اختلاف نظری با دیگر تحلیلگران داشته که نقش حکومت و برای حکومت  را در قیام کربلا بسیار پر رنگ میشناسد.

 

 

دانلود کتاب شهید جاوید