دانلود کتاب روح بشر اثر ناصرالدین صاحب الزمانی

 کتاب روح بشر نامی است که ما آنرا برای برنامه ی روانشناسی رادیوئی خود که باستثنای ماهای رمضان و تعطیلات محرم و سایر جشن ها و سوگواریهای رسمی مرتبا از اواخر سال 1336 تا کنون هر پنجشنبه از رادیوی ایران پخش شده است.انتخاب کرده ایم. مدت این برنامه با موسیقی آغاز و پایان دوازده دقیقه است. بطوریکه برای هر گفتار مدت ده تا ده دقیقه و نیم فرصت بجا مانده است.تا این هنگام که این مقدمه نگاشته میشود .صد و دوازده گفتار در برنامه ی کتاب روح بشر اجرا شده است.
کتاب روح بشر در دو بخش اساسی باضافه ی یک پیش گفتار و یک بخش مربوط بفهرستها و یک مقدمه به زبان انگلیسی و ترجمه انگلیسی فهرست مفصا مندرجات تدوین شده است.بخش اول اشمل عین بیست و شش گفتار رادیوئی است که در مدت شش ماه هفته ای یکبار روزهای پنجشنبه مرتبا از رادیوی ایران پخش شده است.

بدیهی است که این بخش تقریبا شامل یک چهارم از اصل گفتارهایی است که ما تاکنون در رادیو اجرا کرده ایم امید آن میرود که گفتارهای دیگر نیز بهمین سبک در اینده انتشار یابد.
بخش دوم کتاب متضمن چهار مقاله است گکه در تالیف آنها کمتر بمدت و زمان برخلاف گفتارهای رادیوئی پای بند بوده ایم.
در گفتارها چون بخاطر روانی و رعایت شیوه ی سخنرانی از تعین عناوین برای بندها خودداری کرده ایم در بخش فهرست مندرجات این کم داشت را برای نمایش بهتر افکار اساسی هر گفتار جبران نموده ایم.

 

برای خرید کتاب روح بشر اثر ناصرالدین صاحب الزمانی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 در این بخش هر گفتار به اجزاء داربست کالبدی خود تقسیم شده است.
کتاب روح بشر بطوریکه ملاحظه یشود دارای یک مقدمه انگلیسی است.ترجمه ی کامل انگلیسی فهرست مندرجات بانظمام فهرست مهمترین اصطلاحات فنی فارسی -انگبیسی کتاب نیز بدان افزوده شده است.

 

دانلود کتاب روح بشر