دانلود کتاب آيين دوست يابى اثر ديل كارنگى

حق تمام افراد است كه دوست داشته باشند و دوست داشته بشوند. اين موضوع يك نياز اساسى است.
ديل كارنگى اولين نفرى بود كه به اسين روابط انسانى توجه كرد و افكار و آموخته هايش را در قالب چندين كتاب به همگان آموزش داد. آموزش هاى تئورى او در كنار راهكار هاى عملى، كتاب را هدف مند و خواندنى كرده است و با مثال هاى متعددى كه بيان كرده به نوشته هايش اعتبار بخشيده است. ديل كارنگى در شهرى كوچك و فقير نشين متولد شد بدين سبب به روابط انسانى توجه زيادى داشت. او در سال ١٩١٥ كتاب آيين سخنورى را نوشت و پس از آن كتاب " آيين دوست يابى" را به قلم تحرير درآورد. اين كتاب جزو اولين كتاب هايى است كه به موضوع نفوذ بر ديگران و اثر گذارى بر آن ها نوشته شده است.
لحن جذاب و مثال هاى خواندنى و واقعى او از افراد بزرگ اين كتاب را به يكى از منابع اصلى ارتباط با ديگران تبديل كرده است.
كتاب در شش فصل نوشته شده است.
فصل اول اصول اساسى رفتار با مردم شرح داده شده است و تعاريفى را براى شروع بيا كرده است.
در فصل بعدى شش راه كسب محبوبيت را مى خوانيم. راه كارهاى عملى اين فصل، به جذابيت كلى اين كتاب افزوده است.
فصل سوم دوازده شيوه براى همراه كردن ديگران با خود را بررسى مى كند تا حدودى از مطالب فنون مذاكره هم ، در مطالب به چشم مى خورد. رقابت جالب كارگران شيفت صبح و شب در كارخانه ذوب آهن، كه مانع از ورشكستگى كارخانه شد، از مثال هاى جذاب و واقعى اين فصل است.

برای خرید کتاب آيين دوست يابى اثر ديل كارنگى نسخه کاغذی اینجا کلیک نمایید . برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


در فصل چهارم نه روش همراهى ديگران با خود بدون ذره اى ناراحتى يا خشم را مى خوانيم كه به شدت خواننده را به وجد مى آورد كه تا آخرين روش گفته شده را مطالعه و عملى كند.
فصل پنجم يك جور اثبات براى آموزش هاى اوست. فصلى كه به كتاب اعتبار مى بخشد او نامه هايى را در كتاب آورده تا خوانندگان بتوانند تغيرات در روابط را حس كنند. اين فصل" نامه هاى معجزه آميز" نام دارد.
و در فصل آخر هفت توصيه براى روابط خانوادگى را بيان مى كند.
اين كتاب
* مطالعه اين كتاب به همگى پيشنهاد مى شود مخصوصا افرادى كه به روابط خود اهميت مى دهند هر چند رعايت اصول گفته شده براى هر انسانى لازم است.

آيين دوست يابى
ديل كارنگى

ژانر روانشناسى

 

 

دانلود کتاب آيين دوست يابى