دانلود کتاب در پیرامون روان اثر احمد کسروی

 

 کتاب در پیرامون روان کتابیست روان شناسی از یک غیر روانشناس که البته این از دید من درست نیست.

احمد کسروی نه تنها یک نویسنده و مولف بود بلکه ایشان مدرس و محقق و فیلسوف بود کسی که تاریخ را خوب می شناخت چرا که بسیار تحقیق کرده بود ودرباره مقاطع مختلف تاریخ چون مشروطه سالهای سال تحقیق و مطالعه و رفرنمس جمع اوری کرده بود و با توجه با اسناد کتابهای خود را تالیف می نمود.

این چنین است که بسیاری از آثار احمد کسروی با گذشت بیش از نیم قرن هنوز بهترین رفرنس آن موضوع تاریخی میباشد مثلا تاریخ مشروطه ایران مثلا شهریاران گمنام و بسیاری دیگر نوشته و تالیفات ایشان.

بنابراین ایشان تنها ادیب نبود بلکه یک نویسنده تاریخ بود که فلسفه و روانشناسی را بخوبی می شناخت. او کتب ارزمندی در پیرامون دارد که سوال و جوابهای مخاطب است. یعنی ایشان یک استاد فرزانه است که خود در دوران شاگردی به تمام جوابها گویی رسیده و حال با فروتنی پاسخگو است.ملا در کتاب در پیرامون ادبیات

خوب ما در کتاب در پیرامون روان با احمد کسروی تاریخ شناس یا ادیب روبرو نیستیم ما با احمد کسروی فیلسوف ادیب تاریخ نگار نویسنده و محقق روبرو هستیم.

نویسنده در صد و بیست یک صفحه به صحبت کردن با مخاطبش می پردازد با فلسفه و استدلال تماتمی سوالها را کامل و دقیق شرح میدهد.

جوابهایی که شاید در یک کتاب هزار صفحه ای نیز پاسخی پیدا نکنیم.

کتاب در پیرامون روان نخست بار در سال هزار سیصد و بیست چهار توسط انتشارات بامداد بچاپ رسید

.

کتابیست کم حجم اما بسیار پر مغز و خواندنی و علمی با توجه به بیش از 7 دهه که از نگارش کتاب گذاشته همچنان حرفهایی برای زدن دارد.

 

برای خرید کتاب در پیرامون روان اثر احمد کسروی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب در پیرامون روان