دانلود کتاب زندگینامه یک یوگی اثر پاراما هانسا یوگا ناندا

 علم یوگایی براساس ملاحظه تجربی انواع تمرین های تمرکز و تعمق قرار گرفته است و یوگا عابد را قادر می کند به اختیار خود جریان حیات را به گیرنده های پنج گانه حواس بینایی.شنوایی. بویایی.چشایی و لامسه منتقل کند. یوگی با رسیدن به این نیرو قطع ارتباط حواس می تواند به سادگی ذهن خود را به اختیار خود با قلمروهای الهی یا با دنیای ماده پیوند دهد. او دیگر به ناخواست به وسیله نیروی حیات به قلمرو و تهی حواس پر سر و صدا و افکار بی قرار باز نمی گردد.
زندگی یک کرییا یوگی پیشرفته تحت تاثیر اعمال گذشته نیست بلکه فقط توسط راهنمایی های روح اللهی است که هدایت می شود .بدینسان عابد از اعمال نفسانی خوب و بد زندگی روزمره که مانند حرکات حلزون آهسته است عقب وار می فرازد.

 شیوه برتر زندگی روح.یوگی را از زندان نفس خود رها می سازد و او می تواند هوای مطهر حضور خدا در همه جا را تنفس کند. بندگی و اسارت زندگی طبیعی بر عکس در یک مسابقه خجالت اور اسیر است.انسان با انطباق زندگی خود با نظم تکاملی نمی تواند از طبیعت سبقت بگیرد.با اینکه او بدون تخطی از قوانینی که بر جسم و ذهنش حکمرانی می کند همچنان نیازمند یک میلیون سال زندگی های رنگارنگ تا به رهایی برسد.

برای خرید کتاب زندگینامه یک یوگی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 شیوه های جهان نمای یک یوگی که خود را از شناسایی ذهن و فیزیکی رها می کند بنابراین به کسانی توصیه می شود که هزاران هزار سال را با انزجار می نگرند.این محیط عددی در مورد انسان معمولی که در هماهنگی با طبیعت زندگی نمی کند بزرگتر می شود.و در عوض پیج و خم های غیر طبیعی را دنیال می کند و در جسم و ذهن خود به قوه تمیز سلامت عقل طبیعت اهانت می کند.دو میلیون سال سختی می تواند او را به رهایی برساند.

 

 درود این کتاب توسط کاربر آپلود شده و  دانلود رایگان میباشد چنانچه حق نشر یا مولف دارد لطفا به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف نماییم.

 

دانلود کتاب زندگینامه یک یوگی