دانلود کتاب رنه اثر شاتو بریان ترجمه شجاع الدین شفا

 

 کتاب کوچک رنه که نخستین بار در چهارده سال پیش همزمان چاپ اول کتاب نغمه های شاعرانه بزبان فارسی انتشار یافت
اکنون باز همراه نغمه های شاعرانه تجدید چاپ میشود.و خیلی خوشوقتم که سومین چاپ رنه که اکنون بدست شما رسید مثل ششمین چاپ نغمه های شاعرانه که دو هفتع پیش (سال 1334) انتشار یافت. از همه چاپهای گذشته زیباتر و نفیس تر است.
در مدت درازی که از نخستین چاپ رنه میگذرد این کتاب همیشه مورد علاقه خواندگان بوده و بکرات قسمتهای مختلف ان در روزنامه ها و مجلات مورد نقل و اقتباس گرفته است.
شاید یک علت این توجه این باشد که قهرمان این کتاب با روح سودائی و اشفته و مخصوصا افسرده خود در نزد جوانان ایرانی نظیر زیاد دارد و عده بیشماری هستند که در حقیقت خود در صفحات رنه مجسم می بینند.و صف آلام و هیجانهای روحی خویش را از زبان رنه میشنوند.

مقدمه چاپ های اول و دوم شامل شرح مفصلی درباره زندگی و اثار شاتوبریان بود که با کتابی بکوچکی رنه تناسب نداشت.معهذا در این چاپ نیز این مقدمه نقل شد زیرا بهتر بود که چاپ تازه رنه بهمان صورت که خوانندگان عزیز نت انرا در طول سالها دیده و پسندیده اند بدست خوانندگان تازه برسد و در ان تغییر روی ندهد.

 

برای خرید کتاب رنه اثر شاتو بریان ترجمه شجاع الدین شفا نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

 

 

دانلود کتاب رنه