پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

تاریخ جادوگری

موجود
600,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب تاریخ

کتاب تاریخ جادوگری اثر ایرج گلسرخی
توضیحات

کتاب تاریخ جادوگری اثر ایرج گلسرخی

 

کتاب تاریخ جادوگری که در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت چاپ شده می باشد.این اثر توسط ایرج گلسرخی نوشته شده است.که چاپ آن بر عهده ی نشر علم بوده است.

این اثر نتیجه مطالعه کردن های اندیشمندان معروف و سرشناس و چند عدد دانشگاه و چندین موزه می باشد که به طور کلی تاریخ جادوگری به دست ایشون تدوین شده است.

این اثر برگرفته از دویست و پنجاه تصویر می باشد که بنا به نگاشته های گوناگون بخش بزرگ آن از کتابخانه محرمانه واتیکان در دوران جنگ برداشته شده است. آیینی دیگر که بن مایه‏ ی جادویی دارد قربانی می باشد .در نهاد قربانی معنی و مفهومی جادویی پنهان شده است.در آیین‏های جادویی قربانی انسان و حیوانات زیاد بوده است و آریای‏ها همچنان این‏ رسومات را داشته‏ اند.

 

خرید کتاب تاریخ جادوگری اثر ایرج گلسرخی

 

این مراسمها به گونه ای جادوی تقلیدی را فرایاد می‏ آورد.پیش آگاهی با رویا هم در این زمان دیده می گردد.

دو خوابی که آستیاگ آخرین پادشاه‏ ماد درمورد دختر خویش ماندانا دید و به گونه ای پیش دیدن زادن کورش بود و آرزوهای که‏ کوروش دید و مغان گزاردند از این‏گونه است.

نماد پردازی رویا و تأویل و تعبیر آن در این‏ خواب‏ها ارزش بسیار بخصوصی داشت.آستیاگ دو خواب درمورد دختر خود دید.یک دفعه رویایی اینگونه دید که از بطن‏ دخترش آب بسیاری جاری گشته که شهر او و سراسر آسیا را فرا گرفته است.

خرید کتاب تاریخ جادوگری اثر ایرج گلسرخی چاپ اول نشر علم و در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به انتشار رسیده است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.