خرید کتاب

پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

تاریخ زیبایی

موجود
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.50 (3 رای)
25,000 تومان
کد محصول :
برگشت به مجموعه: کتاب تاریخ
کتاب تاریخ زیبایی اثر اومبرتو اکو
توضیحات

در پیشگفتار کتاب تاریخ زیبایی آمده است چگونگی وصف زیبایی زن. مرد .اشیا یا طبیعت در هر فرهنگی.نمونه روشن تفاوت ادراک و ساخت مفهوم زیبایی میان اقوام مختلف است.نظریه های به ظاهر جهانشمول درباره زیبایی یا مفهوم زیبایی در هر تمدنی نیز نمی تواند مستقل از عواملی شکل گرفته باشند که فرهنگ آن تمدن را پی ریزی کرده اند.اگر هنگام مطالعه چنین متنهایی فرهنگ و زمینه ای که تاویلها در آن رشد کرده و بیان شده اند از یاد نروند.هر فرضیه ای در مکان خودش قرار می گیرد.و اگر  چنین شد.قدرت جهانشمولی یک نظریه ذهن بیشتر می تواند متن را از تفسیر جدا کند و خود به تعبیر بپردازد.

کتابی که پیش رو دارید زیر نظر یکی از اندیشمندان ایتالیایی.امبرتو اکو با موضوع تاریخ زیبایی نوشته و به زبان انگلیسی ترجمه شده است.

شهرت اکو در مقام نشانه شناس و داستان نویس با تاویل و تفسیرهایش از علم و علوم انسانی سده های میانه رابطه دارد.مقدمه و نه فصل از هفده فصل کتاب را اکو نوشته است و دیگر فصلها زیر نظر او بقلم جورلامو دو میکله نگاشته شده اند.

در مروری تاریخی برای یافتن تعریفها و تاویلهایی از زیبایی در این کتاب اکو و خمکارش می کوشند دیدگاه خود را با تکه بر مدارک علمی.تاریخی.هنری یا فلسفی غرب بیان کنند و برای تایید انها .اینجا و انجا.این نظریه ها را با تصویر یا برگزیده ای از متنهای نظری همراه نمایند

خرید کتاب تاریخ زیبایی اثر اومبرتو اکو ترجمه و گزینش هما بینا از انتشارات فرهنگستان هنر چاپ اول سال در کارا کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب نایاب موجود است و برای خرید کتاب و سفارش کتاب  مطابق روش خرید (خرید اینترنتی کتاب و خرید انلاین کتاب یا خرید تلفنی ) اقدام نمایید

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.