پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

خاطرات سفر آذربایجان و کردستان

موجود
500,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب تاریخ

کتاب خاطرات سفر آذربایجان و کردستان اثر محمدرضا خلیلی عراقی
توضیحات

کتاب خاطرات سفر آذربایجان و کردستان اثر محمدرضا خلیلی عراقی

 

 نویسنده دو بار به آذربایجان سفر نمود بار اول چهارشنبه 13 مرداد و بار دوم چهارشنبه 17 آذر مجموعا در ظرف هشتاد روز گوشه و کنار آن سرزمین را دیده ام خاطرات نخستین سفر 50 روزه خود را پس از مراجعه در مدت 68 روز ( پنج شنبه اول مهر تا دوشنبه هشتم آذر) بنگارش درآورده و در مدت 52 روز ( 19 مهر تا 10 آذر) در چاپخانه ارتش بچاپ رسیده بود و بصورت کتابی در 264 صفحه منتشر گردید و چاپ نخستین تنها در تهران و شهرستانهای آذربایجان و قسمتی از کردستان در روز 21 آذر که مصادف با سومین سال نجات آذربایجان بود بفروش رسید.
و بدیهی است همکاران فرماندهان پادگانهای مختلف آذربایجان با نویسنده جهت فروش و انتشار آن و حس استقبال مردم آن سامان برای خرید کتاب از عواملی هستند که موجبات تشویق نویسنده و فراهم نمود بار دوم که مدت سی روز چهارشنبه 17 آذر تا شنبه 18 دی در آذربایجان و کردستان گردیدم و پس از مراجعت لازم دیدم نسبت بمطالب گذشته تجدید نظر کلی نموده و انچه که قبلا ننشوته بودم و یا بر اثر مسافرت دوم به آن واقف گردیدم برآن بیفزایم.

بهمین جهت از روز جمعه 24 دی تا یکشنبه 22 اسفند مطالب کتاب اول و اطلاعات جدید را بقالب ریخته و کتابی را که اکنون از نظر شما میگذرد بوجود آوردم.
این کتاب در ظرف 58 روز نوشته و در مدت 55 روز در چاپخانه ارتش بچاپ رسید

 

 

 

کتاب های محمدرضا خلیلی عراقی

کتاب تاریخ خاطرات سفر آذربایجان و کردستان اثری از محمدرضا خلیلی عراقی چاپ سال 1328 چاپخانه ارتش با تجدید نظر و کلی اضافات

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.