پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کودک در سرزمین وحش

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب دست دوم

کتاب کودک در سرزمین وحش اثر هارولد کلمپ ترجمه مینو ارژنگ
توضیحات

کتاب کودک در سرزمین وحش اثر هارولد کلمپ ترجمه مینو ارژنگ

 

هر نویسنده ای به طور منطقی اثر خود را با بازگو کرد مسائل و اتفاقات کوچک شروع می کند و با رسیدن به کمالات بدان پایان می دهد.به عبارتی دیگر او داستان خود را از بندگی و اسارت شروع می کند و نهایتا با ازادی معنوی و روحانی ختم می کند.
با وجودی که این اصل حقیقتا درست است. اما با این حال فهم عمومی مردم در خصوص زندگی قبل و بعد از خداشناسی کاملا اشتباه است.ما چنین تصور می کنیم که تمام سختیها پیش از مرحله خداشناسی و ارامش کامل پس از ان نصیب می شود. اما خوشبختانه زندگی دارای ابعادی بیش از این است. و همین امر ایجاب می کند که در زمینه اگاهی همیشه یک قدم دیگر برای برداشتن و یک بهشت دیگر برای رسیدن وجود داشته باشد. در نوشتن این کتاب که در مورد خداشناسی می باشد ممکن است از من انتظار برود که با تمام تجربیاتی اغاز کنم که نمایشگر جهال من از واقعیت معنوی است.سپس در یک لحظه نوری کور کننده جهالت تاریکی را به کناری بزند و تجربیاتی از روشنگری کامل معنوی را جایگزینش کند. البته همین طور هم بود اما نه به ان تربیتی که همه فکر می کنند. به این ترتیب موضوع اصلی این کتاب صرفا درباره تجربه خدا نیست بلکه شامل داستانهایی نیز می باشد که قبل و بعد از ان تجربه اتفاق افتاده اند.
این داستانها نشانگر ان است که من چگونه می بایستی با وضعیتی از هوشیاری در زندگی روزمره ام مدارا کنم که انقدرها هم که می گویند با شکوه نیست.

کتاب کودک در سرزمین وحش داستان چگونگی حل معمای خداشناسی در دنیائی است که در یک نظر خیلی کمتر از یک باغ و بوستان معنوی به نظر می اید. به هر حال پنهان در گوشه و کنار مخفی این کتاب سرنخهایی است که نشان می دهد چگونه شماهم می توانید به شکوه الهی دسترسی پیدا کنید.

مينو ارژنگ این کتاب در سال 1379 ترجمه و به چاپ رسانید

در حال حاضر این کتاب موجود نیست تا مجوز و چاپ مجدد از وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.