پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

جری جوان

موجود
30,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب جری جوان اثر جین وبستر
توضیحات

جین وبستر نه فقط در کتابهای بابا لنگ دراز و دشمن  عزیز بلکه در کلیه داستاهای جین وبستر پیامهایی سرشار از عطوفت و انسان دوستی به خواننده می دهد و پیامهای او چون سخنی که از دل برآمده به لطافت بر دل می نشیند.پیام های انسانی و پر احساس جین وبستر ساده و روشن و در عین حال بسیار گیرا و موثر است.بطوری که نقشی پایدار در ذهن خواننده اندیشمند و بینش های او به جا می گذارد.

کتاب جری جوان نیز یکی از داستانهای دلنشین و زیبای جین وبستر است که نویسنده سوژه آنرا از زندگی در ایتالیا الهام گرفته است.ترجمه این رمان توسط سوسن اردکانی در سال هزار و سیصد و شصت و سه 1363 توسط انتشارات آپادانا صورت گرفته است.

ایتالیا سرزمین رویاهای شیرین جوانی جین است و به قول خود جین وبستر در کتاب وقتی پتی به دانشگاه می رفت.اگر یکبار به ایتالیا سفر کنید هرگز خاطره انرا فراموش نخواهید کرد.

جری جوان نخستین بار د سال سال 1906 میلادی انتشار یافت . این رمان دلکش خواننده را به یاد روزهای خاطره انگیز جوانی به سرزمین رویاهای خوش می برد. با این حال جری جوان نیز مانند سایر آثار جین وبستر هم از طنزی ظریف و دلنشین و هم از پیامهای عاطفی و انسانی نویسنده غنا گرفته و مجال تاثیر بیشتری یافته است.

جین وبستر سرانجام بعد از سالها دنیاگردی در نیویورک اقامت گزید و در سال 1015 با یک قاضی نیویورکی به نام گلن فورد مک کینی ازدواج کرد و در سال 1916 در استانه چهل و یک سالگی چشم بر جهان فرو بست.

خرید کتاب جری جوان اثر جین وبستر ترجمه سوسن اردکانی (شاهین) چاپ اول هزار سیصد و شصت و سه 1363 از انتشارات آپادانا در فروشگاه اینترنتی کتاب کارا کتاب مطابق روش خرید کتاب در سایت اقدام نمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.