پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

شرف راهزن

موجود
120,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب شرف راهزن اثر شاپور آرین نژاد
توضیحات

رمان شرف راهزن یک رمان در ژانر تاریخی ماجرایی است که توسط شاپور آریا نژاد نوشته شده است البته نام اصلی نویسنده رکن الدین آرین نژاد است که در سال هزار سیصد هفتاد و یک توسط انتشارات دنیای کتاب در 297 در قطع وزیری جلد سلفون به چاپ رسید.

و ام اپیرامون این داستان

کتاب شرف راهزن سرگذشت عبرت انگیز و عملیات قهرمانی عباس گالش یاغی جسوری که مدتها آسایش اهالی گرگان و مازندران را برهم زده دشمن شماره یک ترکمنها لقب گرفته بود. همانطور که  نام شخص قصه عباس گالش است. برای برخی از شما دوستان سوال پیش میاید این نام فامیل نیست و لقب اوست و گالش به چه معنی است.گالش در زبان مردم گرگان و برخی مازنیها به معنای چوپان است و در زمان های قدیم با اشخاصی که در دل طبیعت و دشت و صحرا زندگی می کردن و از مردم دور زندگی میکردند و از انجا که چوپان نیز عاشق صحرا و دشت و طبیعتن به این لقب نامیده میشود.

و اما عباش گالش نیز مردی با صفا و اهل صحرا و دشت و طبیعت بود. و در کل مرد شریفی بود. که ناگهان کاملا تغییر شخصیت میدهد و اخلاق و مرام را دور می اندازد راهزن و و قاتلی ظالم میشود.

 

برای خرید کتاب شرف راهزن اثر شاپور آرین نژاد چاپ سال هزار سیصد و هفتاد و یک 1371 از انتشارات دنیای کتاب در دویست و نود و هفت صفحه در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب مطابق روش خرید کتاب در سایت اقدام نمایید

دانلود کتاب شرف راهزن

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.