پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

سمفونی مردگان

موجود
150,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب سمفونی مردگان اثر عباس معروفی
توضیحات

کتاب سمفونی مردگان اثر عباس معروفی شاهکار نویسنده نامدار ایرانی که توسط اکثر منتقدین بزرگ ایران و حتی خارجی ستایش شده است.و جز بهترین رمانهای ایرانی و کتاب های عباس معروفی است.رمان سمفونی مردگان در سال دو هزار و سه میلادی جایزه مشهور بنیاد انتشارات ادبی فلسفی سورکامپ را کسب نمو. که می توانید بصورت کامل راجع به این اثر در قسمت معرفی کتاب سمفونی مردگان بخوانید.

رمان سمفونی مردگان اثریست تراژدی و تاثیر گذار که سبک روایت نویسنده در این شاه اثر بسیار خاص است.و یکی از ویژگی خاص این رمان تغییر روای داستان است که زاویه دید داستان یک نفر نیست و روایت از دیدگاهی متفاوت گزارش شده و زمان نیز در حال تغییر است و فلش بک  در سیر داستان پیوسته اتفاق می افتد.همینطور ناپیداری فضا و مکان با زمان از تکنیک خاص رمان سمفونی مردگان است.

 و در مسیر داستان ما یک اتفاق را از چند زاویه شاهد خواهیم بود و راوی ها در طی داستان سخن خود را می گویند و میرونمد اما این داستان یک کارکتر اصلی داشته که مرد جوانی است شاعر که در جدال خشم پدرش هست که شخصی سنتی و قدیمی باور است.و زمان این روایت بین سالهای هزار و سیصد و ده تا هزار و سیصد و سی می باشد. بسیاری رمان سمفونی مردگان را تاثیر گرفته از رمان خشم و هیاهو می شناسند.

خرید کتاب سمفونی مردگان اثر عباس معروفی چاپ اول سال 1373 که برنده سال دوهزار و سه ,جایزه بنیاد انتشارات ادبی فلسفی سورکامپ را برای این رمان دریافت نمود.

و در اخر این رمان طی چند دهه بسیار تجدید چاپ شده و در چاپهای اخر قدری اصلاحیه خورده وترجمه رمان سمفونی مردگان به چنذ زبان دیگر اتفاق افتاده و مورد پسند بسیاری از منتقدین بزرگ جهان قرار گرفته است.

 

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.