پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

طوطی

موجود
600,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی
توضیحات

کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی

 

پیرامون کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی باید گفت یک رمان فارسی با قابلیت ساخت فیلم که توسط خود نویسنده و بازی خود به تصویر درامد. رمان طوطی درسال هزار سیصد و چهل و چهار نوشاه شد و چهار سال بعد توسط انتشارات روزن در سال هزار سیصد چهلو هشت بصورت کتاب در امد و هشت سال بعد یعنی سال هزار سیصد پنجاه و شش به فیلمنامه و به فیلم تبدیل شد.

این اثر یک رمان جسورانه و بی پرئاست روایت روزمرگی دو جوان است از طبقه معمولیو که گستاخی و ازاد نویسی پیشتاز و پر سر و صدا بود در دوران خودش. قصه بیهودگی و پوچی ادمهاست.روایت تهران قدیم و محله روسپی ها یا همان خیابان جمشید  و توصیف محله شهر نو و حال و هوای دردناک قربانیان جنسی. و قصه گزارشکر دو جوان است که بی امید و انگیزه زندگیشان را بی هدف به خوشگذرانی و صرف زمان می کنند.

 

 

خرید کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی

 

اما خوشی هایی که بیشتر حالشان را ناخوش می کنند و به نوعی به درجه ای رسیدون که چیزی دیگر خوشحالشان نمی کند.مست کردنها و بی فکر روزرا شب کردن.نویسنده مشخص است که بسیار تحت اثار و وصفهای عریان و حتی خشن صادق چوبک است و قصه با ارتباط این دو جوان با زن روسپی به نام طوطی به ماجرا و بزنگاه میرسد .و از یک وصف کسل کننده قدری به سمت عشق و هیجان عاشقی و سپس اتفاقی غیر پیش بینی که شرایط را کاملا دگرگون می نماید.

خرید کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی چاپ سال هزار سیصد و چهل هشت از انتشارات روزن در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.برای معرفی کتاب طوطی اثر زکریا هاشمی اینجا کلیک نمایید.

 

.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.