پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

گام به گام با اشو

موجود
150,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب روانشناسی
کتاب گام به گام با اشو : 365 روز مراقبه
توضیحات

کتاب گام به گام با اشو : 365 روز مراقبه یک کتاب اموزشی است یا بهتر بگویم یکسال زندگی است. و حاصل این یک سال زندگی که همراه با تمرین و دقت و مراقبه است در اصل رسیدن به یک زندگی کامل. در کتاب گام به گام ,اوشو پله پله مارا جلو میبرد و در این یکسال که 365 روز اموزش را شامل میشود .یعنی از هر روز ماه که با روز اول فروردین شروع میشود اوشو با ماهمراه است و هر روز و هفته و ماه و در نهایت سال را برای ما تعریف و زمدگی می کند.

بخش از کتاب را برایتان مب اورم که لذات قابل دسترس ماه اسفند.اگر گل نرگس در باغچه تان پرورش نمی دهید یک دسته از آنها را که این روزها در گلفروشیها یا توسط فروشندگان دوره گرد بفروش می رسد بخرید تا اتاق نشیمنات زیبا و روشن تر جلوه کند.

به استقبال بهار بروید.در حیاط خلوت به جستجو بپردازید.به گلخانه ها و محل پرورش گل و گیاه سری بزنید و چند نهال گل و میوه تهیه کنید.گیلاس.سیب ترش.یاس زرد. درخت غان.انتهای ساقه را بصورت مورب ببرید و انها را در ظروف مختلف جای دهید.گلدانهای بزرگ.بطریهای رنگین.کوزه های سفالی.حتی قوطیهای شیر خشک قدیمی.پای هر کدام کمی اب ولرم برزید.تخیلات خود را بکار اندازید.نهالها را در گوشه افتاب گیری قرار دهید و منتظر بمانید تا بهار زیر سقف خانه تان بشکفد.

سری به یک حراجی بزنید. گوشه و کنار را بگردید و از این کار لذت ببرید.رومیزی و دستمال اشپزخانه ای بخرید که نقشهای قدیمی داشته باشد.دستمالهای رنگ و رو رفته را عوض کنید.می توانید برای خودتان ریمل جدیدی بخرید.

لباس سبز بپوشید.شانس خود ئر تهیه یک گرده نان ایرلندی امتحان کنید.برای شام کنسرو گوشت گوساله با کلم و سیب زمینی و هویج آب پز تدارک ببینید و ان را با چای گرم یا نوشابه سرد سرو کنید.موزیک محلی ایرلندی گوش کنید و در اتاقتان برقصید.

مراسم مربوط به اعتدال شب و روز را بجا بیاورید/شام شب ماهی ازاد. مارچوبه تازه و سی زمینی نو.

حرفهایتات را با صدای خود ضبط کنید. روی تختخوابتان دراز بکشید.چشمانتان را ببندید و نوار صدایتان  را با گوشی بشنوید. هفته ای دو سه بار این کار را تکرار کنید.این یکی از ابزارهای قدرتمند هر تغییر و تحولی است.

اگر جای کافی در اختیار دارید این روزها به داشتن گل و گیاه آپارتمانی بپردازید.فصل برای کشت بنفشه فرنگی و گل پامچال مناسب است. برای زندگی درست باید درست زندگی کرد.یعنی درست فکر کرد. درست دیدو درست حس کرد. و درست انتخاب کرد و هر لحظه و هر ساعت و هر روز و هفته و 365 روز باید اگاهانه انتخاب و زندگی کرد. این کتاب از ارزنده ترین کتاب های اوشو است.

خرید کتاب گام به گام با اشو : 365 روز مراقبه چاپ اول سال 1390 در هفتصد و بیست و یک صفحه

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.