پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب : ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

سری کتاب های تن تن قدیمی یونیورسال

موجود
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب

سری کتاب های تن تن قدیمی یونیورسال چاپ قبل انقلاب
توضیحات

مجموعه کتاب های تن تن قبل انقلاب انتشارات یونیورسال

 

کتاب های تن تن و میلو بیش از چندین دهه است که در سراسر دنیا شناخته شده و صدها بار تجدید چاپ شده است.این مجموعه داستان کمیک به بسیاری از زبانهای دنیا ترجمه شده است. و هنوز جز پرفروشترین کتاب کمیک در دنیاست.

هنوز کارتن های تن تن و میلو در سراسر دنیا پر طرفدار میباشد. و در ایران نیز سری کتاب های تن تن با چندین مترجم و ناشر به چاپ رسیده است.

اما انچه که برای بچه های دهه پنجاه و شصت ایران بسیار ارزشمند و خاطره انگیز است مجموعه کتاب های تن تن تحت عنوان سری ماجراهای تن تن و میلو است که نخستین بار در دهه پنجاه توسط انتشارات یونیورسال بچاپ رسیده است.

کتاب های تن تن چاپ قدیم

اولین سری کتاب های تن تن و میلو توسط انتشارات یونیورسال به چاپ رسید که مجموعه شامل سیزده عنوان از کتابهای تن تن را شامل میشود. بنابراین اصل کتابهای تن تن قبل انقلاب سیزده شماره متعلق به انتشارات یونیورسال است. و پس از مابقی توسط چند انتشارات دیگر به نامهای ونوس و اورژینال بچاپ رسید.ما مجموعه 13 جلدی تن تن یونیورسال را موجود داریم.و این خبر خوبیست برای شما علاقه مندان به کتاب های تن تن چاپ قدیم.

البته مجموعه 24 جلدی نیز موجود است که توسط ناشرین دیگر بچاپ رسیده است .که اگر بخواهید این مجموعه یا سری کامل کامل باشد میسر است

 

خرید کتاب های تن تن قبل انقلاب و قدیمی

 شما عزیزان که با این مجموعه کتاب های تن تن خاطره داشتید متاسفانه وقتی کتابهای سری جدید را مشاهده می کنید از آنجایی که در دهه پنجاه وشصت سری کتاب های تن تن را با کیفیت بسیار خوب و چاپی نفیس دیدید سری کتاب های تن تن جدید را برایتان مقبول نمیشود. و در پی تهیه کتاب های تن تن قدیمی هستید.

کارا کتاب چند دهه است با خرید کتاب های تن تن قدیمی از منازل شما این درخواست را بخوبی فراهم ساخته و شما می توانید مجموعه کتاب های تن تن و میلو را بصورت تکی و دوره کامل از ما تهیه نمایید.

پس همانطور که می دانید مجموعه کتاب های تن تن شامل بیست و چهار عنوان است که سیزده تا انها متعلق به انتشارات یونیورسال میباشد.

برای خرید کتاب های تن تن و میلو با ما تماس بگیرید

 کتاب های تن تن و میلو عبارتند از :

تن‌تن در سرزمین شوراها (۱۹۲۹) 

تن‌تن در کنگو (۱۹۳۱)

تن‌تن در آمریکا (۱۹۳۲)

سیگارهای فرعون (۱۹۳۴)

گل آبی (۱۹۳۶)

گوش شکسته (۱۹۳۷)

جزیره سیاه (۱۹۳۸)

عصای اسرار آمیز (۱۹۳۹)

خرچنگ پنجه طلایی (۱۹۴۱)

,ستاره اسرار آمیز (۱۹۴۲)

راز اسب شاخدار (۱۹۴۳)

گنجهای راکهام (۱۹۴۴)

هفت گوی بلورین (۱۹۴۸)

معبد خورشید (۱۹۴۹)

سرزمین طلای سیاه (۱۹۵۰)

هدف کره ماه (۱۹۵۳)

به ماه قدم گذاشتیم (۱۹۵۴)

ماجرای تورنسل (۱۹۵۶)

کوسه‌های دریای سرخ (۱۹۵۸)

تن‌تن در تبت (۱۹۶۰)

جواهرات کاستافیوره (۱۹۶۳)

پرواز شماره ۷۱۴ (۱۹۶۸)

تن‌تن و پیکاروها (۱۹۷۶)

تن‌تن و هنر الفبا (۱۹۸۳ ناتمام، ۱۹۸۶ چاپ اولیه، ۲۰۰۴

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.