پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

ورجاوند بنیاد

موجود
500,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب

کتاب ورجاوند بنیاد اثر احمد کسروی
توضیحات

کتاب ورجاوند بنیاد اثر احمد کسروی

 

کتاب ورجاوند بنیاد اثر احمد کسروی  که برای بار اول در سال هزار و سیصد و بیست دو توسط انتشارات فرخی انتشار یافت. و نویسنده این اثر را  بنیاد پاک دینی می شناسد و کتاب ورجاوند بنیاد از سه قسمت اصلی تشکیل شده است .

که قسمت اول را که با نام درباره جهان و ادمی می شناسد  و خود آن از چهارده قسمت کوچکتر تشکیل شده است که در 6 قسمت ابتدای ورجاوند ما با قانون علیت اشنا میشویم.

و همینطور برهان نظمی که احمد کسروی بر ان باور داشته و معتقد است که کاملترین و درسترین روش ارتباطی ثابت کردن وجود خداوند است و با این برهان نظم به انتقاد و پیکار دیدگاه های و اعتقادات فیلسوفان و دانشمندان صد سال اخیر می رود.

احمد کسروی باور دارد در این کتاب که تکامل و اتفاقاتی علمی مانند جهش در موجودات زنده مانند تغییر میمون به ادمی و غیره همه انها نشانهایی از دلیل وجود خداوند است و .....

و در قسمت دوم کتاب ورجاوند بنیاد به شناخت و معرفی و تعریف دین می پردازد و راهای درست و غلط و تعریفات رایج را نقد می کند و اشتباهات در شناخت دین و حتی انحرافاتش را مورد انالیز قرار داده و ذات دین را گرایش به خرد و شناخت حقیقیت می داند.

و در قسمت آخر بر ملی گرایی و اهمیت میهن و دوست داشتن آن می پردازد و  به دانش اموختن و رشد علمی و ضرورت وجود اموزگاران و بزرگان و رهبران علمی و فرهنگی را در جامعه بسیار مهم میداند.

خرید کتاب ورجاوند بنیاد اثر احمد کسروی چاپ اول سال 1347 انتشارات فرخی دارای سه قسمت کلی میباشد که در سایت کارا کتاب کاملا توضیح داده شده است.برای مطالعه کتاب های احمد کسروی می توانید اینجا کلیک نمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.