پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

مثنوی معنوی کلاله خاور

موجود
3,000,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب نفیس

کتاب مثنوی معنوی کلاله خاور
توضیحات

کتاب مثنوی معنوی کلاله خاور

 

یکی از نفیس ترین و نسخه های ارزنده کتاب مثنوی معنوی همین نسخه کلاله خاور است که به مثنوی کلاله خاور یا مثنوی معنوی چاپ کلاله خاور میشناسند.

مرحوم محمد رمضانی متخلص به حاجی خاور موسس کتابفروشی و کلاله خاور و به تعبیری حتی پدر چاپ . کتابفروشی ایران را بسیار می شناسند.

ایشان در طول حیات خود کتاب های بسار و ارزنده به چاپ رسانید .نخستین شخصی بود شاهنامه را چاپ نمود و همینطور مثنوی معنوی را.همین نسخه از مثنوی معنوی طی همین سال هنوز یکی از بهترین نسخ و نفیس ترین است کتابی با جلد سلفون و کاغذ گلاسه که بعدها پس از فوت محمد رمضانی در اوایل دهه شصت پسر مرحوم همین نسخه را یک نوبت افست نمود.و متاسفانه برخی از همکاران به اشتباه نسخه افست را تحت نام اصل معرفی می نمایند.

که اگرچه از لحاظ کمی هیچ فرقی با نسخه چاپ اول نداشته و دقیقا همین نسخه افست شده اما نسخه اصل با اینکه مربوط به نیم قرن قبلتر میباشد اما چه از لحاظ جلد و چه از لحاظ جنس کاغذ بسیار ارزنده تر و مرغوبتر میباشد.کارا کتاب هر دو نسخه را در ارشیو موجود دارد.چنانچه قصد خرید این کتاب را دارید جهت مشاوره تماس بگیرید

خرید کتاب مثنوی معنوی کلاله خاور چاپ اول از انتشارات کلاله خاور سال 1317 کتابی نفیس و ارزنده و گلاسه در کارا کتاب با ضمانت اصل بودن خرید نمایید.

ما در مجموعه نسخه های متعدد مثنوی کلاور اعم از چاپ اول و چاپ دوم و نسخه افست را موجود داریم.برای راهنمای و مشاوره پیرامون کتاب نفیس مثنوی کلاله خاور با ما تماس بگیرید

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.