دانلود کتاب غول افلیج : یادداشتهای سفر آمریکا اثر محمود طلوعی

کتاب غول  افلیج که اینک از نظر گرامی خوانندگان می گذرد گزیده ایست از یادداشتهای نویسنده در سفری به آمریکا

که قریب ده ماه به طول انجامید. ماهای پایانی این سفر با موج تبلیغاتی شدیدی علیه ایران در مطبوعات و رسانه های خبری دیگر آمریکا تقارن یافت.

نویسنده با دقت و کنجکاوی سیر این تبلیغات و تحریکات را که به اعلام تحریم اقتصادی ایران ار زرف رئیس جمهوری امریکا انجامید تعقیب میکردم.با کمال تاسف جامعه ایرانی مقیم امریکا در برابر این تبلیغات و تحریکات بی تفاوت به نظر می رسیدند.

و بعضی از گروهای سیاسی ایرانی در امریکا که خود اوپوزسیون می نامند حتی از اعلام تحریم اقتصادی امریکا علیه ایران به گمان این که اقدام نسنجیده موجب تضعیف جمهوری اسلامی ایران خواهد شد ابراز شادمانی کرند.

نویسنده در همان روزها پس از شنیدن سخنان زننده و توهین امیز کلنیتون رئیس جمهور امریکا علیه ایران که بطور زنده از محل ضیافت گنگره جهانی یهوذیان در نیویورک پخش می شد از طریق رادیو بیست و چهار ساعته ایرانیان که در ایالات مختلف امریکا شنیده می شود.

عکس العمل تندی نشان دادم و از ایرانیان مقیم امریکا خواستم که در مقابل این اقدام نسنجیده و سخنان اهانت امیز و رویس جمهور امریکا خاموش ننشینند و .......

بخشی از مقدمه کتاب غول افلیج که در سال هزار سیصد هفتاد توسط نشر علم بچاپ رسید

 

برای خرید کتاب غول افلیج : یادداشتهای سفر آمریکا اثر محمود طلوعی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان کتاب غول افلیج  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب غول افلیج