دانلود کتاب ناگهان هذا حبیب الله،مات فی حب الله،هذا قتیل الله،مات بسیف الله اثر عباس نعلبندیان

 

نمایشنامه ناگهان هذا حبیب الله،مات فی حب الله،هذا قتیل الله،مات بسیف الله که در سال هزار و سیصد و پنجاه چاپ شده می باشد.

این اثر توسط عباس نعلبندیان نوشته شده است.که چاپ انتشارات کارگاه نمایش می باشد.اثر فوق دارای جلد شومیز می باشد.

داخل یک خانه مستاجری چندین خانواده با هم دیگر زندگی می نمودند .عاشورا می باشد.اشخاص داخل این خانه از انسانهای پایین شهری مثی باشند و هر کدام به فسادی معروف و مشغول است.آنها نسبت به فریدون مستاجر تازه ی خانه مظنون بوده و فکر می کنند که او ثروت کلانی را در اطاق خویش پنهان نموده است.

در آخر برای پیدا کردن اموال و هنگامی که ظهر عاشورا بوده و مصادف با اوج صدای هیئت های عزاداری فریدون را زنده به گور می نمایند.اثر نعلبندان پژوهشی ژرف وسترگ در سال چهل و هشت داخل تالار سینمای کانون و به کارگردانی آربی آوانسیان به اجرای عمومی در آمد.

نعلبندیان در اول خرداد سال شصت و هشت در سن چهل سالگی با خوردن قرص اقدام به خودکشی نمود در وقت مرگ صدای خود را ضبط کرده بود و آخرین صحبتها را بر زبان جاری نموده بود و بر سنگ مزارش نوشته شده در این غربت قریب عطر تو را از کدامین طوفان باید خاست. نعلبندیان املاء بخصوص خویش را داشت.برای خرید کتاب ناگهان با ما تماس بگیرید.

برای خرید کتاب ناگهان هذا حبیب الله،مات فی حب الله،هذا قتیل الله،مات بسیف الله نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دانلود کتاب ناگهان هذا حبیب الله،مات فی حب الله،هذا قتیل الله،مات بسیف الله