دانلود کتاب طلبکار ها اثر یوهان اگوست استریندبرگ ترجمه عباس نعلبندیان

 

کتاب طلبکارها که در سال هزار و سیصد و پنجاه و یک چاپ شده می باشد.این اثر توسط اگوست استریندبرگ نوشته شده است.

و با ترجمه عباس نعلبندیان انجام گرفته است.یوهان اگوست استریندبرگ به دنیا آمده در بیست و دو ژانویه هزار و هشتصد و چهل و نه داخل استکهلم سوئد می باشد

.او از نگارنده های داستان های کوتاه و نمایشنامه نویس پرتلاش سوئدی می باشد که در کنار هنریک ایبسن و سورن کیرکگارد و هانس کریستین آندرسن از مهمترین و اثرگذارترین نگارنده های اسکاندیناوی به حساب می‌آید. استریندبرگ یکی از پایه گذاران تئاتر نوین و پیشرفته می باشد و در شهر و وطن خویش به شکسپیر سوئد معروف بوده است. او از استادان اکسپرسیونیسم در تئاتر است.

استریندبری داخل خانواده تهی دست در استکهلم متولد شده و در طول زندگی خویش به حرفه‌های مختلفی همانند معلمی و بازیگری و روزنامه نگاری و کتابداری پرداخته است. استریندبری در سال هزار و هشتصد و هفتاد و هفت ازدواج نمود ولی سختی ها و مشغله هایی که بعد از آن واسه ی او پیش آمد به اندازه ای مصیبت بار بود که بعضی بدبینی پنهان شده در نوشته های او را ناشی از آن دانسته اند.

کتاب طلبکارها اثر اگوست استریندبرگ ترجحمه عباس نعلبندیان در سال هزار و سیصد و پنجاه و یک توسط انتشارات کارگاه نمایش به انتشار رسیده است.

 

برای خرید کتاب طلبکار ها اثر یوهان اگوست استریندبرگ ترجمه عباس نعلبندیان نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دانلود کتاب طلبکار ها اثر یوهان اگوست استریندبرگ