دانلود کتاب نامه های دکتر قاسم غنی به کوشش سیروس غنی , سیدحسن امین

 تعدادی از نامه های مرحوم دکتر قاسم غنی در جلدهای متعدد تحت عنوان مجموعه کتب یادداشت های دکتر قاسم غنی انتشار یافت.
در ایامی که جلد دوازدهم یادداشتها که برای ضبط فهرست اعلام و غلط نامه دوره یادداشتها در نظر گرفته شده بود در شرف اتمام و اختنام بود جناب آقای سید محمدعلی جمال زاده تعدادی دیگر از نامه های دکتر غنی را ارسال داشتند که آنها هم در پایان جلد دوازدهم پس از فهرست اعلام و غلط نامه بچاپ رسید.
پس از چندی که انتشار دوره دوازده گانه یاددداشتها بپایان رسیده بود جناب آقای عبدالحسین دهقان تعدادی دیگر از نامه هایی که مرحوم قاسم غنی در سه ماهه آخر عمر برای ایشان فرستاده بودند مرحمت کردند.
از طرف دیگر جناب آقای عباسقلی گاشائیان چهار عدد از نامه های دکتر قاسم غنی را که از امریکا به معظم له نوشته بود بوسیله جناب اقای دکتر سیف الله وحیدنیا ارسال داشتند.
چون بفکر انتشار نامه های دکتر غنی به تقایان دهقان و گلشائیان که تا کنون در جاوی بچاپ نرسیده است افتادیم بنظر رسید که انها را همراه بقیه نامه های مرحوم دکتر غنی که قبلا بطور متفرق و پراکنده بچاپ رسیده بود دریک مجلد مستقل تحت عنوان نامه های دکتر قاسم غنی بدست چاپ بسپاریم.
در مجموع نامه های دکتر قاسم غنی اضافه بر اشتمال بر فوائد ادبی و اطلاعات تاریخی نمودار هنری است که متاسفانه بتدریج در شرف از بین رفتن است.

 

برای خرید کتاب نامه های دکتر قاسم غنی به کوشش سیروس غنی , سیدحسن امین نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب نامه های دکتر قاسم غنی