دانلود کتاب دندان ببر اثر موریس لبلان

 

کتاب دندان ببر اثر موریس لبلان ترجمه شده به دست عنایت الله شکیباپور است. آقای کوسمو مورنیکتون در روند و طی شدن جنگ جهانی اول واسه ی ملحق شدن به نیروهای متفقین به آمریکا رفته و یکسال بعد از جدایی جنگ به پاریس باز می گردد و همان جا به موجب یک اشتباه دکتری که تزریق نمودن سوزن اشتباهی از دنیا می رود.ا

و که یکی از توابع آمریکا بوده است بنا به وصیت خویش نصفی از داراییش که معادل بر چهارصد میلیون فرانک بوده را که از پدر و مادرش به او ارث رسیده به سفارت آمریکا می دهد تا در کارهای خیریه مصرف شود و باقی دیگر از آنرا به موجب درخواست مادر وی به خاله اش الیزابت روسل یا بازماندگان او می سپارد و اگر این خاله یا بازماندگانش پیدا نشوند به خاله بعدی او آرماند روسل و فرزندان او رسد و بعد از مشاهده نشدن او در اختیار ویکتور پسر عمویش برسد.

در وصیت نامه هم اکنون اسم کسی که اختیاردار این پول بوده و قرار بود آنرا به اقوام مادری آقای مورنیکتون رساند گفته شده بود دون لویی پرنا مشهور به آرسن لوپن نجیب زاده ای که با نام یک دزد و کلاهبردار مشهور بوده و بر زبان عام و خاص بود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دندان ببر تماس بگیرید.

 

 

دانلود کتاب دندان ببر اثر موریس لبلان