کتاب جنگ و صلح که توسط لئو نیکولایویچ تولستوی نوشته شده است. با جلد گالینگور  با ترجمه کاظم انصاری منتشر شده است.

در واقعیت سرنوشت ملت روس آنگونه تکمیل شده و بر سرزمین ها با چنان علو و رغبت آدمی در آن توصیف شده می باشد که کی شود یکی از زیباترین خاطرات تاریخی تمدن اروپایی‌ به شمار آید.

تولستوی این داستان را در پنج سال نگاشت و آن را در هزار و هشتصد و هفتاد و هشت منتشر شده است.ناتاشا یکی از زیباترین آفریده‌های تولستوی و یکی از انسانی‌ترین و سحارترین آفریده‌‌های ادبیات دنیا می باشد.

این رمان به کلیه زبانهای دنیا ترجمه شده است و بسیار مورد تمجید قرار گرفته. در ایران نیزدو ترجمه خوب وجود دارد ترجمه سروش حبیبی پس از انقلاب و ترجمه حاضر که پیش از انقلاب توسط کاظم انصاری صورت گرفته است.

نویسنده در داستان جنگ و صلح به روایت 5 خانواده  روسی به اسامی واسیلی کوراگین، کنت رستوف، کنت بزوخف، کنت بالکونسکی بزرگ و آنا میخاییلونا که در دوران بیشتر  تهاجم  ناپلئون به کشوزشان و نبرد و آتش و جنک  در پایتخت روسیه. کارکترهای این رمان خیلی زیاد و تک قهرمان و یک اثر بسیار خواندنی و شاهکار متمایز با گزارش لحظه لحظه وجزئیات و نمایش پلشتی و زیبایی  زندگی این 5 خانوادها

یک روایت کامل مصور از شرایط سخت روسیه آن دوران میباشد،  یک نمایش تمام از هر انچه که ملتی تجربه نمودن از مشگلات و سختی ها و تلخی ها تا شادی و سعادت و .... از همه‌چیزهایی است که در آن‌ها، مردم

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ و صلح اینجا کلیک نمایید.توجه فقط نسخه حاضر ترجمه کاظم انصاری مربوط به چاپ پیش از انقلاب میباشد.

 

 

دانلود کتاب جنگ و صلح اثر لئو تولستوی ترجمه کاظم انصاری نسخه دهه40

شامل چهار جلد میباشد که برای دانلود هر جلد روی عنوان کلیک نمایید.

 

دانلود کتاب جنگ و صلح جلد اول حجم : 6.5MB
دانلود کتاب جنگ و صلح جلد دوم حجم : 6.9MB
دانلود کتاب جنگ و صلح جلد سوم حجم : 7.6MB
دانلود کتاب جنگ و صلح جلد چهارم حجم : 6.4MB