پدر پولدار پدر بی پول
پدر پولدار و پدر بی پول نام کتابی است که در سال ۲۰۰۱ توسط رابرت کیوساکی منتشر شد.او متولد سال هزارو نهصدوچهل و هفت است و علاقه ی زیادی به اقتصاد و مسائل مالی دارد.

همیشه معترض این بود که چرا در مدارس به بچه ها راه و روش پول درآوردن آموزش داده نمیشود و بخاطر همین خودش شروع کرد به آموزش راه و روش درآمد زایی و کلاس های آموزشی گذاشت.

او با سخنرانی هایی که در مورد مسائل مالی کرد پول زیادی در آورد. کتاب او بسیار پرفروش شد و خود او بین ۲۵ نویسنده ی برتر دنیا است.
افراد زیادی هستند که با خواندن این کتاب راه و روش زندگی خود را تغییر داده اند.
در این کتاب کیو ساکی به دو مطلب میپردازد،کارکردن برای پول و کارکردن پول برای ما.

او میگوید تو زندگی باید راهی پیدا کنید که به جای کار کردن،پول برای ما کار کند و با این کار مشکلات شما حل میشودو دیگه نگران مشکلات مادی نخواهید بود.


او میگوید مسائل مالی هم مانند دیگر کار ها نیازمند دانش و تفکر است و شما باید اول دانش و مهارت را کسب کنید.او در این کتاب پدر خود که نقش پدر بی پول و پدر رفیقش که نقش پدر پولدار را دارد معرفی میکند و طرز تفکر آن ها و نگاهشون به پول و درآمد زایی را بیان میکند و سعی میکند که به شما بگوید چگونه تو زندگی خودتون از فکر درست برای پولدار شدن استفاده کنید.کتاب دارای هشت فصل است که هر فصل یک راه پولدار شدن را بیان میکند و پیرامون آن موضوع صحبت میکند تا به خوبی درک کنید.
یکی از بخش های خوب کتاب اینست که به شما میگوید که فرق بین دارایی و بدهی چیست و اینکه شما باید بدنبال کسب دارایی باشید،مثلا میگوید که یک دکتر شاید نداند چطوری میتواند دارایی جمع کند و او صبح تا شب در مطبش بدنبال پول در آوردن است و این روش خوبی برای در آمد زایی نیست.

بخشی از کتاب
یکی از دلایلی که ثروتمندان، ثروتمندتر و فقرا، فقیرتر می شوند و طبقه متوسط در قرض و بدهی غوطه ور هستند آن است که مسائل پولی در خانه آموزش داده می شود نه در مدرسه.بیشتر ما مسائل مالی را از والدین خود یاد میگیریم، حال آنکه یک پدر بی پول چه مطلبی را درباره پول می تواند به فرزندش بیاموزد جز اینکه دائم این نصیحت را تکرار کند.

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

عزیزانم بدلیل اینکه کتاب حق نشر داشته نسخه کامل کتاب را معذوریم خلاصه خوبی از این کتاب برای شما قرار دادیم