دانلود کتاب اوشو، ذن، تاروت: بازی ماورائی ذن اثر اشو

تاروت ذن اوشو هم چنین دارای چیدمان های مختلفی نیز می باشد.کارتهای ذن اشو به این دلیل دارای رنگ و مدل خاصی است زیرا که تاریخچه ی آنها به بوداییان برمیگردد.

بوداییان به دنیال فالی بودند که به آنها انرژی بدهد و همچنین دارای مدیوم بسیار بالایی از نیروهای مثبت باشد برای همین ذن اوشو را باطراحی بسیار خاص ساختند.
شاید کمتر کسی به دنبال این نوع فال خاص برود اما بعد از یادگیری متوجه می شود که چگونه این فال مانند فال یی چینگ نیروهای مثبت به سمت او می ایند و در واقع زندگی او در مثلث ارامش قرار می گیردو
در این کتاب ما با معانی و چیدمانهای مختلفی که در فال ذن اشو وجود دارد را بررسی می کنیم

 

برای خرید کتاب اوشو، ذن، تاروت: بازی ماورائی ذن اثر اشو نسخه  کاغذی چاپ اول اینجا کلیک نمایید.و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

 فال ذن اوشو یکی از قدیمی ترین فالهای تاروت است که بیشتر به بعد و جنبه انرژی درمانی و امید بخشی به اشخاصی که امید خود را نسبت به زندگی از دست داده اند گرفته می شود .
فال ذن اوشو دارای ۸۰کارت که دارای معانی جالبی است که کاملا با تاروت معمولی متفاوت است . همچنین دارای چیدمانهای مختلفی نیز میباشد ،کارتهای ذن اوشو به این دلیل دارای رنگ و مدل خاصی است زیرا که تاریخچه آن به بودائیان بر میگردد ،بودائیان به دنبال فالی بودند که به آنها انرژی بدهد و همچنین مدیوم بسیار بالایی از نیروهای مثبت باشد برای همین ذن اوشو را با طراحی بسیار خاص ساختند .
شاید کمتر کسی به دنبال این فال خاص برود اما بعد از یاد گیری متوجه میشود که چگونه با این فال مانند یی چینگ نیروهای مثبت به سمت او می آیند و در واقع زندگی او در مثلث آرامش قرار میگیرد .

 

 

دانلود کتاب اوشو، ذن، تاروت: بازی ماورائی ذن