پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

الاراجیف

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب ادبیات

کتاب الاراجیف اثر مهدی سهیلی
توضیحات

کتاب الاراجیف اثر مهدی سهیلی

 

 خطوط سیاهی که از جلو چشمان تیز بین شما میگذرد زائیده روحی سرکش و متلاطم و پرورده طبعی زود رنج و حساس است که تاب تحمل ناروائیها و توان نگریستن کجمداریها را نداشته است

 روحی که تارهای ظریف و ابریشمین آن با اشاره زخمه ای ناموزون در خروش می آید و با مضرابی نوازشگر و ماهرانه نغمه ای دلپذیر میسراید.
نصیب شما از جمله ها و فرازهای این اوراق بیجان و سیاه گاه مستی آفرین است.نی وجود گوینده و ابواب خط کشی شده ندارد رهنورد آن با راهای هموار و ناهموار روبرو میشود این اوراق کدر آینه ایست که با دست اینه ساز چرخ صیقلی شده و زتشیها و زیبایها را از انچه که هست انچنان تر نشان میدهد.
در لابلای این آئینه کاغذین دیدنیها را از زوایای گوناگون خواهید نگریست سخنانش گاه جدی و عبرت انگیز و گاه شوخی و طعنز امیز و زمانی غیر از این دو
سخن کوتاه که اشارت رفت این کلمات بی روح مظهر روحی مواج و پر خروش است که منظر خشم الوده و طوفان زده ان در نظر زیبا شناسان خالی از زبایی نخواهد بود.

نمونه جمع آوری شده از اشعار و مطالب طنز پیرامون شخصیتهای گوناگون اجتماع... ادبیات الاراجیف که در سال هزار و سیصد چهل که توسط مهدی سهیلی نوشته شده است.که انتشارات آن تایید می باشد.و در قطع جیبی به چاپ رسیده است.تعداد صفحات این کتاب دویست صفحه می باشد.برای خرید کتاب الاراجیف با ما تماس بگیرید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.