پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

در خلوت شهریار

موجود
1,000,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب ادبیات

کتاب در خلوت شهریار اثر بیوک نیک‌اندیش نوبر
توضیحات

کتاب در خلوت شهریار اثر بیوک نیک‌اندیش نوبر

 

کتاب در خلوت شهریار که در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت چاپ شده می باشد.این اثر توسط بیوک نیک‌ اندیش نوبر نوشته شده است.

چاپ آن بر عهده ی نشر آذران بوده است.قدرت شهریار داخل صنعت شعر بسیار جالب و شگفت آور بود. در همه ی نوع شعر استاد بود.

واسه ی ادبیات ایران او فرهادی شاعر بود که به درستی با مردم معاصرش صحبت می نمود . او دلداده ای بود شاعر و نه دانشمند که طرحی نو اختراع کند .او روحی حساس و اثر پذیر و تابع داشت. به این موجب برخی صحبتهای او با تمام زیبایی از پی مستحکمی برخوردار نیست.ولی در اشعار نوجویی و حرکت او در مسیر تکاملی به‌ درستی نمایان است.

بیوک نیک‌اندیش نویسنده این اثر از روزی که شهریار را شناخته است همراه و همدم و یار او شده و مثل یار به او پیوسته و نکات و مطالب با اهمیتی از او به دست آورده است. گنجینه‌ای که عاشقی همانند او قادر بود جمع آورد. زبان حس او شعر شهریار می باشد و او به‌ درستی قدر آن را دانسته است.

این اثر برگرفته از سال‌ها در خلوت شهریار بودن می باشد که شامل خاطرات سی و پنج ساله دوستی و همنشینی نویسنده با شهریار است. این دوستی از سال هزار و سیصد و سی و دو شروع گشته و تا آخرین روز بستری شدن استاد داخل بیمارستان امام خمینی در سال شصت و هفت ادامه داشته است.

خرید کتاب در خلوت شهریار اثر بیوک نیک‌اندیش نوبر دو جلدی چاپ نشر آذران و در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به انتشار رسیده است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.