پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

شوان ها

موجود
200,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب شوان ها اثر انوره دو بالزاک
توضیحات

کتاب شوان ها اثر انوره دو بالزاک ترجمه شهرام زرندار

 

 

 آن روز صبح آن ها فورژه را به قصد ماین ترک کرده بودند.
کوهستان پله رین در میانه راه فورژره و شهرک ارنه که توقفگاه همیشگی مسافرین است واقع است.

لباس گروهای کوچک و بزرگ این جمعیت معجون غریبی بود و خود افراد نیز به نظر مجموعه ی درهمی از مکان ها و مشاغل مختلف می امدند. از این رو شرح این موارد می تواند مفید باشد.
از سوی دیگر باید به این داستان پرچم هایی را اضافه کرد که این روزها مردم انها را بسیار می انگارند .انهم علی رغم نظر برخی منتقدین که این پرچم ها را مانعی در مقابل تشریح عواطف بشری می پندارند.

 عده ای از دهقانان و در واقع اکثریت انها کفشی بر پا نداتشند و تنها در پوستین بزی سنگین خود که از گردن تا زانو می رسید پوشیده شده بودندو نیم شلوارهایی که از پارچه شپید زبری که به طرزی خشن و بد اراسته شده بود.
گویای عدم علاقه به مهارتهای صنعنی بود طره ی موهای بلند و باریکشان.بخشی از تن پوششان به نظر می رسید و ان چنان چهره های افسرده شان را مخفی مس ساخت که در نگاه اول به راحتی می شد تصور کرد که پوستین های بزی پوشت خودشان است. و این بیچار ها را می شد با حیوانی که لباسشان را از پوشت او دوخته بود اشتباه گرفت.
انچه که در چند خط بالا خواندید مربوط به بخش ابتدایی کتاب شوان ها اثر انوره دو بالزاک میباشد که برای نمونه شروع روان و توصیفات دقیق نویسنده قرار داده شد

خرید کتاب شوان ها اثر انوره دو بالزاک ترجمه شهرام زرندار چاپ اول سال 1373 انتشارات فکر روز

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.