پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

آنا کارنینا

موجود
500,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب آنا کارنینا اثر لئو تولستوی
توضیحات

کتاب آنا کارنینا اثر لئو تولستوی

در رمان خواندنی آناکارنیا نویسنده راوی زندگی 2 کارکتر است.یکی خانوم و یک مرد از دو طبقه بسیار متفاوت اجتماعی


تولستوی دو شخصیت از دو دنیای متفاوت را به یکدیگر نزدیگ و آنها را از لحاط روان شناسی .احساسی و جامعه شناسی کن کاش می کند.آنا کارنین یا در ترجمه های دیگر فارسی همان آنا کارنینا قصه زنی است به نام آنا که فامیلیش از روی فامیلی شوهرش گرفته شده است. و از یک طبقه اشرافی است. که طی سفر و حادثه ای با یک مرد جوان که از طبقه کارگر است و کشاورز میباشد  به اسم کنستانتین لوین است. اشنا میشود.

دلیل سفر او مشگلات بین برادر آنا و زن اوست که قصد دارد پا درمیانی نموده تا از جدایی انها جلوگیری نماید. که برای این کار به شهر مسکو میرود که در انجاست که ماجرا اتفاق می افتد.

یکی از دو  شاهکار بزرگ نویسنده برجسته روس تولستوی که جز 50 تا شاهکار رمان جهان میباشد.همین رمان آنا کارنینا میباشد.که پس از نوشتنش و چاپ آن به سرعت در جهان مشهور و به زبانهای مختلف ترجمه گردید.

از این داستان چه بسیار نمایش ها ساخته و اجرا رفت. همینطور چه فیلمهای سینمایی ساخته شد. و همچنان جز پر طرفدار ترین رمان های روس و دنیاست.

در ایران نیز این اثر توسط چند مترجم بچاپ رسید. که ما تمامی ترجمه های این اثر را موجود داریم.برای دانلود کتاب آنا کارنینا اینجا کلیک نمایید.

 

 

 دانلود کتاب جنایت و مکافات اثر داستایوفسکی

معرفی کتاب آنکارنینا

دانلود کتاب وداع با اسلحه اثر ارنست همینگوینظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.